Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Ако някой има този проблем,да пише как се справя с него.В 9 месец започнах да отичам и особено отдясно,десният ми крак беше повече подут от левия.Понеже нямах албумин и високо кръвно,ми обясниха че бебето,натиска бъбреците и забавя дейността им.Обаче вече 2 години след раждането все още си се подувам.Помага ми чай ИНХУА,но временно.
Цитирай

далече от морето

намали солта,ако не можеш да я изключиш от менюто си
Цитирай
Благодаря,но знаем за солта.Направотрябва да я спра.Пишете за някакви билки сотводняващо действие.
Цитирай

CA- AB

Jerrytom, а как си с течностите? Приемаш ли достатъчно, за нормално и правилно функциониране на човек му е необходимо около 7-8чаши вода. Пишеш че приемаш чай, това е хубаво, аз бих Ти препоръчала зелен чай, джинджър. Предполагам не пиеш кафе?! А какво Ти обясняват лекарите по тоз повод, 2 години след раждането на Павел- младши?
Цитирай
Благодаря ви за съветите.Аз май си ги знам тези наща,но питам.До лекари не съм се допитвала.А кафе пия,защото не мога да се събудя.А този зелен чай така ли се казва-джинджър?
Цитирай

на 3 градуса от адът

намали солта,ако не можеш да я изключиш от менюто си
аз пия и алое
  bouquet
Цитирай

в ябълковата градина

Намаляване на солта максимално и спиране на кафето!
Това знам аз.  Peace
Цитирай

Намаляване на солта максимално и спиране на кафето!
Това знам аз.  Peace

От кафето се задържат течности ли  newsm78 Малеййй незнаех  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Някой по запознат би ли се включил с по подробно обяснение защо е така моля  Praynig
Цитирай

CA- AB

...А този зелен чай така ли се казва-джинджър?...
Jerrytom, това е чист зелен чай, а джинджъра е корен/ на бг мисля че е дифисил, ако греша да ме поправят, моля/, но и двете оказват страхотно действие в/у организма. А за кафето и събуждането, според мен е по- скоро навик, май, а?! А движиш ли се достатъчно, дори и да не спортуваш активно ходенето е добър вариант?! Ако наистина си заинтересована да си помогнеш сама, очевидно знаеш пътя, може би Ти трябва по- силна воля да пребориш навиците?! Но каквото и да е Ти пожелавам скоро нещата да влязат в нормите.
Цитирай

Градът на котките и белите птици...

Абе я вземи все пак се допитай до някой лекар - за предпочитане ангиолог или съдов хирург. Ако отичането се дължеше на бъбречен проблем, щеше да е симетрично, а не на единия крак повече Naughty . Не е изключено в резултат на бремеността да е станало нарушение във венозния или лимфния дренаж от долните крайници.

Не съм чувала за връзка между отоците и кафето  Thinking
Цитирай

плевен

Кафето е диуретик т.е има отводняващо действие.Най вероятно проблема ти е съдов.Ако е бъбречен ще имаш оттоци под очите след ставане от сън.
Цитирай

Варна

...А този зелен чай така ли се казва-джинджър?...
Jerrytom, това е чист зелен чай, а джинджъра е корен/ на бг мисля че е дифисил, .
На български е джинджифил Peace
Цитирай

в ябълковата градина

За кафето - само в началото действа диуретично. След това намалява метаболизма. Чела съм статии. Трябва да ги потърся в интернет.
Цитирай

София

Този зелен чай в аптеките ли го има и така ли точно се казва?
Цитирай

Най-добре отиди на лекар,който ще ти направи пълни изследвания  PeaceТова което споменаваш като симптоматика силно наподобява сърдечна недостатъчност,но пак те съветвам-бързичко на доктор Rolling Eyes Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора