Имахте ли проблеми в ранна бременност?

  • 12 447
  • 85
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
В последно време ми се струва, че почти никое бъдещо майче не се разминава с проблемите в ранна бременност? Как беше при вас? Не говоря за слаби болки, поносимо гадене, повръщане в рамките на нормалното! Става въпрос за кървене, контракции, силни болки, прекалено повръщане и т.н.
Аз получих кървене в 7 г.с!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
отговор 6.

# 2
  • Мнения: 1 071
Ами аз като цяло бях много зле.Гадеше ми се непрекъснато и от всичко ,а имах и кървене.При първата ми бременност нямах кървене ,но повръщах дори от вода.И това продължи почти до 5-я месец.

# 3
  • Мнения: 4 915
Никакви проблеми!  Grinning
Нито в ранна, нито в късна бременност. Харесваше ми да съм бременна, явно по горната причина.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 258
Аз прибързах с гласуването,но....Значи освен ,че ми се гадеше постоянно и повръщах нон-стоп,имах и отлепване на плацентата в следствие на което до 5-ти месец бях и с хематом....Просто ужасно начало....,но пък с хубав край;)

# 5
  • Мнения: 6 472
Първи път - никакви проблеми!
Сега - имаше яко драйфане до към 10 г.с и болки, които си продължават и в момента.

# 6
  • Мнения: 3 200
Имах кървене в 8 г.с., лежах за задържане, бях на инжекции

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
Отговорих, че имах контракции, но те бяха от 4-тия месец! Не знам дал итова за вас е ранна бременност!

# 8
  • Мнения: 115
Аз до третия месец имах кървене и силни болки.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
Никакви проблеми! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 978
Нямах проблеми!

# 11
  • Мнения: 5 255
Отговор 4.
Постоянно повръщах  Sick , затова си отлежах и в болница.
Обезводняване - системи и т.н.

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Първа бременност: отговор 2
Втора бременност: отговор 6

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 552
През цялата бременност не съм имала проблеми.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 682
Само малко ми се гадеше от време на време, но тъй като това е най-хубавата причина да ти се гади, не мога да го формулирам като проблем.

Общи условия

Активация на акаунт