Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мами, как започнахте да почиствате зъбките на бебчовците след като никнаха? Ани си има вече 2 отдолу и за 2 седмици доста пораснаха, а не знам дали трябва вече да се почистват. Преди време видях някакви малки четки за първи зъбки, но не знам дали да ги взема. Въобще как става номера?
Цитирай

lala land

Можеш да почнеш да ги почистваш вече.
Nenedent е вероятно пастата за която говориш. Продава се заедно със силиконов  напръстник за почистване на първите зъбки. Около 7 лв. струва.
Цитирай

Бургас

Nenedent е вероятно пастата за която говориш. Продава се заедно със силиконов  напръстник за почистване на първите зъбки. Около 7 лв. струва.

Горещо ти препоръчвам този комплект. Има го в аптеките и в Била, мисля. Много е удобен, мойта дъщеря си отваряше устичката като кученце и чакаше да й мия зъбките, още повече, че този напръсник масажира венците и успокоява, когато някой друг зъб никне. Даже и сега от време на време сама си взима напръсника и започва едно търкане, не е истина, нищо че вече сама си мие зъбките с четка.
Цитирай

Добрич

Ние също ползваме тази паста с силиконовия напръстник,засега ние е трудно да си плакнем зъбките,но въпреки това ги мием.Много е удобна.
Цитирай

София

Аз пък започнах да му мия зъбките на 2г.,като поникнаха всичките Peace
Цитирай

Boston, MA

Михме (силно казано де) в началото само с напръстник, без паста, скоро (почти 1 год.) минахме на четка с бебешка паста, тя няма нужда от изплакване. Има 6 зъба синът ми.
Цитирай

Австрия, Линц

И ние сме с 2 долни зъбчета, но нашия педиатър каза да почнем да ги мием когато станат поне 4.  Ще следя темата, защото и за нас е важно кога да започнем с миенето.
Цитирай

София

И ние ползвахме този комплект, но дълго време само накрайника, без паста. То и сега малката само изсмуква пастата  Smile и още не е същинско миене на зъби.
Цитирай

gatorland

Все още сме само с два зъба, но ги мия с четка. На този етап паста не ползвам. Много са и малки още.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.