Варненки, имате ли си "доверен" гинеколог?

  • 9 435
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Доли  Mr. Green
Успех с избора  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз съм при Халачева в Майчин дом  Heart Eyes
Следи ме доста изкъсо ...
Трябва само да се свикне с безкрайното чакане пред кабинета й заради многото хора, но ...
само на нея й имам доверие  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 448
Раждах при Корновски в Майчин Дом, много ми хареса отношението му и професионализма му, разбира се, продължавам да ходя при него  Peace
Преди да забременея ходих при Савулева и от нея съм страшно доволна, мила е, има лека ръка, не изписва глобули и хапчета на общо основание  Wink
От престоя си в МД имам добри впечатления от Великова и Якуб  Hug

# 17
  • Мнения: 2 655
Ходя само при доктор Цветкова.
Тя е разкошен човек и добър специалист.
Тя следи втората ми бременност твърде успешно. Взе всички мерки и направи всичко за да се роди Малвина жива и здрава.
Сега съм изпратила всичките си приятелки там и те са доволни.
Акушерките и са мили и любезни, а обслужването е на ниво.
Сега като имам проблем пак я търся.

# 18
  • Мнения: 3 622
Ходих при  д-р Илиев и при него съм раждала, но той се пенсионира преди 8 години и от тогава ходя при Халачева в Майчин дом и мога да кажа че съм доволна, но наистина понякога се чака доста.

# 19
  • Мнения: 110
Аз ходих при Узунов в онкото , но не съм доволна исках профилактичен преглед, всичко беше за минута и не ми взе цитонамазка.Останах разочарована.Липсваше диалог.

# 20
  • Мнения: 162
ами аз до сега само при мъже  съм ходила, и от двамата съм много доволна
единия е др Уалид,той сега клиника си направи на 8ми Приморски, прави ми 2 аборта без никакви последствия  Peace а сега ходя при Боян Георгиев в Майчин дом, той ми проследи бременността и ме изражда, живот и здраве второто пак при него ще бъде  Peace

Аз също раждах при д-р Боян Георгиев в МД и съм много доволна. Само че преди две години не водеше ЖК, доколкото знам, сега има ли промяна?

# 21
  • Мнения: 585
Частният кабинет на д-р Узунов е на 27 юли срещу църквата , за съжаление нямам телефони  .В кабинета си не работи по ЗК , а в онкото не знам дали приема по каса

# 22
  • Мнения: 110
Да в онкото е по-каса и без направление,но не всички ще останете доволни от Узунов.

# 23
  • Мнения: 290
аз препоръчвам д-р Давидков. след спонтанен аборт (който беше  Shocked за доц. Янева от МД ooooh!) той стана мой гинеколог, абсолютно стриктно ме наблюдаваше, направи се сериозна профилактика преди да започнем да работим за бебе. наблюдаваше бременността ми и резултата се вижда на аватара ми.
за всякакви проблеми бих се обърнала към него, защото наистина профилактиката е не по-малко важна, отколкото решаването на проблеми, възникнали поради липсата на такава профилактика.

# 24
  • Мнения: 182
Аз от много време ходя при д-р Николов от АГ болница. Преглежда всеки петък от 16 часа докато има хора в консулт.център на АГ-то- обикновено се чака доста. Той ми беше гинекологът преди да родя, докато бях бременна, като раждах и сега. Много съм доволна.

# 25
  • Мнения: 1 174
Д-р Юлия Бейлерян, МД.

Много съм доволна от отношението й, времето, което ми отделя, вниманието.Чувствам се напълно спокойна при нея, не само защото е жена, а е и добър специалист.

# 26
  • Мнения: 29
Доктор Терзиева в Младост, ще ти помогне много,то това течение е малко вероятно да е гъбички, така, че няма страшно. Иди при Терзиева.

# 27
  • Мнения: 29
А Давитков е много добър при ранната диагностика на заболяванията, обаче е лош специалист, постоянно говори протиж другите лекари и няма бременна жена,която е ходила при него и да не е родила със секцио-такива глупости говори, че ако не си предупредена можеш 9 месеца да откачиш. Аз ходих, миналата година, бях в 4 месец и като се развика, че съм закъсняла , че от 1 ден трябва да съм при него, абе...... иначе съм го записала.Ако ти се налага да ходисх на триизмерен ехограф имало друг лекар-много добър и няма да ти жземе 60-70 лева,като Давитков.

# 28
  • Мнения: 3 971
А Давитков е много добър при ранната диагностика на заболяванията, обаче е лош специалист, постоянно говори протиж другите лекари и няма бременна жена,която е ходила при него и да не е родила със секцио-такива глупости говори, че ако не си предупредена можеш 9 месеца да откачиш. Аз ходих, миналата година, бях в 4 месец и като се развика, че съм закъсняла , че от 1 ден трябва да съм при него, абе...... иначе съм го записала.Ако ти се налага да ходисх на триизмерен ехограф имало друг лекар-много добър и няма да ти жземе 60-70 лева,като Давитков.

Що говориш глупости  Shocked ooooh! Crossing Arms
а за това че си отишла късно -ами прав е  Crossing Arms

Цялата ми бременност проследи ,бях спокойна и сигурна  Peace И родих нормално нито веднъж не ми е споменавал за секцио ooooh! Проследи и бременоста и на сестра ми и тя е много доволна  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 893

Аз също раждах при д-р Боян Георгиев в МД и съм много доволна. Само че преди две години не водеше ЖК, доколкото знам, сега има ли промяна?

да. вече води и ЖК Peace
а за Давидков - бих му изслушала пледоариите само заради CD-то  Mr. Green което така и не отидох да си направя и още ме е яд  Close ама нищо със второто  Wink

Общи условия

Активация на акаунт