Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 914
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916
Съветвам те да отидеш днес защото обувките там изчезват много бързо.А утре е събота -пазарен ден по Витошка Simple Smile .

Ммммм  Sad , болна съм, не смея да отида по-нататък от Плиска. Ще си стоя без обувки пък  Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 421
Е , пробвай и друг ден ,може да имаш късмет Simple Smile .
Като бях там ми измъкнаха едни бели мокасини под носа.Еди час го преживявах,ама се утеших с дрешка.

# 32
  • Мнения: 4 916
... Като бях там ми измъкнаха едни бели мокасини под носа...

Ужас!  #Cussing out

# 33
  • Мнения: 2 386
La Fornarina, от коя страна на Макс Мара е този аутлет.....Не се сещам нещо..

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, завидях ти ...аз пък нося 39 и все си харесвам мъжки обувки, чиято номерация започва от 41

# 35
  • Мнения: 2 386
Ох, завидях ти ...аз пък нося 39 и все си харесвам мъжки обувки, чиято номерация започва от 41

Направо ме изненадА  Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 421
Ако идваш от Патриарха -вървиш по десния тротоар ,малко след Макс Мара.Има вертикален надпис Outlet,който се вижда. Бившия магазин на Фурла.

# 37
  • Мнения: 2 386
   bouquet   bouquet  ще го проверя аз...  Flutter

# 38
  • Мнения: 2 673
провери ли в КОРИДА?

# 39
  • Мнения: 1 028
И аз съм на тоз хал- 41 номер калеври Mr. Green,най-интересното е,че болшинството от продавачките констатират колко много се търсят големите номера и си дават сметка,че народа еволюира и расте на крака Mr. Greenи пак няма и няма.И аз за сега така се спасявам с маратонки,поради което в гардероба ми фигурират основно дънки и спортни облекла.Хубаво е,че от хубавите марки имат модели,които са по-скоро обувки отколкото маратонка,но пак си трябва обикаляне като хахав.

# 40
  • Мнения: 2 386
Хубаво е,че от хубавите марки имат модели,които са по-скоро обувки отколкото маратонка,но пак си трябва обикаляне като хахав.

Сподели марките.....   bouquet

# 41
  • Мнения: X
Дааа,бе няма  Tired Питай ме мене 35 номер! Лошо ми става, няма бе, няма! Всичко почвало то 36, да, ама тоя 36 си е направо 37!!!
Тая година моделите били с половин номер по-големи, ми тия като мен кво - боси!
Та незнам как е с големите номера, но с малките кошмара е пълен, повярвай ми.
Дано си намериш, успех!

# 42
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Дааа,бе няма  Tired Питай ме мене 35 номер! Лошо ми става, няма бе, няма! Всичко почвало то 36, да, ама тоя 36 си е направо 37!!!
.....

Вече два пъти си купувам от детски магазини. Аз съм 36 номер  Laughing

# 43
  • Варна
  • Мнения: 917
и аз съм 36 и наистина ми прави впечетление че вече 36 са ми по-големи...Кво става бе хора????????????? То верно че младото поколение вече все 39-40 носи ,ама защо промениха така номерациите

# 44
  • Мнения: 252
Ехааа , а си мислех, че само аз имам този проблем. С плавници 40/41 съм - мЪЪкАА.

Общи условия

Активация на акаунт