Отговори
  • Мнения: 1 043
много ми е интересно и реших да споделя ако някои се интересува после ще понапиша това което схванах  Peace

# 1
  • Мнения: 1 043
Много интересни неща се казаха и за начина на хранене, и за това колко е вредно да се ограничаваме от естествените за човека храни с цел слабеене. Ето и един интересен факт в свинската маз се съдържала някаква аминокиселина която помагала на организма в слабеенето  Mr. Green , във всички пълномаслени млека също има такива със слабеещ ефект - затова отсега сутрин кафето с мляко или сметана  Peace
е пак започна затова сядам да си го догледам

# 2
  • Мнения: 1 043
И накрая с един "танц" завършиха които имал голям ефект, при желаещи да топят мазнини  Mr. Green / ако мъжа ми ме види да размахвам ръце и подскачайки от крак на крак - ще ме прати при един друг вид лекари  Crazy не точно диетолози /
За целулита говореха -накратко представлявал два слоя чийто връзки като се нарушат се образуват неравности и начина на премахването му няма нищо общо с начина на хранене - е разбира се ако се прекалява с мазнините мастните натрупвания няма как да ни се стопят а също и ако се лишаваме от тях пак си намирало начин тялото да ни изхитрява като се увеличават депата за трупане на мазнини и само да хапнеш нещо веднага ти се лепвало кадето трябва  Mr. Green


В общи линии трябва да се храним пълноценно, без да се лишаваме от естествените за човек храни като риба, яйца,масло, месо и зеленчуци - мазнини от животински и растителен произход / като тези двете нетрябвало да ги смесваме защото се усвоявали по различен начин и едновременнотоим приемане затруднява организма /Трябвало повече движение и ако ежедневието ни не го позволява трябва да се ограничи тогава храненето - което също е вредно но е вариант ако нямаме друг изход

# 3
  • Мнения: 194
Аз също го гледах и сега съм много объркана,защото в момента съм на диета и като чух колко е вредно...Едва ли не като спра диета и ще натрупам отново...Аз съм спряла хляба и сладкото и хапвам плодове и зеленчуци и месо обаче не знам силно съм разколебана ,а съм само от три дни на диета и не зная какво да правя...Трябва да я продължа,защото имам много за сваляне,а няма как по друг начин дано да успея да отслабна ,защото идва лятото ,а няма начин да спортувам и да изразходвам енергия... Wink

# 4
  • Мнения: 900
Много се изкефих на чутото в предаването  Peace.Много умни неща се споделиха ,които отдавна подлагат на съмнение всички безмислени диети ,свързани с гладуване,плодуване и прочие.Най-се зарадвах да видя в ефир Галя от спайдерите,защото лично  симпатизирам на нейните идеи по отношение на храненето.

# 5
  • Мнения: 1 986
 Съжалявам,че го пропуснах това предаване Confused

Общи условия

Активация на акаунт