Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 908
  • 749
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6
Привет на всички!!!Аз също не зная дали е редно да си правим алъш вериш във форума ... Може би трябва нова тема -незнам!
Но се радвам че идеята ми има добри  отзиви.Моят e-mail е открит ,така че който желае може да ми пише. Нося об. 28 ИЛИ 41 но са ми малки ,което значи,че поне трябва да са 42/ужас/ Rolling Eyes CryНикога не съм пробвала 42..........Проблема ми е че имам широк крак. newsm78

# 406
  • Мнения: 6
Присъединявам се към идеята за обмяна на обувки.
В продавалника съм от доста години, обаче 41 номер е толкова рядко срещан, че....и то има или с токове, или ..
Да не говорим за по-големи-изобщо не са се срещали!!
Аз съм 41 номер, тесен крак.
Аз лично поне няколко пъти съм предлагала 41, ако и сега погледнете, ще откриете нещо с този номер сигурна съм  Peace
Не знам дали е по правилата на форума, тук да се обявяват подобни замени, продажби и т.н.
наистина има няколко интересни неща ,но за съжаление не мога да завърша регистрацията,все още не са ми испратили акуант за активиране ,незнам каква е причината!!!!!!!Да не говорим колко време ми отне да разгледам всичко.Затова мисля да направя нова тема само за обувки и дрехи за големи МАДАМИ!Надявам се да е интересна и посещаема,за да не си губим времето.......!

# 407
  • Мнения: 89
Присъединявам се към идеята за обмяна на обувки.
В продавалника съм от доста години, обаче 41 номер е толкова рядко срещан, че....и то има или с токове, или ..
Да не говорим за по-големи-изобщо не са се срещали!!
Аз съм 41 номер, тесен крак.
Аз лично поне няколко пъти съм предлагала 41, ако и сега погледнете, ще откриете нещо с този номер сигурна съм  Peace
Не знам дали е по правилата на форума, тук да се обявяват подобни замени, продажби и т.н.
наистина има няколко интересни неща ,но за съжаление не мога да завърша регистрацията,все още не са ми испратили акуант за активиране ,незнам каква е причината!!!!!!!Да не говорим колко време ми отне да разгледам всичко.Затова мисля да направя нова тема само за обувки и дрехи за големи МАДАМИ!Надявам се да е интересна и посещаема,за да не си губим времето.......!
Така е за съжаление, Продавалника е бавен, макар че непрекъснато се опитват да го направят по-ефективен ... Може би потребителите са станали прекалено много.
Не ме разбирай погрешно, аз съм ЗА такова място за обмен/продажби на по-големи номера дрехи/буйки, само се опасявам, че не е по правилата на този форум  Confused, може би трябва да се попита модератора на раздела ....Ако е само за размяна, както има и тема за размяна на парфюми, не би трябвало да има проблем всъщност  ...

# 408
  • Мнения: 114
Затова мисля да направя нова тема само за обувки и дрехи за големи МАДАМИ!Надявам се да е интересна и посещаема,за да не си губим времето.......!

Аз съм ЗА! Гранде дамите също са дами!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 409
  • Мнения: X
Абсолютно съм за!
Хайде - правим тема ,подобна на тази за размяна на парфюми : обувки и дрехи - големи номера.
И ако може модератор да я закове на първа страница.
 Peace

# 410
  • Мнения: X
http://www.amazon.de/Damenschuhe-Pumps-Sandalen-Stiefel/b/ref=sv … mp;node=362018011

В Амазон-а има много добри намаления и излизат по-евтини от Крачун. Все още се намират и големи новера-до 44 евр / наше 43 / съм срещала.
Аз си поръчах вече това :

http://www.amazon.de/Marc-Shoes-1-422-05-02-Stiefelette-t-d-moro … 8229&sr=1-112
Марк Шуус са изключително качествени обувки-и са намалени от 130 на 50 евро-с доставката излиза 115 лв. Такива боти от Бг не мога да си купя за тези пари. Hug

# 411
  • Мнения: 28
Ау, момичета... чак сега ви намерих.  Hug
Рени, как се пазари от Марк Шуус, бъкел не разбирам немски. Регистрация, а доставката как става? Ох, много съм "боса" и в двата смисъла, че ако може да ме светнете   bouquet

# 412
  • Мнения: X
Йоли, пазарува се от Амазон.ком
Марк шуус е една от марките обувки, които се предлагат там.
Аз също не разбирам немски, само няколко думички от обща култура. Иначе маркирам и постоянно съм с преводача .. Hug

# 413
  • Мнения: 28
Рени,   bouquet

# 414
  • София
  • Мнения: 6 250
момичета, записвам се тук при вас. Simple Smile на мен основния ми проблем е, че съм с широк крак и много често си патя от неудобни обувки. иначе съм принципно 39ти номер, но откакто нашишкавях и не мога да отслабна след 2рата бременност съм твърдо 40 и пак като е по-тесен модел не ми стават. Whistling

# 415
  • Мнения: 113
Момичета, знаете ли магазина за големи обуки в Пловдив дали работи в събота и неделя?

# 416
  • София
  • Мнения: 6 250
и аз така с 2 чифта от ибея... онзи ден дойдоха и са ми големи Confused

# 417
  • Мнения: 0
здр на всички ако знаете някъв магазин в пловдив  за офицялни обувки на мен ми трябват ботуши и много трудно си намирам

# 418
  • Мнения: 405
Аз едно се чудя - като гледам много сме, а по магазините все така няма и няма 41 , егаси  ooooh!
Не се ли научиха тези хора, че се търсят номер 41, и да вземат да зареждат повече чифтове, амаха.

Аз само от ибей пазарувам вече, 8 UK  ми е идеално  Simple Smile

# 419
  • Мнения: 28
Момичета, във Варна случайно попаднах в един магазин за немски обувки. Страхотно качество и добри модели, дамски обувки до 42 номер. Намира се точно до Образцов дом - Владислав № 48. Цените са около 100 лв и нагоре за чифт, но качеството е наистина страхотно!

Общи условия

Активация на акаунт