Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Много се навъдиха напоследък тия гадини и не става с обикновени средства вече:(
Цитирай

София

Миналата година се обадих на тези:  http://terminators.hit.bg/
Спомням си че едвам си записах час, бяха претоварени. При нас направиха 2 пръскания с разлика между тях около месец. Изчезнаха гадините. Още не са се появили. Дадоха гаранция 6 месеца - 1 година. Опитай! Peace
Цитирай

София

Точно преди една година викнах една фирма да ме избави от гадинките. Напръскаха вече една година гадинки нямаме. Просто са страхотни. Приятелят, който ми ги препоръча пръска на две години, горе долу тогава се появявт пак. Това разбира се индивидуално.  Като се появят първите ще ги викна пак. Може би излиза скъпичко, но наистина си заслужава. Ако те интеренсува ще ти пратя телефон на лични.
Цитирай

СОФИЯ

karrita Може би използваме една и съща фирма / страшно съм доволна / 0888537012 / 0887685062/ Камен Работят с вносни материали
Цитирай

София

shushi7777, Същите.  Smile През колко време пръскате , защото аз съм ги викала за пръв път миналата година  и още нямам нужда от тях.  Laughing
Цитирай

СОФИЯ

karrita След месец ще стане 1 година и аз все още нямам нужда - супер са
Цитирай

СОФИЯ

karrita ти в кой квартал живееш че имам някакво подозрение  newsm78  - добро де - не се стряскай  newsm51
Цитирай

София

И какви са подозренията  Laughing
Младост.
Цитирай

СОФИЯ

мислех си че си в Западен парк - извинявай объркала съм се Embarassed Весели празници   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.