Птиците сигурно са полудели

  • 1 794
  • 26
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 511
От 15 минути гледам през балкона как ужасно много птици, разделени на 3 ята, се въртят в кръг нагоре и надолу (не на ляво и надясно). Гледката е някак си стряскаща  Shocked....Та се зачудих защо го правят! Нещо ги е уплашило? Или усещат, че нещо ще се случи?
Вие виждали ли сте подобно нещо и знаете ли на какво се дължи?

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 19:32 от OnlyOne

# 1
  • Мнения: 448
Стига де!Такива неща ме плашат много, аз съм си бъзла.Незнам на какво може да се дължи.

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Издигат се от въздушните течения, правят го по този начин, за да си спестят размахването на крилата. Обикновено си избират място, където въздуха е по-топъл, така той ги издига нагоре без особено усилие.Виждала съм ги наесен, когато се приготвят да полетят на юг.

# 3
  • Мнения: 1 533
През декември 2012 идва краят на света, четох в интернет. Може би усещат.

# 4
  • Мнения: 5 622
Това е разработка на военните  Crazy

# 5
  • Мнения: 57
Това е разработка на военните  Crazy

Които ще снимат "Птиците 2"   tiptoe

# 6
  • Мнения: 490
През декември 2012 идва краят на света, четох в интернет. Може би усещат.



За кой ли път.... Wink

# 7
  • Мнения: 4 585
Понякога гълъбите се държат така, когато ловува ястреб.
Пусни си филма "Птиците" на Хичкок, ще спреш да гледаш птици.

# 8
  • Мнения: 3 423
Чакат за кастинга на Мюзик Айдъл 2.

# 9
  • Мнения: 4 451
Този край на света нали трябваше да настъпи през 2000г. newsm78 Друга ще да е причината....

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Ай стига де,странни дъждове,странни птици,стига ни стресирахте моля ви се,Калино къде го чете са па тва Rolling Eyes.Млади сме още кви са тия работи,да не би да си чела за 3012г,я виж по добре.

# 11
  • Мнения: 7 837
През декември 2012 идва краят на света, четох в интернет. Може би усещат.

Tц, до няколко дни ще е. Не си ли спомняте сцените с птици в The day after tomorrow...

За успокоение, ако филмът на Хичкок не помогне, четете "Тъмната половина" на Кинг.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
А така Кейси браво,ми що не каза по рано,че да изживея някои неща,които до сега  Mr. Greenне съм.

# 13
  • Мнения: 1 533
Ай стига де,странни дъждове,странни птици,стига ни стресирахте моля ви се,Калино къде го чете са па тва Rolling Eyes.Млади сме още кви са тия работи,да не би да си чела за 3012г,я виж по добре.

Карчева, инфото е точно. 2000 си беше за предишния край на света.

# 14
  • Мнения: 2 550
Ай стига де,странни дъждове,странни птици,стига ни стресирахте моля ви се,Калино къде го чете са па тва Rolling Eyes.Млади сме още кви са тия работи,да не би да си чела за 3012г,я виж по добре.

Карчева, инфото е точно. 2000 си беше за предишния край на света.

Хм, а 2008 нямаше ли и друг край? Или беше 2005  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт