Каква чашка с накрайник?

  • 1 995
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Искам вече да взема на моята дъщеря чаша с накрайник. Знам, че има такива с един накрайник и такива с няколко вида, но въобще не знам за какво трябва да гледам. Вие каква ще ми препоръчате? Бихте ли ме ориентирали и за цена и от каква възраст почнахте да ги давате на децата си?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 161
аз имам шишето на Дисни със силиконовия накрайник.Мисля , че те са най-удобни имам предвид с такъв тип накрайник. Има си капаче да не се праши.Към годинката почна да пие от него, защото й беше дебел накрайника, но на Нук мисля , че стават за по- малки деца.Имам и на Нуби със сламката, но не съм доволна, вярно че е неразливащо, но то и детето не може да засмуче, защото има някаква клапа, пробвах един път и се ужасих какво усилие трябва да положа за да дръпна, пък камо ли  едно дете. След като изхвърлих сламката и сложих силиконово маркуче, дъщеря ми почна и от това шише да пие, но съответно стана разливащо се.

# 2
  • Мнения: 5 228
Авент. Пробвали сме какви лине варианти, за мен това санай-добрите чаши. Накрайникът за пиене може да се сменя през определен период. Има и дръжки, с които дегего може само да държи чашата си,а могат и да се махнат. Накрайникът има клапа против разливане, която обаче може и да не се ползва, ако детето се затруднява.

# 3
  • Мнения: 2 663

Да използвам и аз темата....
Има ли накрайници с по-големи дупки, защото през обикновените малкия не може да си пие млякото, а ми се иска изцяло да махна бибите

# 4
  • София
  • Мнения: 659
Ники започна да пие от чашата на Avent с мекия накрайник като стана на 6 месеца, а после минахме и на твърдия. Имаме и една чаша с клапа на Дисни прилича на това http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_79&products_id=1789 ,но и аз не успявах да пия от нея и махнахме клапата, та сега си пие киселото мляко от нея. Като беше по-малък пиеше мляко с един гумен накрайник на Dr.Brown. Нямаше клапа, но течеше само, когато детето дърпа. Не беше с дупки, а самата гума е сцепена като емблемата на мерцедес.
 Вода пие от неразливна чаша на Джордани и съм много доволна. Имаме и спортна чаша със сламка на Bertoni  http://www.tweety-bg.com/product_info.php?cPath=6_12&products_id=507 ,която също е много удобна и не се разлива.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
http://family-bg.com/prX_1408.htm?osCsid=d80c06d2d88357eab5486902d9b12815

ние сме с такава и на Филип му е много удобна - има клапа фаст и слоу, определяща дали да тече повече или по-малко, както му е по-приятно и удобно на детето. А и като дизайн много я харесвам, а и съм голям фен на нуби, страхотни неща правят. Не разливаща е ест. Дъното също е гумирано и не се пързаля Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903

Да използвам и аз темата....
Има ли накрайници с по-големи дупки, защото през обикновените малкия не може да си пие млякото, а ми се иска изцяло да махна бибите

колко по-големи дупки, според мен на нубито не са малки и мляко би трабвало да може да мине....не виждам защо да е проблем, ако може да я погледнеш на живо най-добре ние само такава сме ползвали и не съм сравнявала с други....не знам при тях колко са големи...

# 7
# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 389
Един глас за Авент от мен.

# 10
  • Мнения: 8 505
Дъшеря ми е с такова шише за вода от 4-месечна.Ползва го и сега,нощно време.

# 11
  • Мнения: 8 505
Да използвам и аз темата....
Има ли накрайници с по-големи дупки, защото през обикновените малкия не може да си пие млякото, а ми се иска изцяло да махна бибите

konstans,а през какви накрайници пие млякото в момента?Дъщеря ми изкара с тези до 2-годишна,при положение,че в началото пи антирефлуксно мляко (а то е по-гъсто) през тях.

# 12
  • Мнения: 204
Az sum mnogo dovolna ot Playtex. Imat za vuzrast ot 6 meseza do 2 godini razlichni chashki, i s klapite blaha mnogo udobni i tazi sus silikonovata slamka, a purvata kojato mu kupih beshe s 2 drujki. Mnogo sa sladki i na dobri tzeni.

# 13
  • Мнения: 151
NUBY (7-8лв.)- много са хубави и имат клапа която не позволява течността да се разлива.Авент също са добри.Не си взимаи на Дисни евтини са но течът.

# 14
  • Мнения: 8 917
Дъшеря ми е с такова шише за вода от 4-месечна.Ползва го и сега,нощно време.
И ние сме с такова Peace

Общи условия

Активация на акаунт