Аман от тия косми бе!

  • 5 663
  • 50
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз ли съм най-големият карък, не мога да разбера. Вече почти ежедневно храната ми е обогатена с косъмчета, боклучета и какво ли не... Преди малко хапвам изключително приятен на вид и вкусен сандвич от ОМВ и хоп - косъмче. Ми то поне да беше се махнало, като отчупих парченце, но нееее - то не било косъмче, а голям космак! Sick
В заведението, в което се храним на обяд в работата, вече само в пластмасова чашка настоявам да ми сипват - иначе току някоя се окаже недомита Sick А колегите общо взето не се оплакват. newsm78
Съжалявам за подробните описания, но мнооого се ядосах! А и целият ден ми е тръгнал накриво. Confused

# 1
  • Мнения: 4 733
 Попадала съм, повдига ми се и повече на това място не се храня Tired

# 2
  • Мнения: 1 047
Понякога като тръгне накриво,така си върви.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
 Забелязала съм, че на най-гнусливите им се случва по често Laughing

Вчера колежката хапва топено сирене и хоп - обелка от салам вътре(мисля си - е, все на нея й се случва), хапвам аз друго парче и...пак обелка от салам. А иначе топеното сирене беше с шунка Laughing

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Събирай космите. Барбалекс знае някои неподозирани употреби - питай я.

# 5
  • Мнения: 15
Аз не съм гнуслива, въобще даже, ако  ми се случи в къщи не се впечатлявам, ама ако е в заведение направо ми се повръща и повече там не стъпвам.Но на гнусливите наистина им се случва по-често(за съжаление).

# 6
  • Мнения: 5 622
Събирайте вълната. Стават страхотни пуловери после. Стига да има кой да я изпреде....  Joy

# 7
  • Мнения: 46 511
Аз нямам такива проблеми, лапам без да гледам  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 640
има си хора, на които винаги се случва да намират косми, буболечки, зъби, четина и пр. в храната.

# 9
  • Мнения: 2 716
Аз не съм гнуслива, въобще даже, ако  ми се случи в къщи не се впечатлявам, ама ако е в заведение направо ми се повръща и повече там не стъпвам.Но на гнусливите наистина им се случва по-често(за съжаление).
Подържам! Peace
 Ако си взимам сандвич от сергийка- иди-дойди, но когато си цакам в Мак Доналдс  Sick

# 10
  • Мнения: 2 386
Аз съм намирала стълко в сандвича си..... Shocked
Луда работа. И гадна.

# 11
  • Мнения: 5 577
Аз нямам такива проблеми, лапам без да гледам  Mr. Green

И аз.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 251
Гадно е. Много даже, като си спомня, че хапвах пица и от вътре се показа един голям.... косъм, цялата я хвърлих и повече от там не съм си купилаSick

# 13
  • Мнения: 7 723
Аз нямам такива проблеми, лапам без да гледам  Mr. Green

И аз.  Mr. Green

Да, и аз, ама е гадно, като го усетя почти на края и като го издърпам заедно с част от храната си от гърлото  Crazy
Много гъделичка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 14
  • Мнения: 278
Аз така се отказах от месото. Като си купих хот-дог и от кремвирша извадих перо, почти колкото кремвирша дълго. Яла съм хляб с пясък, всъщност - кусвала съм.  Sick
И това с космите е гадно, особено ако е дълъг ...
А котката ми ако е яла нещо с косъм и е много смешно като го изака нанизано ...
 Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт