Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Здравейте ,на колко време се сменя залъгалката ,че старата е на месец и нещо на авон и мирише странно калчука ?
Цитирай

София

Сега е времето да я смениш значи. каучуковите се сменят по-често от силиконовите
Цитирай

София

Аз я сменям всеки месец.  Smile
Цитирай

Mediterraneo

Колко често?! Ами зависи. Като мирише странно просто я хвърли и купи нова. Ако ти кажат на два месеца, ще чакаш да минат и тогава ли ще я смениш ?!  Tired
Цитирай

Здравейте ,на колко време се сменя залъгалката ,че старата е на месец и нещо на авон и мирише странно калчука ?
Сега е времето да я смениш значи. каучуковите се сменят по-често от силиконовите
Peace
И разбира се когато ти прецениш.
Аз ги сменях на често.
Цитирай

Значи е време да я смениш.
Цитирай

рядко вкъщи

Смени я!Сега! Naughty
Цитирай

Brokenpromiseland

До колкото знам каучуковите се сменят всеки месец,а силиконовите на около 3м.Същото важи и за бибероните на шишетата.
Цитирай

Mediterraneo

До колкото знам каучуковите се сменят всеки месец,а силиконовите на около 3м.Същото важи и за бибероните на шишетата.

Абе не съм съгласна  Peace . Сменям, когато преценя, че има защо.
Биберонът на авентското ни шише не беше сменян цяла година. Нямаше му нищо. От къв зор да го сменям на три месеца  newsm78
Цитирай

София

Зависи ! То се вижда кога и е време ... Щом ти мирише странно я изхвърляй ! Каучуковите и при нас се скапват доста бързо , според мен е от стерилизатора  Rolling Eyes
Цитирай

гр. Русе

зависи от теб!
Като не ти харесва и ти мириши - СМЕНЯЙ  Peace
Цитирай

ruse

Когато прецениш Peace, може и на 5 дни да е, ако ти се вижда не както трябва да бъде, хвърляй...
Цитирай

gatorland

Аз затова не ги харесвам каучуковите. Веднъж в началото имахме една и толкова бързо почна да лепне. От тогава не ги уважавам.
 Но определено ти трябва да си преценяваш кога да ги подменяш, не чакай да мине определен срок Peace
Цитирай

Варна

В началото ползвах каучукови биберони за шишетата - сменях ги 20 дена, много бързо почваха да лепнат. И при залъгалките трябва да е същото, така че по-добре сменяй.
Цитирай

Габрово

Щом не ти харесва я смени.Аз ги сменям на месец-два.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора