Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Анкета

Дъщеря ми си държи главата стабилно особено като я сложа по корем според вас не е ли рано още

Въведи твоя глас

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Здравейте момичета дъщеря ми е на 3 месеца и 11 дена а си държи главата стабилно според вас не е ли рано  Rolling Eyes,не иска да лежи все права иска да седи,също тъка както е легнала на възглавницата си се надига и иска да сяда Love

Цитирай

Не е рано .... Йоан си я държеше от самото начало .... но я придържай като го навеждаш  Love
Цитирай

София-Ливан

мисля че не е рано, Нур също си държеше главата от самото начало, не ми се е налагало да я придържам, просто са явно по жилави, тя рано седна и рано проходи, но много късно реши да се преобръща
Цитирай

София

Моите бяха на 4м., когато започнаха да си държат стабилно главата. За мен, специално, 3м не е рано за едно дете, а съм и чувала, че момичетата се развиват по-бързо.
Цитирай

От двайстия ден започна да държи стабилно главата си.
Цитирай

Нямаше и месец  Crazy
Цитирай

Bourgas

Не помня точно, но има една снимка на 2 месеца, където я държи някак и мисля малко след това беше по-стабилна..предполагам да е било около 3 месеца Peace
Цитирай

Защо да е рано  newsm78

Почти от раждането си я държеше стабилно.
И София искаше да седи, напъваше се, но преди 6-ти месец не позволих да сяда  Stop права чак след 8-9 м.
Цитирай

Русе

от самото начало!  Peace
Цитирай

софия

Няма нищо лошо! Какво те притеснява?
Вики си я държеше изправена на 2-3 седмици.
Цитирай

Bapнa

на 50 дни е, а вече си държи главичката свободно Smile
Цитирай

Пазарджик

Когато беше на 3 м. не се налагаше да я придържам вече,но на един месец не ми се вярва да може да я държи стаблно повечко време, Thinking
Цитирай

При сина ми на 4 месеца.
При каката - по-рано, ок. 3-ти месец.
Цитирай

Не е рано.Малко след първия месец Мимето си държеше главата много стабилно.
Цитирай

София

Не е рано, екстра сте  Party. Беба на 2 м си я крепеше  и я въртеше наляво - надясно. Само възглавницата ме учудва, на нас ни казаха до 8-9 м. без възглавница newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора