При кого стоят парите в семейството? А?

  • 3 401
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
отговорник по харченето в нашето семейство:
за крупни покупки - двамата;
за дребни, ежедневни, злободневни и в всякакви такива, завършващи на дневни - аз и той, т.е., пак двамата Simple Smile

# 76
  • Мнения: 6 615
Признавам си аз харча повече мъжът ми се чуди с каква бързина го правя даже .Съвеста ми е чиста обаче ,защото сама си ги изкарвам.

# 77
  • Мнения: 236
Всеки си харчи каквото си е изкарал. Аз-моите, той-неговите пари. Общите сметки(ток, вода и др.) си ги поделяме.
леле вие сте като съквартиранти  Joy в студентски град.

# 78
  • Мнения: 3 423
Нашите са винаги в обръщение.

И към кого се обръщат и как?
На "ти" или на "вие"?

Моите пари се обръщат само към мен.
Парите на мъжа ми се обръщат и към него.
То е нормално след мен и пари да се обръщат.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
При "шията". Grinning

# 80
  • Мнения: 236
Всеки си ги стопанисва, а когато някой от нас /разбирай мен.../ остане без средства, се обръща към другия за съдействие...  helpuu
  Shockedнякои отговори по темата просто ме разбиха.е какво му казваш ''мило дай ми от твойте,че мойте свършиха'' Joyле-ле

# 81
  • Мнения: 2 386
И при двамата.....
Къде е тази опция  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 3 674
В банката...ОБЯ4Е В ЕДНА БАНКОВА СМЕТКА.. smile3503 и на двамата заплатите влизат там...и двамата имаме контрол smile3521Сега кой пове4е хар4и ......  това е друга ТЕМА smile3506

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 02:12 от roza66

# 83
  • София
  • Мнения: 9 107
Ами в двамата. Обикновено аз ги харча малко по-бързо и мъжът ми ми дава от неговите, защото е по-пестелив  Blush

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ипри нас седят в един шкаф, двамата вкарваме, двамата изкарваме. Двамата празнуваме, двамата гладуваме!

# 85
  • Мнения: 60
Моите парички са си мои и той нищо не вижда от тях. Laughing
А иначе сметките , разходите по апартамента и пазаруването за вкъщи той се грижи.

# 86
  • Мнения: 5 370
Всеки си ги стопанисва, а когато някой от нас /разбирай мен.../ остане без средства, се обръща към другия за съдействие...  helpuu
  Shockedнякои отговори по темата просто ме разбиха.е какво му казваш ''мило дай ми от твойте,че мойте свършиха'' Joyле-ле
Aма разбира се, че казваме - не виждам тук какъв е проблемът? newsm78
Само дето не го наричам МИЛО. Crazy

# 87
  • Мнения: 2 491
Всеки си харчи каквото си е изкарал. Аз-моите, той-неговите пари. Общите сметки(ток, вода и др.) си ги поделяме.
леле вие сте като съквартиранти  Joy в студентски град.

Ами, какво ти е толкова чудно newsm78

Да, живеем в една къща-значи сме съквартиранти, с тази разлика, че ние правим секс  Peace Съквартирантите правят ли Mr. Green newsm78
Теб мъжът ли те издържа, той ли плаща всички сметки? И аз искам такааа Praynig

Малко ще е грубичко моята заплата да си я харча само за мен, а той да плаща всички сметки, освен ако неговата заплата не е 4-5 цифрена сума, поне аз така мисля.

# 88
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ипри нас седят в един шкаф, двамата вкарваме, двамата изкарваме. Двамата празнуваме, двамата гладуваме!
newsm10

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 358
Всеки си харчи каквото си е изкарал. Аз-моите, той-неговите пари. Общите сметки(ток, вода и др.) си ги поделяме.
леле вие сте като съквартиранти  Joy в студентски град.

А  ти(или той) този месец не вкарате нищо в семейния бюджет какво става?

Общи условия

Активация на акаунт