СофИя Земляне - имате ли топла вода?

  • 6 819
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
До нас още не е стигнала Confused.

# 31
  • Мнения: 139
ДОЙДЕ! ДОЙДЕ! ДОЙДЕ!  newsm44 newsm44 newsm44
Супер, дано тряйно са отстранили аварията.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 289
От 30мин тече водата от чешмата,но топла няма #Cussing out.
При някой от кРасна или от Западен парк не дойде ли случайно?

# 33
  • Мнения: 225
От 30мин тече водата от чешмата,но топла няма #Cussing out.
При някой от кРасна или от Западен парк не дойде ли случайно?
Все още я няма пущината #Cussing out #2gunfire

# 34
  • Мнения: 512
Абе я аз по-добре да не се прибирам от работа - в къщи е студ, за детската градина не ми се мисли (тъкмо приключихме със сополите  Tired). Сутринта не ме питайте как се къпах - никое кафе не събужда така  Mr. Green.
Ако има някой от Овча купел - да пише кога да си ходим, че не ми се настиваааа.

# 35
  • София
  • Мнения: 462
И на Красно село не е дошла още.Майка ми е в Красна Поляна и при нея няма.

# 36
  • София
  • Мнения: 750
Да, аз довечера ще се прибера чак, дано я сгреят до тогава и в Илинден, ако я пуснат в нашия квартал свиркайте.....поне на душата да ми е топло

# 37
  • София
  • Мнения: 676
Ох, хора, съжалявам, но май съм се заблудила. Преди малко имаше топла вода, вярно е, че не беше вряла, но беше топла... обаче сега е отново студена  Sad Много съжалявам!!! Май ще има още да си почакаме...

# 38
  • София
  • Мнения: 5 289
Лелее май ще трябва да си стопля вода,че да си измия косата.Още не съм готвила,щот не смея да изляза до магазина с таз прическа.Мчи те ако я пуснат в 5ч,кво ше ядеме. Confused

# 39
  • Мнения: 225
Пробив на газопровод остави София на студено
Незапомнен пробив на газопровод, снабдяващ с гориво отоплителните централи "Земляне", "Овча купел 1" и "Овча купел 2", остави без топла вода и парно югозападните квартали на София.
Такава авария "Топлофикация"-София не помни поне от 15 години насам, съобщи за Дир.бг пресслужбата на дружеството. Свличане на голямо количество земна маса е причина за пробива на газапровода. Пробивът е станал към към 21.30 ч в четвъртък. За да спре изтичането на газта, е прекратено подаването по тази тръба. Затова в близо една четвърт от кварталите на София няма парно и топла вода. Сутринта екипите на Топлофикация-София са успяли да локализират мястото на аварията - землището между "Суходол" и "Иваняне". Голяма част от столичните болници, които се захранват от ТЕЦ "Земляне" - Медицинска академия, Александровска болница, "Пирогов", вече са прехвърлени към ТЕЦ "София". Към друг източник на захранване са прехвърлени и много детски градини. До края на деня всички засегнати от аварията болници, детски градини и училища отново ще имат парно и топла вода, съобщиха от пресцентъра на "Топлофикация"-София. За останалите абонати също се обмислят варианти за алтернативно захранване с парно и топла вода. ТЕЦ "Земляне" ще премине на мазут, за да се осигури топлоснабдяване на потребителите. На мястото на пробива бе и изпълнителният директор на Топлофикация-София Наско Михов. Той се ангажира аварията да бъде отстранена във възможно най-кратки срокове.

# 40
  • Мнения: 819
...говорим за Западен парк.Напоследък непрекъснато ни спират водата,при това изцяло,днес пък само топлата вода...

                 И при нас тия дни редовно няма вода, а днес топлата липсваше. Едва ли има връзка със странния дъжд снощи, ама пак е чудно  newsm78... Бтв, далеч съм от Западен Парк...

Ей, тъкмо мислех, че нещо ме е хванала параноята- излизам сутринта и гледам-цялата кола в кални пръски, оглеждам се-и другите  Crazy Викам си, нещо да е минало,пък да е напръскало всички коли... newsm78 Много странно ми стана, ама изчистих я и тръгнах за работа...идвам тук /Борово/ и пак гледам всички коли напръскани  Shocked- съвсем недоумях кво става, ама не съм разбрала да е валяло? През нощта ли, кога? И къв е тоя дъжд, да му се не види  newsm78  Някой знае ли нещо повече по въпроса?

# 41
  • Мнения: 225
Ей, тъкмо мислех, че нещо ме е хванала параноята- излизам сутринта и гледам-цялата кола в кални пръски, оглеждам се-и другите  Crazy Викам си, нещо да е минало,пък да е напръскало всички коли... newsm78 Много странно ми стана, ама изчистих я и тръгнах за работа...идвам тук /Борово/ и пак гледам всички коли напръскани  Shocked- съвсем недоумях кво става, ама не съм разбрала да е валяло? През нощта ли, кога? И къв е тоя дъжд, да му се не види  newsm78  Някой знае ли нещо повече по въпроса?
[/quote]
Иди в съседната тема "Странен дъжд" или нещо такова Peace

# 42
  • Мнения: 225
Нещо не ми се получи цитата по-горе Laughing

А темата е "Особен дъжд" Mr. Green

# 43
  • Мнения: 819
Нещо не ми се получи цитата по-горе Laughing

А темата е "Особен дъжд" Mr. Green

Да,бе, току-що я прочетох, но беше на 2 -ра стр. и за това не я бях видяла. Благодаря, все пак  Peace

# 44
  • Мнения: 1 983
Тая сутрин ставам, искам да се къпя, ама нееее..... #Cussing out, тоя подарък беше най-хубавия #Cussing out, добре че бойлера загря, та поне няма да смърдя довечера на веселбата Mr. Green, ама дано по-скоро пусната парното, че ми е студено

Общи условия

Активация на акаунт