Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора

Анкета

У кого е ключа за касата?

Въведи твоя глас

Пловдив, мила моя майно льо...

На майтап обичам да казвам, че няма жена, която да позволи на мъжа си да отговаря за финансите на семейството. И това редовно се потвърждава от наблюденията ми сред познати и приятели. Как е при вас, мамчета, позволявате ли на мъжете си да боравят с бюджета? Джобните пари не се броят в този въпрос, "мъжките пари" (стар виц, ама другаде ще го разкажа) - също. Е?

Задължителна редакция: Ама аз не ви питам на кое място ги криете, а кой е отговорника по харченето им (това поради зачестилите отговори не по темата)
« Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 15:49 от 100jan »
Цитирай

Варна

Оф, не знам, ма нашите пари стоят в банкомата. От там - директно в супермаркета, все не стигат до мен. Мъжът ми злоупотребява, купува си неопрени, бърза да ме постави пред свършен факт, преди да съм хванала контрола върху средствата.  Mad
Цитирай
Нямам пари, ама ако имах, щях да ги дам на жената да ги пази!  35
Цитирай

София

При който си ги е изкарал. Неговите - негови, моите - мои.
Цитирай

Finland

Прибави в отговорите, моля, в банката, т.е. обЩа сметка.  
Така току виж си се изненадал, че някой и заедно харчат  Wink
Цитирай

София

У нас няма каса, нито има мои и твои пари. Стоят си на определено място и всеки си дърпа от там, колкото му трябват.
Когато трябва да се купува нещо по-едро се съветваме двамата и обикновено го купуваме заедно.
Звучи ми смешно някой от двама ни да държи парите и да дава джобни на другия Rolling Eyes
Цитирай

Прибави в отговорите, моля, в банката, т.е. обЩа сметка. 
Така току виж си се изненадал, че някой и заедно харчат  Wink
Готово!
У нас няма каса, нито има мои и твои пари. Стоят си на определено място и всеки си дърпа от там, колкото му трябват.
Когато трябва да се купува нещо по-едро се съветваме двамата и обикновено го купуваме заедно.
Звучи ми смешно някой от двама ни да държи парите и да дава джобни на другия Rolling Eyes
Така, както ти си го разбрала, наистина звучи гадно. По-скоро имах предвид, че жената ВИНАГИ има последната дума при харченето Smile Каси, банки, няма значение Smile
Цитирай

София

Моите са си мои, неговите - общи    Mr. Green
Цитирай

И аз бих искала да знам.Мъжа ми казва, че са у мен.Аз казвам, че са у него.Ха сега де!
Цитирай

Да, винаги имам последната дума, дори и за цвета на колите вече (казах му, не си купувай тъмна кола в тия жеги, той не ме послуша и сега си пати). За всякакви по-големи неща, пазаруваме заедно, но пак избирам аз. Не се държа тиранично иначе  Very Happy
За дребните мъжки удоволствия, не му се бъркам.
Цитирай

под голямата лоза

Моите са си мои, неговите - общи    Mr. Green

А у нас- мойте са общи, а неговите- негови  Wink
Цитирай

Хамиииии в буркан банк са ми  newsm78
Цитирай

при децата

В банката са, тя ми пуска левчета като пъхна една пластмаса в едно като автомат за кафе Mr. Green

По темата, моят отговаря не само за семейните финанси, а и за същите на много други хора.

И сега да редактирам: отговорника по харчене съм аз, той е отговорника по приходите.
Цитирай

И у нас е така Peace
Цитирай

А у нас- мойте са общи, а неговите- негови  Wink
Ами, какво да ти кажа... Я в една друга тема Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора