ВЕЛИКДЕНСКИ БАЗАР - ОТЗВУК И БЛАГОДАРНОСТИ!

  • 6 752
  • 121
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
МИЛИ МОМИЧЕТА и МОМЧЕТА  Laughing
Искам да изкажа възхищението си за всички неща които продаваме в тази работилница за чудеса, защото това наистина са чудеса, пипнати и направени с много любов и тя просто лъха от тях!!!
Ето първите снимки от днешния ден  Hug
ПРЕКЛАНЯМ СЕ НА ВСИЧКИ ВИ!!!!  Heart Eyes  Hug   bouquet


http://damaianti.multiply.com/photos/album/5

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Иве,много хубави снимки Hug Hug Hug/само дето аз изглеждам като глиган Crazy/

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Иве,много хубави снимки Hug Hug Hug/само дето аз изглеждам като глиган Crazy/
Утре ще те обучавам на разни техники  Joy , че да се харесваш след това  hahaha Laughing (споко - я ме виж мен  Embarassed)

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Как се казва това дете  Praynig

# 4
  • Мнения: 2 910
Снимките са много хубави и всички изглеждате прекрасно  bouquet
Как върви базара в София? Утре с още красоти ще се присъединят към вас и нашите Мими и Миленка  Hug
Пожелавам ви успех  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде давайте снимки та да се видя и аз някъде деее  Mr. Green, че съм все зад обектива  Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 1 264
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/25/24767_310.JPG
статия от вчерашният брой на вестник Черноморски фар  Simple Smile

# 8
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Леле момичета,дават го да вали утре Sick Sick Sick Дали няма да можем да се напъхаме под козирката на църквата,а newsm78 newsm78/ Зари,дали може Thinking/

Ама Миленке,мен оти ме нема на снимките, newsm78 Кво кат не съм с тениска на фондацията ви  #2gunfire Mr. Green Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Мери - имаме карт-бланш за козирката, но след 12 като си тръгне Патриарха  Crazy, ама какво правим преди това ако вали - ще решаваме на мястоооо   Hug   bouquet

# 10
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мери - имаме карт-бланш за козирката, но след 12 като си тръгне Патриарха  Crazy, ама какво правим преди това ако вали - ще решаваме на мястоооо   Hug   bouquet


Ей, супер  Grinning Grinning Grinning Е,то едва ли ще завали още от сутринта.......А ако наистина завали - ами елате в 12 newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, успех на базара и дано да не вали утре    bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 802
Снимки и от мен Страхотни сте момичета! Чувствах се невероятно сред вас  Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 863
Леле момичета,дават го да вали утре Sick Sick Sick Дали няма да можем да се напъхаме под козирката на църквата,а newsm78 newsm78/ Зари,дали може Thinking/

Ама Миленке,мен оти ме нема на снимките, newsm78 Кво кат не съм с тениска на фондацията ви  #2gunfire Mr. Green Mr. Green

Иматеее бре, даже е семейно WinkИ съм те поодрязала да не се вижда,че си без тениска hahaha Hug

И аз видях,че утре ще вали и си мисля, що не дойдете сутринта при нас,пък като спре дъжда се премествате на църквата, но как ще оставите колите със стоката...ох сложно става...знам ли newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Аааа, утре сме на църквата - вее, вали - там сме  Hug   bouquet

# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
http://dinoone.data.bg/DBM_29-03-2007_TVEvropa.wmv
Репортажа по телевизия Европа

# 16
  • Мнения: X
Дамаянти, ей такова нещо ми излиза от репортажа:0&ІuЋfП¦Щ�Є�bОlB���������@¤РТгТ—р� Й^ЁP,��������A�p�p�l�i�c�a�t�i�o�n��
 
Грешката в моя телевизор ли е?

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
снимките са страхотни,  bouquet

според мен днес мина страхотно и се надявам идните дни пак да е така PraynigДано се размине дъжда утре само.

може би е най-добре ако вали да се из4ака до 12.00 и тогава да се разполагате.Но ще си покаже сутринта и ще решите как да направите.
Мери,как като глиган бе,добре си ,я не се занасяй Simple Smile
ей,много сте изписали бе,не мога ви из4ета.Факт е ,4е има страхотии и много се радвахме днес на вси4ко донесено от вас и децата  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Пожелавам ви хубаво време утре и до края на базара да продадете всичко!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, ей такова нещо ми излиза от репортажа:0&ІuЋfП¦Щ�Є�bОlB���������@¤РТгТ—р� Й^ЁP,��������A�p�p�l�i�c�a�t�i�o�n��
 
Грешката в моя телевизор ли е?
Ако си навън, не можеш да сваляш от дата.бг  Confused
Инак десен бутон - сейф тарджет ас  Embarassed

# 20
  • Мнения: X
Видях го!
Роси беше впечатлаваща!Ама и ти изглеждаш  добре, Дамаянти!
Eдно голямо браво за вас момичета!

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моля ви утре само да не забравите ако се появят медии да казвате за датите на базарите в Горна Ор.(6 и 7.04) и Видин -утре(събота) Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Браво момичета, страхотни сте, а кога ще има пак някакъв благотворителен базар, за да почна от сега да правя разни нещица ?

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде народе - стягайте гащи  Mr. Green
Спорен ден на библиотекарките  Mr. Green   bouquet  Laughing

# 24
  • Мнения: 908
Доходен ден и от мен  Peace Стискам палци да не вали  Praynig И да ви гледам довечера в новините  Hug

# 25
  • Мнения: 1 878
И от мен - спорен и доходен ден  Hug

Тук качих част от мойте снимки

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 13:12 от Sunnily*

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Вече съм на топлооооо  Laughing Mr. Green Изпопукахме от студ, но устояхме стоически  Laughing
За моя най-голяма жалост, нямаше наплив от хора - беше доста слабо Sad, но все пка не губя надежда, като го отразят в новините довечера да има ефект за утрешния ден  Hug
Благодаря на всички от все сърце!!!
На момичетата от Видин, които мръзнаха с нас, на майките с бебета , които доказват, че няма невъзможни неща и който иска да направи нещо - намира начин!!!
СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ на СЕМ.ЧЕМИШКИ   bouquet  Heart Eyes - ВЕЛИКИ ХОРА СТЕ ДВАМЦАТА и ви желая много здрав и късмет!Доброто което правите да ви се връща стократно!!!  Hug

Момичета ГОРДЕЯ се, че съм част от вас!Че ме направихте малко повече човек!Много ме радвате и ви обичам всички!  Hug   bouquet  Heart Eyes
Ети, мила, благодаря и на теб, че ме облече и не умрях от бяла смърт Laughing днес    Heart Eyes

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и на библиотеката беше слабо до обяд,после незнам,4е си тръгнах.
за утре времето го дават по-топло-около 14-15' Praynig

моми4ета,няма по-хубаво от това,4е сме заедно и се опитваме да се борим с вятърни мелници.Децата го заслужават Heart Eyes

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мдааа,голям клинч беше,ей Sick Ама ние нали сме инати - седим си и тва е Crazy Особено групата от сутринта,страшни сте Hug Утре с една дамаджанка винце,та да се сгреем  Mr. Green Mr. Green Тъкмо и Мариета да науча на Елениното/че тя малко бавно зацепва hahaha/

Айде,утре пак там Peace

# 29
  • Мнения: 6 385
В библиотеката днес беше слабичко,пробвахме и на вън,но...нямаше голям ефект. ConfusedВремето студено,хората бързат cold,но за утре надеждите са по големи. WinkДаже Линда се притесни и хукна към Слънчоглед за материали-ще твори чудеса за базара!Дано утре да не ви стигне стоката,да е топличко и приятно! Ще ви проверявам по телефона!  phoneuu Още веднъж успех на всички утре и ...момичета-брагодаря ви че ви има!  bouquet

# 30
  • Мнения: 908
От къде ви снимаха днес?

# 31
  • Мнения: 1 427
В петък минах и си напазарувах, но искам още-много са красиви нещата! Днес мислех-не успях. Но утре съм на линия! Нали от 11 часа ще е пак?

# 32
БТВ, НОВа, ББТ канал 1 май  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 427
Гледах ви по Нова! Много хубав репортаж, страхотни бяхте! Peace

# 34
  • Мнения: 908
И аз гледах по Нова  Hug И децата дадоха, сладурковци Simple Smile Видях си и яйцето, което супер много харесах, ама е било за църквата. Дамаянти, някой купи ли го? Simple Smile Това с образа на Христос?  newsm78 Аз си взех едно с кръст, което също е страхотно и всички много го харесаха  Grinning
Съни, племенничката ми много си хареса престилката Simple Smile Постоянно показва зайчето и му се радва и сестра ми й я махна и тя пак иска да я слага Simple Smile
Страхотни бяхте   bouquet Поздравявам ви, че стоически сте издържали на тоя студ  Cry
Само едно не мога да си обясня, къде беше Веси?  newsm78 Никаква не се мярна пред камерата, а вече ми липсва  Cry Добре, че имаме снимки заедно. Благодаря ви, че сте ни снимали двете. Това ми е най-ценното, което имам с нея Joy

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 20:00 от MMka

# 35
  • Мнения: 2 494
Страхотни сте, момичета, прекланям се пред вас и това, което правите!!! Аз за съжаление няма как да дойда, защото малката е леко хремава и не мога да я водя надолу  Confused
Ще има ли пак разпродажба тук на това, което остане!!Дано всичко се продаде, но ако остане нещо моля да го видя!!!!  Hug

# 36
  • Мнения: 227
Верно беше голям студ  Nature Snowman

Дамаянти няма нужда да благодариш, другия път очаквайте повече   bouquet

Утре може пак да наминем, да повле4ем крак  Crazy

И да не забравите винцето или конячето за утре, да не ви е толкова студено   cheers


п.п. На снимките съм като Боримечката  Whistling

# 37
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз май се разболявам ooooh! Направо измръзнах днес, ама и Кристинка беше вече болна,та може да ми е турнала едно вирусче Outta Joint/ох,само да не се тръшна,че кой ще ми гледа чаветата Tired/

Абе аз нищо никъде не видях.......Ама само на "топлото " местенце ли са снимали,или имаше снимки и от църквата...ааа,сега се сещам,че като пристигнах Дамаянтито я снимаха Mr. Green

# 38
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Гледах репортаж! Браво и поздравления!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 6 743

Ooooo, aа това ти ли сииии, не знаех, че си регистрирана тук , ама време ти е  Laughing  Heart Eyes  Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянтито я снимаха Mr. Green
Да, ама не ме дадоха   smile3506   Mr. Green - даваха децата .Много хубав репортаж.
Между другото само БТВ нищо не дадоха.
Записахме репортажите и мъж ми ги сваля от камерата - после ще ги качим някъде да си ги имате  Hug

# 41
  • Мнения: 227
Е отдавна съм регистрирана, ама повече чета отколкото пиша - тя Криси все за тва ми се кара.... Embarassed

Минаха ли още хора след нас или пак беше слабо ?

Дано се сгреете довечера в мъжки прегръдки, за да сте готови и за утрешния ден, че май пак ще е студено, а Криси не беше никак добре..  Laughing

Пак ли сте на св. Неделя утре ?

# 42
  • Мнения: 1 427
Дамаянтито я снимаха Mr. Green
Да, ама не ме дадоха   smile3506   Mr. Green - даваха децата .Много хубав репортаж.
Е, по Нова телевизия те дадоха! Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянтито я снимаха Mr. Green
Да, ама не ме дадоха   smile3506   Mr. Green - даваха децата .Много хубав репортаж.
Е, по Нова телевизия те дадоха! Wink
Ние за ББТ говорим, само дет се потих и пелтечих пред камерата  Joy.Добре, че дойдоха да разгреем малко  hahaha

# 44
  • София
  • Мнения: 6 743
Пак ли сте на св. Неделя утре ?
Дааа, там сме, ама ти си стой на топло в мъжки прегръдки, ама внимавайте какви ги вършите  Joy  Laughing  Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 227
Пак ли сте на св. Неделя утре ?
Дааа, там сме, ама ти си стой на топло в мъжки прегръдки, ама внимавайте какви ги вършите  Joy  Laughing  Heart Eyes

Е, значи ще наминем   bouquet

А какво вършиме  Laughing - вече е късно, свършихме го  luvbed EFP

# 46
  • София
  • Мнения: 6 743
Сваляйте си ги с флаш гет или както намерите за добре  Hug
ТВ ЕВРОПА
ББТ
Канал 1
НОВА ТВ
По БТВ, ако сега дадат нещо, ще го запишем и качим

# 47
  • София
  • Мнения: 6 743
крисиииииии, жива ли си душо, че те мисля  Thinking Crossing Arms  Whistling
Утре с термос чай и пакет упасрин те искам  Hug

# 48
  • Мнения: 1 427
Дадоха репортажа и по БТВ току що!

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
Записахме гооо - като го обработи половинката ще го кача и него.
Ей, златен мъж имам и искам да му благодаря, че ме подкрепя и е плътно зад мен - помага с каквото може  Hug
Днес се прибирам, в къщи оправено и изчистено  Crazy Как да не го разцелува човек  Hug
Влад  Heart Eyes

Аз снимки пуснах ли  newsm78 - вече не помня   ooooh! - ето от днес http://damaianti.multiply.com/photos/photo/5/65

# 50
  • Мнения: 908
Сваляйте си ги с флаш гет или както намерите за добре  Hug
ТВ ЕВРОПА
ББТ
Канал 1
НОВА ТВ
По БТВ, ако сега дадат нещо, ще го запишем и качим

Клипчетата от Нова и ББТ ми прекъсват  newsm78 Чакаме и от БТВ Simple Smile Браво на мъжа ти   Peace

# 51
  • Мнения: 4 195
жива съм Crazy, но утре ще пия чай с коняк ако ще турско да е.
Първо на Норка и Стилиян - Норка ако идваш облечи се топло и с тениската на ДБМ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз пък съм щастлива и на малкото добро - утре съм сигурна, че всичко ще продадем Peace
гледах децата от Доганово - сужалявам, че не можах да ги видя на живо, невероятни деца, имат страхотно излъчване, специално за тях нямам думи Heart Eyes
Мери стига бе не съм ви заразила Cry Cry Cry да не мислисте че искам да съм болна Sad
утре с начале - обичам ви всичките и съм щастлива че съм част от вас Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
Сваляйте си ги с флаш гет или както намерите за добре  Hug
ТВ ЕВРОПА
ББТ
Канал 1
НОВА ТВ
По БТВ, ако сега дадат нещо, ще го запишем и качим

Клипчетата от Нова и ББТ ми прекъсват  newsm78 Чакаме и от БТВ Simple Smile Браво на мъжа ти   Peace
Верно бе - сега ги оправя и ще ги качи на ново  Peace

# 53
  • Мнения: 1 671
Поздравления, момичета! Много ми стана хубаво да ви видя пак по националните медии.

Дамаянти, скъпа, а ти си неотразима Hug

# 54
  • Мнения: 2 502
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

и на мен така newsm78

аз хванах вси4ки репортажи и бяха доста добри HugДецата бяха доста щастливи,някои даже и на театър се уредиха Peace
Дамаянти,мнооооооооооооого си убедителна Heart EyesДецата и днес боядисаха доста неща,особено Ван4ето и Пан4о.А Краси много усърдно продаваше Crazy

Бая сте се намръзнали SadДано утре е по-топло, 4е то и на библиотеката ще сме нон стоп навън Praynig

# 56
  • София
  • Мнения: 6 743
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

Защото вероятно плейърите ви не са настроени да пускат автоматично WMV файлове.
Първо свалете клиповете на диска и после ги пуснете с някой плейър - MediaPlayer, BSPlayer...
Повредените при качване клипове от ББТ и НОВА съм качил наново + репортажа po bTV, на който изпуснах началото.

bTV

Поздрави на всички,
Sagittarius (мъж на Дамаянти)   Grinning

# 57
  • Мнения: 908
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

Защото вероятно плейърите ви не са настроени да пускат автоматично WMV файлове.
Първо свалете клиповете на диска и после ги пуснете с някой плейър - MediaPlayer, BSPlayer...
Повредените при качване клипове от ББТ и НОВА съм качил наново + репортажа po bTV, на който изпуснах началото.

bTV

Поздрави на всички,
Sagittarius (мъж на Дамаянти)   Grinning

Браво мъжо на Дамаянти, всичко вече е наред Simple Smile Пак може да се уредиш да те заведат на кино  Laughing
В репортажа на ББТ я има и наша Веска, която само се върти като муха без глава  hahaha
А в този на БТВ - Роси със Сашко, която се прави на заинтересувана клиентка  Peace
Супер сте всички  Hug

# 58
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде бе,пак повредата в нашият телевизор Twisted EvilИве,както винаги снимките ти са на ниво.Мариета и Мери са просто ужасно готини на тия снимки.А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil
Теди,не сме се правили,детето е малко бе,не може да види вси4ко от неговата висо4ина PartyДобре,4е не награби да рисува с децата от Доганово Mr. Green

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 00:42 от lavender

# 59
  • Мнения: 2 584
момичета Hug Heart Eyes успех днес и дано е по топло от вчера

# 60
  • Мнения: 4 195
Момичета съжалявам, че така ви зарязах, но..........няма начин, прекарах си 4 часа в Пирогов и това си е - с цистит сме. както и да е - рабрах че много хора днес са минали, много неща са свършили - вижда се, че хората все повече и повече ни вярват и това е най - голямата оценка за работата ни. Всички, които изтърпяхте много за да го има този базар и тази година - поклон  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 3 050
До сега четох и гледах снимки-прекрасни са-гледах и репортажите и се радвам, че има как да се докосна до всичко макар и само чрез интернета  bouquet
Свършили сте прекрасна работа-всичко е така цветно и приятно-желая ви още много успехи Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 227
Момичета съжалявам, че така ви зарязах, но..........няма начин, прекарах си 4 часа в Пирогов и това си е - с цистит сме. както и да е - рабрах че много хора днес са минали, много неща са свършили - вижда се, че хората все повече и повече ни вярват и това е най - голямата оценка за работата ни. Всички, които изтърпяхте много за да го има този базар и тази година - поклон  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Нека се оправя Вики, че е лошо така да е болничък...

Много хора минаха днес, направо си беше лудница...незнам допоследно какво е останало, но на масите останаха много малко неща и взехмя някои от библиотеката.

Айде довечера другите ще разправят...


# 63
  • Мнения: 2 584
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него

# 64
  • Мнения: 4 195
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси
този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него
опааааааа, Криси ги знае тези неща, Роси не ги знае и филосовства, но ми напомни, че не му оставих пари, което значи да мина от там.
Норка - муцка ти си ми заместник голем да знаеш. Чакам ви със Стилиян на Винско и свинско Heart Eyes Heart Eyes
Верно ли бе хора всичко се е рапродало беееееее, ей нямам търпение да се върнат и другите Crazy

# 65
  • Мнения: 908
Момичета съжалявам, че така ви зарязах, но..........няма начин, прекарах си 4 часа в Пирогов и това си е - с цистит сме. както и да е - рабрах че много хора днес са минали, много неща са свършили - вижда се, че хората все повече и повече ни вярват и това е най - голямата оценка за работата ни. Всички, които изтърпяхте много за да го има този базар и тази година - поклон  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Нека се оправя Вики, че е лошо така да е болничък...

Много хора минаха днес, направо си беше лудница...незнам допоследно какво е останало, но на масите останаха много малко неща и взехмя някои от библиотеката.

Айде довечера другите ще разправят...




Супер Simple Smile Много се радвам, айде да дойдат другите да разкажат по-подробно  Hug

# 66
  • Мнения: 2 584
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси
този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него
опааааааа, Криси ги знае тези неща, Роси не ги знае и филосовства, но ми напомни, че не му оставих пари, което значи да мина от там.
Норка - муцка ти си ми заместник голем да знаеш. Чакам ви със Стилиян на Винско и свинско Heart Eyes Heart Eyes
Верно ли бе хора всичко се е рапродало беееееее, ей нямам търпение да се върнат и другите Crazy

опс грешка, мислех си за тебе криси и затова обърках имената

# 67
  • Мнения: 227
А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil


Криси
този дядо ( забравих му името) събира пари и ги дава на храмовете, няма къде да живее но дарява всичко, Зари ще каже повече за него
опааааааа, Криси ги знае тези неща, Роси не ги знае и филосовства, но ми напомни, че не му оставих пари, което значи да мина от там.
Норка - муцка ти си ми заместник голем да знаеш. Чакам ви със Стилиян на Винско и свинско Heart Eyes Heart Eyes
Верно ли бе хора всичко се е рапродало беееееее, ей нямам търпение да се върнат и другите Crazy

Помогнахме с каквото можахме Simple Smile а за винското и свинското - когато кажеш на линия сме  Peace

# 68
  • Мнения: 2 353
  Всичко се продаде. И Роси я продадохме Sunglasses Свинаров дойде, вика:
- Момичета, аз нали ви бях обещал...Дойдох да купя все пак нещо.
  Ама кво да купи братче, стоката разпродадена до дупка. И от няма на къде му продадохме Росица. И Женя щяхме да продадем, ама тя избяга Crazy

# 69
  • Мнения: 908
  Всичко се продаде. И Роси я продадохме Sunglasses Свинаров дойде, вика:
- Момичета, аз нали ви бях обещал...Дойдох да купя все пак нещо.
  Ама кво да купи братче, стоката разпродадена до дупка. И от няма на къде му продадохме Росица. И Женя щяхме да продадем, ама тя избяга Crazy

Да бе да, да продадете Роси на тоя, как не  Wink Ама дека е Роси наистина? Нит Веси, нит Ивето, нит Гери, никой няма, за да ни разкаже  Cry Момичетаааааа, къде стеееееее????????  newsm45

# 70
  • Мнения: 2 353
  Казвам ти, продадохме ги! С парите ще купим водка на Мама Зет.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 397
Базара пред св. Неделя завърши успешно. Днешният ден нямаше нищо общо с вчера- празник, слънце, купувачи... Разпродадохме почти всичко, а това което остана е в библиотеката за другата седмица.
Момичета, бяхте изработили уникални неща, големи таланти сте. Благодаря на всички, че за пореден път се включихте в нашите инициативи!   bouquet
Тази година в базара  се включиха много деца от различни училища, от дома в Доганово, всички за да помогнат на други деца. Това ми дава много надежди за утрешния ден, че ще бъде по-добър от днес, че няма да има безчувствени санитарки и безотговорни политици, че хората ще са по-добри и състрадателни...
Аз съм един много щастлив човек, защото в тези  бездушни времена познавам толкова истински хора като вас!!!  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
МОмичета, искам да ви кажа, че съм мнооого изморена, но ДОВОЛНА  Hug
Продадоха се МНОГО неща.Съвсем малко останаха и се надявам до сряда да се продадат и те  Hug
Днес ние на църквата сме събрали малко над 1000 лева.Вчера са малко над 300 лева.От другите места да се отчитат  Laughing
Просто ви оставям и ще пиша повече утре   Heart Eyes
ОБИЧАМ ВИ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  Heart Eyes  Hug   bouquet

# 73
  • Мнения: 908
БРАВОООООООООООООООООооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  newsm44 Гордея се с всичкиииииии!!!!!!!!!!!!  newsm51 Урааааааааааа  Grinning Дано утре се продадат и останалите неща  Praynig Притрябвали са ни някакви тъпи политици  Wink Гуш,гуш за всички  Hug

# 74
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Добър вечер!
Радвам се, че успешно приключи базара. На всички  Hug Hug Hug
Айде малко почивка и запретваме ръкави за коледния Joy.
Роси, къде си, бре жено? Продумай нещо...

# 75
  • София
  • Мнения: 6 743
Ето снимки от днес - хубави лица и усмивки  Heart Eyes  - щото не остана стока да снимам  Joy
http://damaianti.multiply.com/photos/photo/5/104

# 76
  • Мнения: 662
БРАВО на вас страхотни сте  bouquet  bouquet  bouquet
С такива добри търговци като вас вече почвам да мисля какво да правя за коледния базар Laughing

# 77
  • София
  • Мнения: 6 743
О, забравих да кажа, че за мен ЖЕНИ е уникален търговец, със страхотен нюх към хората и потенциалните купувачи  Hug   bouquet

# 78
  • в гората
  • Мнения: 1 486
О, забравих да кажа, че за мен ЖЕНИ е уникален търговец, със страхотен нюх към хората и потенциалните купувачи  Hug   bouquet

И Гери, и Гери! Peace

# 79
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добър вечер!
Радвам се, че успешно приключи базара. На всички  Hug Hug Hug
Айде малко почивка и запретваме ръкави за коледния Joy.
Роси, къде си, бре жено? Продумай нещо...

ще продумам,само малко дъх да поема Tired
4акаха  ме в къщи гости и сега 4ак сколасвам Twisted Evil

я,ма той и Свинаров има нет бе,намерих си дин комп  PartyЕво,не всявай паника Twisted EvilТо4но на Свинаров нема са дам Crazy
Беше добре според мен на библиотеката,на приливи и отливи,но с Жени  удържахме фронта до край и се продадоха доста неща.На финала особено имаше разни приятели дето се явиха и ги омагьосахме Peace
Има една картина на Пан4о непродадена,а е страхотна,но ве4е в къщи си имаме няколко,та мисля сега да се въздържа newsm78

Утре от 11.00 сме там пак.
сега отивам да реанимирам Tired

Благодаря отново на вси4ки ви,страхотни сте вси4ки  и тези дни постъпките ви бяха  равносилни на подвиг Heart Eyes
Лека нощ  bouquet

# 80
  • Мнения: 908
Роси, радвам се, че се появи, че взех да се притеснявам  Laughing Страхотна работа свърши, както винаги  Hug   bouquet Успех утре!  Peace

# 81
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, радвам се, че се появи, че взех да се притеснявам  Laughing Страхотна работа свърши, както винаги  Hug   bouquet Успех утре!  Peace

коя работа бе newsm78Със Свинаров ли Twisted EvilОоооооооооооо,нищо не знаеш,мина и Мирослав.......? (оня малкия от НДСВ)ма реших,4е Свинаров ми стига и резила ми е достатъ4ен Mr. Green

Иве,снимките  ти нямат равни HugКоето ме наведе на едни мисли CrazyГоли по престилки Party Party Party

# 82
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да ,определено днес на Църквата беше много добре Mr. Green Само че, вчера нали умряхме от студ,та днес си бях навлекла домочадието като за световно - Алекс се изпоти сто пъти,Никола спа през цялото време/ на мама доброто момче Heart Eyes/, ама и той се свари,Рик и той се посъблече Crazy Ама на-  както винаги оцеляхме Mr. Green/тук е мястото да благодаря на Рик-отново, че за пореден път беше толкова търпелив и съпричастен към всичко,което правим, и ми помогна много с децата.Рик  Heart Eyes/

Както са казали момичетата вече, почти всичко се продаде,хората се спираха,чули за нас и впечатлени от Дамаянтито Hug Hug HugПосетиха ни и познати и приятели,непознати,добронамерени хора, с отворени сърца,повярвали в нас  bouquet  bouquet  bouquet Да благодарим и на медиите,които много ни помагат всеки път  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета - страхотни продавачки сте,да знаете Mr. Green А Жени като се развъртя - и то не остана нищо за продаване,и отиде да продаде и на Библиотеката нещата Mr. Green Mr. Green/ей,това опитът си каза думата Hug//
А нещата ,които сте направили всички с толкова любов ,бяха прекрасни Hug

Само да докладвам,че нашите покупки от днес не оцеляха - Алекс им разказа играта, и се прибрахме със счупен свещник, заек без уши,и пате без глава,счупени яйца,ама това са рисковете на професията Mr. Green


Момичета,благодаря ви ,че и този път направихме светът по-добро място за децата,които имат нужда от нас  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 908
Стига с тия политици Simple Smile За базара като цяло става въпрос  Hug
Тия престилки ги износихте  Cry За децата нищо не остана  Laughing А малкият на Мери пак в акция, ще му изпапам дупиту,да е жив и здрав  Peace

# 84
  • Мнения: 430
И аз сега сколасвам, ма да се обадя  Laughing

Определено днес беше по-добре от вчера  Crazy Доволна съм, денят беше добър, въпреки Линдиния песимизъм, дето още в 11 часа искаше да си ходим, че нямало смисъл да стоим  Mr. Green Аз и днес си тръгнах с красоти за вкъщи и трябва да ви кажа, че вече накъдето и да се обърна си имам греещи и топлещи ме, ръчно сътворени нещица, от всичките ни базари  Crazy

Иве, страхотна си, душо, каква е тази успеваемост в качването на снимки, направо ме смайваш (аз не съм си свалила снимките от големия апарат, който е пълен отпреди повече от седмица   Embarassed )

Сладураните от църквата, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!! Мисля си, че трябва да учредим и награда продавалец-ударник   Joy за такива като вас  Hug
Чакам с нетърпение крайната статистика!

Криска, оздравявайте, чедо  Heart Eyes

И пак да си кажа - момичета, щастлива съм, че ви познавам   Hug

# 85
  • Мнения: 430
Което ме наведе на едни мисли CrazyГоли по престилки Party Party Party


 Joy Joy Joy

# 86
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мери,тя Жени и на библиотеката се развихри Hug
а,минаха Ен4ев и жена му,много готини и двамата,напазаруваха си добре Hug


# 87
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Което ме наведе на едни мисли CrazyГоли по престилки Party Party Party


 Joy Joy Joy

е кое му е мешното,а виж Маринка на снимките и си представи  Joy

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 397
Уф, Мери отдъхнах си. Бях се притеснила за запазването на вашия семеен статут...  Laughing
Чакайте да видя за какви престилки си говорите

# 89
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Което ме наведе на едни мисли CrazyГоли по престилки Party Party Party


 Joy Joy Joy

Оооо, ние това с престилката и Маринка отдавна го решихме,моля моля Naughty Naughty hahaha hahaha Joy Joy Вие само внимавайте ние макси-майките да не се метнем в тия престилки,щото ще видите вие hahaha hahaha hahaha

Роси,кой Енчев бе сестро newsm78 newsm78 newsm78

Криси, притесних се днес,като ми казахте ,че сте в Пирогов/ то всяка година на базарите ни някоя е в Пирогов,Дамаянти беше миналият Thinking Thinking/

Надявам се малкият герой да е по-добре,и много бързо да му мине Praynig Praynig Praynig/ а от къде се сдобихте с този цистит newsm78/

# 90
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Уф, Мери отдъхнах си. Бях се притеснила за запазването на вашия семеен статут...  Laughing
Чакайте да видя за какви престилки си говорите

Маринка, щом и този път Рик не се разведе с мен, значи ще ни бъде / държах си цялото фемили гладно целият ден, и никой нищо не каза - само Никито дето щеше да ми изяде цицата после,/:mrgreen: Mr. Green Mr. Green Нищо,че Мариета постоянно го пита не съжалява ли вече ,че се е оженил за мен #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 91
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за вас макси- майките моля Съни да ушие други,тези са за мини- майките.
ма то пък като се замисли 4овек ,ще са по ефектни именно на макси-майките.Ние пак не се уредихме SadНищо няма да покажем Twisted Evil

Румънеца и Ен4ев Wink.........Та,за Ен4ев говоря ,много сладък Grinning
Мери,снимките на Алекс и Симонка са прекрасни.Абе,Дамаянти само ни изненадва   bouquet

# 92
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
за вас макси- майките моля Съни да ушие други,тези са за мини- майките.
ма то пък като се замисли 4овек ,ще са по ефектни именно на макси-майките.Ние пак не се уредихме SadНищо няма да покажем Twisted Evil

Румънеца и Ен4ев Wink.........Та,за Ен4ев говоря ,много сладък Grinning
Мери,снимките на Алекс и Симонка са прекрасни.Абе,Дамаянти само ни изненадва   bouquet


Аааа, този Енчев....аз си помислих за бате Енчо Mr. Green
Ти пита ли го ще ни пее ли благотворително на концерт,а newsm78

# 93
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Hug Heart Eyes Браво на вас момичета   bouquet

# 94
  • Мнения: 3 050
Браво момичета, страхотни сте, а кога ще има пак някакъв благотворителен базар, за да почна от сега да правя разни нещица ?
Коледният -и аз ще запратям ръкави Crazy  bouquet
Браво за всичките тези усилия -страхотни сте Heart Eyes Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 1 878
 Hug ЕДНА ГОЛЯМА ПРЕГРЪДКА И ОТ МЕН  Hug Особено за съботните постижения в борбата с времето  Crazy И не виждам как ще устискаме чак до Коледа  Mr. Green няма ли подходящи празници за междинни базари  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 242
Сърдечен поздрав на всички сръчни майсторки, перфектни организаторки и умели продавачки   bouquet Невероятни сте !!!
Да са живи и здрави дечицата  Hug

Трогна ме вниманието на продавачката на картички на площад Св. неделя. Всички картички, които не се продадоха на базара ги взе жената срещу опис и ще ги продава до Великден на площада.   bouquet

# 97
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Сърдечен поздрав на всички сръчни майсторки, перфектни организаторки и умели продавачки   bouquet Невероятни сте !!!
Да са живи и здрави дечицата  Hug

Трогна ме вниманието на продавачката на картички на площад Св. неделя. Всички картички, които не се продадоха на базара ги взе жената срещу опис и ще ги продава до Великден на площада.   bouquet


Да,това наистина е много мило от нейна страна Hug Тя от време на време идваше,гледаше ни и се усмихваше Grinning

# 98
  • Мнения: 6 385
Еее,момичета,толкова хубаво ми стана като прочетох всичко,като разгледах страхотните снимка-Иве-  bouquetРадвам се ,че втория ден е бил по-успешен на църквата! Grinning Всички вие сте чудесни! Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Щастлива съм,че и аз бях част от това! Heart Eyes

# 99
  • София
  • Мнения: 6 743
Ети,  би ли погледнала по опис колко от картичките правени на фотошоп останаха  Praynig

# 100
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Купете си в-к Новинар - кака ви Гери + Веси + красотите на 3та страница!

Гери, не можеш да отречеш, че съм си овне - оптимистче, айде сега... Crossing Arms

# 101
  • Мнения: 1 134
Първо искам да кажа едно гооооооооолямоооо БРАВО на всички!!!
  bouquet

Още съм препълнена с емоции и впечатления, за да мога спокойно да ги изразя. Бях и доста натоварена с други неща, така че ако съм гледала някого "прозрачно", моля да ме извини. Crazy

Радвам се, че се продадоха толкова неща. Радвам се дори и 40-лв. за Иисус, както и за 50-те ст. за върбата.  Twisted Evil  Laughing

Току - що разговорях с д-р Енчева - директор на дома в гр. Златица. Предавам нейните искрени благодарности!

# 102
  • Мнения: 863
Сега идвам от библиотеката, бях за съвсем малко, защото малката ми е болна и няма кой да я гледа. Но за утре ще направя всичко възможно ,за да съм на линия Peace
Кака ви Роси и Каролинка са там и се борят с народа, но е слабо, пълно е с хора ,но минават и заминават Twisted Evil
 Хубавата  новина е че, има голяма вероятност да ни отпуснат стаичката безвъзмездно,за известно време, а може и за постоянно Grinning
Линде, овне си и си нашата уникална пиарка оптимистка Heart Eyes

Момичета, искам да благодаря и аз на всички ,които бяхте с нас на Библиотеката и Св.Неделя в дните на базара !!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 103
  • Мнения: 1 134
Ето, за дядото от снимката:

http://charanandi.blog.bg/viewpost.php?id=25158



Евче, искам си водката. Ще я изпием с хориците*. Роска, сори.  Embarassed Laughing


* хорици - митични същества, с мнооого големи сърца, красиви личица и буйни гриви. умеят да пеят добре, откъдето колкото и да е странно произлиза името им. има спорове за произхода им. някой казват, че са светици, други - че са майки - юди. притежават способността да продадат всичко на всеки, а ако някой се осмели да им се противопостави го морят с напоен с бензин парцал или печен крокодил с неизвестни съставки. имат самодивски поглед, бързи ръце и упойващ смях.

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 15:45 от MamaZ

# 104
  • sofia
  • Мнения: 7 477
утре пак сме на библиотеката Hug Базара не е свършил Wink

# 105
  • Мнения: 2 353
  О, Зари! Това за хориците ме упои Heart Eyes Но съм чувала, че използват бензина за разредител на водката (нищо им няма, нали са хорици), а противопоставящите отвличали на остров Топла бира и се гаврели, чепрейки ги със студени картофки. Дали е вярно не знам Rolling Eyes

# 106
  • София
  • Мнения: 6 743
* хорици - митични същества, с мнооого големи сърца, красиви личица и буйни гриви. умеят да пеят добре, откъдето колкото и да е странно произлиза името им. има спорове за произхода им. някой казват, че са светици, други - че са майки - юди. притежават способността да продадат всичко на всеки, а ако някой се осмели да им се противопостави го морят с напоен с бензин парцал или печен крокодил с неизвестни съставки. имат самодивски поглед, бързи ръце и упойващ смях.
Joy hahaha Joy hahaha Joy Хехееееееееееехехехееееееее, смях се с глас посред нощитееееее.
Нямам какво да добавя  Mr. Green  Laughing
Зари  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 863
утре пак сме на библиотеката Hug Базара не е свършил Wink

Хайде мацки, аз тръгвам към библиотеката, ако има и други желаещи да идват!!!НИе сме там Wink

# 108
  • Мнения: 6 385
Трябва ми малко информация за да изготвя окончателния списък с нещата за базара-интересува ме това,което са изпратили от Добрич Тоня Петрова и mimikir.Предварително се извинявам ако сме загубили описа,но  и това се случва в суматохата.Ще ви помоля да ми пуснете на ЛС нов опис. PraynigБлагодаря ви!  bouquet

# 109
  • Мнения: 3 810
ей сегичка- пък и да се запиша...

# 110
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес приклю4и базара моми4ета HugНякои неща останаха и сме пратили и за Горна Оряховица.Някои ще останат за догодина.Просто имаше страшно много неща и най-много карти4ки .Основно останаха карти4ки.

Събраната сума е 2260 лв.

Сега 4акаме домът в Златица да реши от какво има нужда и ще го закупим.Но това ще стане след празниците Peace

Благодарим отново за подкрепата и се радваме,4е вси4ки се вклю4ихме както  винаги  Heart Eyes

  bouquetза вси4ки вас.

# 111
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm74 smile3501 smile3501 smile3501
 Поздравления на всички,благодарение на които е станало възможно това!

# 112
  • Мнения: 6 385
 newsm51 За огромните ви сърца и голямото ви старание! След празниците ще пусна пълния списък с имената на всички които твориха красоти за базара! БЛАГОДАРИМ ВИ!   bouquet
 

# 113
  • Мнения: 908
 smile3501 smile3501 smile3501 Обичам ви!!!  newsm51

"Помагащите хора са пратеници от Господ!" - както ми е писала Мадлен Алгафари  Wink

Невероятни сте!   bouquet

В Доганово няма ли да се ходи скоро?  newsm78  Laughing

# 114
  • Мнения: 6 385
smile3501 smile3501 smile3501 Обичам ви!!!  newsm51

"Помагащите хора са пратеници от Господ!" - както ми е писала Мадлен Алгафари  Wink

Невероятни сте!   bouquet

В Доганово няма ли да се ходи скоро?  newsm78  Laughing
  Много хубаво казано!   bouquet Изказваме огромната си благодарност на нашите пратеници от Господ!   bouquet
1.Теди/мама на Лече/-яйца-свещички и топко от цветя
2.Юка-силиконови украси,бродирани покривки,картички
3.Евгения Крумова-големи,средни и малки сърца
4.Софка Митева/Sof/-рисувани буркани
5.Didi Demi-картички,кошнички
6.Калина Атанасова-картички ,гривнички от мъниста
7.Илиана Балканова-картички
8.Теодора Дончева/ММка/-яйца,папируси,картички
9.Юлия Спиридонова/Василиса/-картички
10.Десислава/Desimira/-плетени кошнички,пилета,ръкохватки
11.Мария Торбова/M.I.A./-бродирани картички,плетени пилета,поставки за яйца12.Каролина/Karol&Erik/рисувани бурканчета,яйца"Чичко тревичко",дървени яйца
13.Вера/Gudzy/-панерчета,гоблени с рамки,кошнички с трева,гривни,яйца
14.Милена/4arlin/-герданчета и гривнички
15.Невена Аврамова-рисувано стъкло и яйца
16.Caprarri-рисувани яйца
17.Sunilly-престилки ,чантички
18.Бабъл-плетени пилета и гъбки,ключодържатели,писани яйца,висящи украси,декорирани плочки
19.Amarena-глинени украшения,рисувани буркани,аранжирани с хартия яйца,рисувани с перманентен маркер яйца
20.Мила Патронева/Мама Зайка/-кошнички за яйца,бурканчета,шишета,свещи и яйца
21."Универсум"-мандали,фигурки,картички,ваденки,пиленца,книжни цветя
22.-Matakosmata-фигурки и свещници
23.Децата от Етрополе-рисувани дървени яйца
24.Aq kiara-яйца,картички и стъкло
25.Kalima-низани гривнички,картички
26.Игуанка-рисувани картички
27.Рокси-картички ,яйца на пръчки
28.mimi kir-шити зайци,пилета и овци,кокошка и патенца
29.Тоня-бурканчета декорирани с леща и хартия и свещ яйце,кошнички с пиленца,тревичка и яйца,вазичка с яйце на клечка и пиленце
30.Жени/Писна ми/-яйце с мъниста и яйца на клечки
31.Линда-рисувани чаши
32.Децата от ОУ"Св.Климент Охридски"-Бургас-сувенири от природни мат. и мъниста,пръчици с глинени фигурки и яйца,великденски зайчета от хартия с яйца и пръчици,цветя от хартия и пайети,поставки за яйца
33.87-мо ОДЗ "Буката"София-гипсови фигурки,глинени кошнички за яйца,великденски картички
34.Виолета Мичос Андонис-пръчки с фигурки от глина,петлета от дървени яйца,кутийки за бижута
35.Всички момичета от фотошопската тема,които твориха картички и рамки за снимки:
Jaly,Vesika,larado,Koshnichkata,She Devil,Wild cat,NeliSA,vanda,katyadjin,diddi,petia47,Yanich,diemma,bubu_to,ani69,jmoto,natalyna,teo7777

,Jes,buba_katinka,luluto,Damayanti,fun lovin,desytka,boomerang,mimmss,Trislon,trillian,Renie78,maznislava,raly,Лилита,Вечерница,sage

Благодарим на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 08:43 от nezito

# 115
  • Мнения: 1 264
Децата на ОУ "Св. Климент Охридски" - Бургас  ги няма в списъка  Blush

# 116
  • Мнения: 4 195
Мария mimes също.........бях ви пратила списъка с нейните неща, моля да се добави Peace

# 117
  • Мнения: 6 385
Тъй като някои неща бяха изпратени по момичета,други по куриер и т.н ,възможно е някой опис да липсва,такаче много моля този когото съм пропуснала да ми пише на ЛС ,за да го добавя в списъка PraynigБлагодаря  и се извинявам за което! Embarassed

# 118
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ето какво ще се прави с парите от базара в Златица Hug

според тях, най - добре е парите да отидат за ремонт на т.нар изолатор за кризисни ситуации. Става дума за 2 стаи на 3-ия етаж, които имат нужда от ремонт. Необходими са за спешно постъпили дечица, без изследваня и пр. Намерили са фирма, която да го направи, от нас - материалите.
Ще ходим сигурно идната седмица да уто4ним подробностите с дома и фирмата.

# 119
  • София
  • Мнения: 6 743
Нези, момичетата от фотошопската тема  Hug
Ще се опитам да им направя списък, дано не пропусна някого   bouquet

# 120
  • Мнения: 6 385
Супер! Благодаря ти!  Hug

# 121
  • Мнения: 6 385
Добавих децата от ОУ"Св.Климент Охридси "-Бургас,чакам mimes да пише и списъка с имената на фотошопските мами. Hug

Общи условия

Активация на акаунт