Отзиви за Халкидики?

  • 14 643
  • 38
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Смятаме края на май,началото на юни да направим първото море за тази година на Халкидики.И тъй като не съм ходила в тази посока,ще помоля за повече инфо.Нощен живот,обслужване,какво да разгледам,скъпо ли е .Ще ходиме със собствен транспорт.

# 1
  • Мнения: 135
Ние заминаваме утре за Океания Клуб. Ще се върнем след седмица и тогава ще разкажа.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
приятно изкарване Hug

# 3
  • Мнения: 1 937
Много хора от форума ще са наоколо по това време. Grinning
Тази тема прегледа ли?

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 16:58 от Verdad

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
мерси,сега ще я прочета

# 5
  • Мнения: 529
Ние ще пътуваме в петък, така че във вторник като се върнем ще споделя   bouquet

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
ние от 19-24 май

# 7
  • Мнения: 4 668
Ние ще бъдем на Халкидики от 13.04. - в Океания клуб , ще кача и снимки после ...
Мога да ти кажа за Солун , ако те интересува - молове , детските магазини , Зара ... тези неща , ако искаш да разгледаш  Wink

# 8
  • Мнения: 155
Мога да ти кажа за Солун , ако те интересува - молове , детските магазини , Зара ... тези неща , ако искаш да разгледаш  Wink
На мен би ми било интересно и полезно да кажеш къде се намират тези магазини. Wink
А иначе ние сме там от 9 до 13 април, така че ще разказвам и аз.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мога да ти кажа за Солун , ако те интересува - молове , детските магазини , Зара ... тези неща , ако искаш да разгледаш  Wink
Разбира се Hug

# 10
  • Мнения: 4 668
Идвайки от България , Влизаш в Солун ... Горе долу пътят те води . Караш надолу до пристанището - там има платени паркинги - иначе е невъзможно да се паркира . Най - добре е да оставите колата там . Крайбрежната алея е много приятна - там са кафенцата и ресторантчетата , може да се разходите и до кулата накрая и ...
Крайбрежната алея е първата улица , успоредна на нея има друга и на третата всъщност са магазините . Там е Зара ( детската също ) , Том Тейлър ... абе да не ги изреждам - ще разгледаш .Много е лесно за ориентиране  Hug
В тези магазини е скъпичко . В моловете има по - приятни цени . Те също са на лесно място -  идвайки от BG  , тръгваш по Околовръстното към Халкидики - по посока на движението е този мол ... мисля , че беше Медитеранеум или нещо подобно . Ще го видиш - в египетско - фараонски стил е  Simple Smile Внимавай да не му изпуснеш отбивката обаче , защото табелката е много малка .
Там е и ИКЕЯ също !
Питай нещо друго , ако искаш  Hug
 

# 11
  • Мнения: 529
Снощи се върнахме от Халкидики.
Беше божествено, изкарахме страхотно, на границата никъкви проблеми  Hug
Мола се казваше Космос ( като че ли) и цените са като тук,но ходихме в петък,защото вчера нищо не работеше

# 12
  • София
  • Мнения: 2 019
И ние се върнахме снощи от Халкидики - Океания клуб. Изкарахме много хубаво, защото бяхме голяма банда. Лично мнение няма да изкажа, защото след Пунта Кана всичко ми бледнее, но наши приятели вече няколко поредни години ходят за Великден на Сани ресор и казаха, че там е много по-хубаво от Океания нищо, че първия е 4 звезди, а втория -5.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Вече нямам търпение да дойде края на май Sunglasses

# 14
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И ние ще ходим в Океания, но с по - задна дата - 23 - 26,04.Вие ще разказвате първи......яяя

Общи условия

Активация на акаунт