Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 март 2007, 19:22 ч.

напречно предлежание???

• 691
  • 9
  •   1
Отговори
Моля, тези от вас, на които бебчетата са били напречно да ми кажат дали са се обърнали в 9 месец. Аз влязох в 7, но още е така. Малко ми е притеснено...моля, тези които имат същото преживяване да пишат. Благодаря  bouquet

# 1
  • София
Малкия беше така и се обърна в 9м Peace, аз съвсем го бях отписала и вече се настройвах за секцио,защото два месеца беше все напречно,но за щастие накрая се обърна дори не бях разбрала Успех

# 2
  • София
И при мен е напречно, надявам се скоро да се обърне...  Confused

# 3
И при мен беше напречно,на една от консултациите лекаря каза,че има време да се обърне,но после реши да го обърне той,през корема.Незнам дали това е било най-доброто решение,
защото се роди с увита пъпна връв,и си мисля дали не е било от това  въртене.

# 4
Голямата беше напречно през цялата бременност и не се обърна до 2 дни преди термина, та стигнахме до секцио. Според докторката фактор да не се обърне бебето беше положението на плацентата при мен.

# 5
Моето все още е разположено седалищно и сме планирали секцио. Но казват, че има време, някои се обръщат в последния момент Wink В повечето случаи майката не разбира кога бебче се обръща.

# 6
  • Brokenpromiseland
Ние бяхме със седалищно предлежание от 5м.-така и не се обърна.А за въртенето през корема вече има изследвания че са опасни за плода,именно заради увиването на пъпната връв.Не си струва риска.

# 7
и моята до последно не се обърна. Родих със секцио.

# 8
Здравей !
Виждам, че си в 28-ма г.с. Ако това ще те успокой, аз бях в 29-30 г.с. когато бебо беше напречно, когато го гледахме на ехограф след 2-3 седмици вече всичко беше ОК Simple Smile Стискам палци всичко да е наред и бебо да заеме правилната позиция!  Peace
Успех   bouquet

# 9
  • Варна
Това е абсолютно индивидуално при всеки. Аз раждах със секцио защото беба не се обърна, но това в никакъв случай не означава, че и при теб ще се случи същото. На моя приятелка бебчето се завъртя няколко дни преди да роди. Леко раждане ти пожелавам  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт