Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София- Wien

Мили мами, моля помагайте!
Търся спешно рокля на дънкова, много мека рокличка на Cichlid ! Има ги обикновено в тези по-джиджаните магазинчета, дето зареждат ишлемета. Рокличката е дънкова, рязана в кръста, ниска талия и коланче, надолу се разкроява, къса, с буфан, късо ръкавче!
Моля кажете къде се сещате за такива магазинчета, защото аз обиколих няколко, но не мога да намеря, нужния размер.
Моляяяяя!  Praynig
Много е спешно!  Hug
« Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 15:57 от michel »
Цитирай

колко спешно и кой рамер-да проверя и аз тук в нашите? newsm78
Цитирай

София- Wien

Казвай бързо, къде са вашите!  Laughing Добре е да я намеря до неделя, но ако не, поне до Великден! Размера е 5-6
Цитирай

Казвай бързо, къде са вашите!  Laughing Добре е да я намеря до неделя, но ако не, поне до Великден! Размера е 5-6
в моя град Mr. Greenза 5-6г. така ли?
Цитирай

София- Wien

Да!  Hug
Цитирай

София- Wien

Хайде, моля, помагайте с координати на магазинчета в които би могло да потърся, няма значение от района само да е София!  Hug
Цитирай

София

В кв.Дианабад и в Студентски град, магазини Мечо Пух - тези дни бяха получили всякакви роклички от ишлемета, ние също взехме една подобна,но розова на Carter's
Цитирай

София- Wien

Hug
Цитирай

В Малък мечо на Сан Стефано и Шипка зареждат хубави маркови дрешки, но не  знам дали има точно такава рокличка. По диагонал от този магазин има още едно магазинче на Шипка се намира, там зареждат също доста ишлемета.
Цитирай

София- Wien

Благодаря!
Намерих, нужната рокля. Не е абсолютно същата, но е подобна на същата фирма и сега дъщеря ми е щастлива! И двете принчипески, ще имат нови роклички за Великден!  Laughing
Цитирай

Благодаря!
Намерих, нужната рокля. Не е абсолютно същата, но е подобна на същата фирма и сега дъщеря ми е щастлива! И двете принчипески, ще имат нови роклички за Великден!  Laughing
аз тъкмо да ти пиша ,че тук няма Mr. GreenАми да ви е честита ,със здраведа си я носите Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.