Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора

Анкета

Гого или Гриша, моля гласувайте! Smile (Но имената са точно така, а НЕ Григор,Георги)

Въведи твоя глас

Варна

Какво мислите, звучат ли ви нестандартно или ви харесват?
Цитирай

Старата столица

Гриша.
Цитирай

Гласувах за Гого, но мисля , че можеш да си го кръстиш Георги а после кой както иска да му казва, а и в последствие както му харесва на него. Гого, Жоро, Жоре.....незнам, това са все варианти ( със сигурност има и още), на много хубаво име. Мъжа ми се казва така, малкия му вика тати Гого, аз му казвам Жоро, като му се подмазвам му казвам Джоузеф:), а като съм ядосана Георги ! Харесват ми всички тези неща много повече от Гриша Wink И все пак ако само между тези двете имена ти е колебанието, определено Гого Peace
Цитирай

плевен

Честно казано и двете не ми допадат,но решението си е ваше.Гого за бебе горе долу върви,но като порасне... Sad
Цитирай

на мен лично не ми харесват
Цитирай

Павликени

Гого
Цитирай

Пловдив

Гриша ми харесва повече, Гого не звучи сериозно.
Цитирай

Гриша по ми харесва. Гого върви на умалително, но като цяло име не ми се връзва.
Цитирай

Честно казано и двете не ми допадат,но решението си е ваше.Гого за бебе горе долу върви,но като порасне... Sad

И аз мисля така. За малко детенце, става, но си представям някой двуметров мъжага, който се представя като инж. Гого Русев или д-р Гого Карапетров, или адвокат Гого Страшимиров (примерно). Хич не ми се връзва.
Гриша по-става, ама пак е умалително.
Другият вариант също би бил странен - ако е дребен и слаб, а се казва Гого. Асоциацията би била много особена.
По-добре го кръсти с "цяло" име, а после му викай на галено както решиш.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Аз съм за Гришата. Гого е прекалено жалено някак. Представи си Гого Иванов Михаилов, на 43.... някак не върви, за дете е сладко, ама после?:P Кръсти си го с пълното име и после му казвай Гого :P или Гришко Smile
 Whistling
Цитирай

Перник

На мен не ми харесват.
Цитирай

на мен лично не ми харесват
И на мен!!! Кръстете го Георги и пак му викайте Гого!!!
Цитирай

Извинявай, но и на мен не ми харесват. На някой дядо ли гледаш да угодиш?  Flutter 

Цитирай

София

Кръстете го с цяло име и му спестете неудобството, което ще изпитва в противен случай като порастне. После можете да го наричате, както си искате. Но ако толкова държите на тези  имена, по-добре Гриша.
Цитирай

Варна

Гласувах за Гриша и това е име, което много харесвам Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора