Обичат ли децата да спят в леглото с мама и тате

  • 1 830
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Направи ми впечатление как малката, когато я оставя в леглото й понякога не иска да заспива и се сърди и плаче, а когато я гушна при нас под одеалото и се гушка и заспива веднага. Тя е на 6 месеца и още я кърмя. След хранене понякога я оставям да спинка при нас и може да спиииии непробудно цяла нощ, а когато я оставя в леглото й ще се събуди  Shocked поне 1-2 пъти до сутринта. Спи си и в леглото де, но и 1-2 дни в седмицата спи и при нас... Rolling Eyes а вашите дечица спинкат ли при вас? Какви са вашите впечатления? много обичат на топличко при мама и тате, нали? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 756
И ие сме така а ве4е сме на две и кусур Flutter

# 2
  • Мнения: 95
И ие сме така а ве4е сме на две и кусур Flutter

 Laughing

# 3
  • Мнения: 872
И дъщеря ми обича , а е на 3 и половина.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Дъщеря ми почна да идва при нас на година и десет месеца, когато се събуди към 3-4 часа сутринта. После започна  и да заспива при нас, сега понякога спи при нас понякога в нейното легло. При опитите да я връщам в нейното легло следваше поне половин часов рев и се примирих със ситуацията.

# 5
  • Мнения: 4 187
Рая специално , много обича. Сутрин, задължително се разполага в нашето легло,  за да си доспи блажено  Heart Eyes. Понякога се будя нощем и виждам, че е легнала при нас. Като цяло , нямам нищо против.

# 6
  • Мнения: 560
Гледайте да ви свикнат дечицата да си спят в креватчетата, че ние в чудо сме се видели с голямата. Вече е на седем години, а още иска да спи между нас. Оправдава се с тъмното, с кошмари, а накрая си признава, че иска да се гушка. Способна е до два часа посред нощ да не заспи само и само да е при нас. Овнешка му работа. И не спи спокойно сигурно, щом и посред нощите се буди да се мести.

# 7
  • Мнения: 2 353
  Има периоди, в които спи при нас. Аз много ги обичам, приятно ми е да заспивам, гушкайки я. През останалото време спи в нейното креватче, щото е много голяма - на 4!

# 8
  • Мнения: 6 461
И двамата ми сладури обичат да спят при нас.
Представете си моля четиримата на една спалня Laughing(по принцип всеки си има къде да спи ...но е много хубаво при мама и тати)

# 9
  • Мнения: 6 039
не мога да кажа, че обича

от няколко дни заспива при нас, но при баба си и дядо си, заспива в леглото си

# 10
  • Мнения: 5 877
Обича, разбира се. Има официално разрешение да се гушне при нас сутрин, тоест обикновено си доспиваме заедно от 5 до 7 и половина. И аз обичам това.

# 11
  • Мнения: 197
Ох, голям проблем. И ние сме "трима в лодката". Ако го оставим сам и в друга стая веднага се събужда, дори и през деня.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Обича и още как. Най-лесно и бързо заспива, когато е до мен на леглото, но все още е във възраст в която мога да я пренеса в нейното легло когато заспи без да я събудя. За по нататък ще видим... newsm12

# 13
# 14
  • Мнения: 2 657
Обича,но напоследък започна изгяло да си изкарва ноща в неговото си креватче,което пък за мен е благодат Mr. Green

# 15
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
нашето е още малко, но сутрин си я взимаме в нашето легло

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,пък не знам дъщеря ми да обича да си на друго място освен при нас Mr. Green

# 17
  • Мнения: 574
Обича но избягвам да я взимам защото ме е страх да не я затиснем,аз или баща и!Но тя спи(спеше)спокойна по принцип!В 3 тая нощ се опули и ща не ща я взех при нас!

# 18
  • Мнения: 664
Мами с по-малки деца, знам, че е сладко в началото, но после няма отучване. Аз с второто един ден няма да направя пак тая грешка. И при нас се почна с идване призори към 7-8 месечна, от  есента спи изцяло при нас и не иска дори и на игра през деня да я сложим в креватчето й.

# 19
  • Мнения: 2 757
Обичаше като новороден първите 2 месеца. Но го научих да си спи сам в отделно легло и стая и от тогава изобщо не иска да легне до мен за 1 сек - става и почва да се катери, разхожда и скача по леглото. Беше голяма мъка когато лятото  2 седмици нямаше възможност да спи в собствено креватче. Баща му спа с него и Давид го беше подлудил от скачане и ритане. Да не говорим, че се буди от май малкия шум или движение и почва да зеи. Ама ние не сме много нормални та и в това отношение се различаваме от тълпата Flutter

# 20
  • Мнения: 22 524
Обича и още как... Grinning

# 21
  • Мнения: 1 032
Обича, разбира се. Има официално разрешение да се гушне при нас сутрин, тоест обикновено си доспиваме заедно от 5 до 7 и половина. И аз обичам това.

И мойта е така, с малката разлика, че тогава търси основно баща си. Гушка се в мен и точно след 5 минути е навряна в баща си и не го пуска до сутринта.

# 22
  • Мнения: 596
Никога не е спала в нашето легло.

# 23
  • Мнения: 3 537
Обича, да, но много рядко се случва, че после трудна работа с отучването....аз гледам да съм на принципа всеки си има легло и да си спи в него Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Естествено, че обича! Всички деца обичат. Когато е болничък и се буди нощем, задължително го вземам при нас - хем аз да не вися до него, докато не спи, хем да се успокои и да заспи по-лесно.

# 25
  • Мнения: 8 505
От бебе дъщеря ми спи в своето легло.При нас се напъхва обикновено сутрин,когато вече се е наспала,съответно не спи,а само лежи и се върти,като упорито се опитва (и успява) да ни събуди.

# 26
  • Мнения: 649
случвало ми се е да ги взимам при нас 2-3пъти досега, но не заспиват. Започвот да си играят с нас, да ни бутат и закачат. Радвам се, че не свикнаха да спят при нас.

# 27
  • Мнения: 4 784
Обича и още как. Най-лесно и бързо заспива, когато е до мен на леглото, но все още е във възраст в която мога да я пренеса в нейното легло когато заспи без да я събудя. За по нататък ще видим... newsm12
И ние сме така.

# 28
  • Мнения: 793
определено не обича да спи при нас  Crazy Просто не заспива, а започва да си играе  Tired

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
определено не обича да спи при нас  Crazy Просто не заспива, а започва да си играе  Tired
И при нас е така

# 30
  • Мнения: 3 092
Спи и още как  Laughing а дали обича ...ухааааааааа

# 31
  • София
  • Мнения: 3 359
Обича да заспива по-точно. После и става тясно с нас, обича да се шири сама Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 414
   Моя син всяка вечер заспива в нашето легло,после го местя в неговото креватче.

# 33
  • Мнения: X
При нас спи и естествено, че му харесва Peace

# 34
  • Мнения: 2 616
Висша форма на удоволствие е да спи при нас, обаче го вземаме само ако има много сериозни колики и сутрин рано между двете хранения, за да си доспим по-спокойно.

# 35
  • Мнения: 2 498
И двете никога не са спали на нашето легло....

# 36
  • Мнения: 326
синът ми е на пет години и заспива в леглото си, но през нощта по някое време се премества при нас

# 37
  • Мнения: 480
И нашият син обича да се гушка в нашето легло, но му е трудно да заспи там. Когато някоя вечер е много кисел, го взимам до мен и го галя, но по някое време сам пожелава да го преместя в неговото креватче. Сутринта, като се събуди, го взимаме при нас, но не спи, а си играем.

# 38
  • Мнения: 8 242
Тони спи при нас откак се е родил. Определено му харесва, на нас също  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 757
Всички деца обичат.

Няма такова нещо с всички деца обичат нещо си. Може да са повечето, но далеч не всички обичат да спят с родителите си

# 40
  • Мнения: 3 562
Виж ми лентичката.
Още си спинкаме заедно, всъщност Ради не заспива без да съм я гушнала Laughing

# 41
  • varna
  • Мнения: 1 012
най обича на мама на коремчето да наня Laughing и от време на време на тати на шкембенцето Grinning

# 42
  • Мнения: 867
Е, обича естествено, но аз не обичам. Да си я погушкам - да, ама за спане  Naughty Когато я болят зъбките и се разплаче няма успкояване ако не сукне и после остава при нас. Пробвала съм да я оставя в нейното легло, както обикновено обаче почва рев.
Добре че това е много рядко иначе не знам. На мен никак не ми е комфортно и не мога да спя добре като сме с нея. Все се притеснявам да не се отвие.

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Виж ми лентичката.
Още си спинкаме заедно, всъщност Ради не заспива без да съм я гушнала Laughing

Ау, мен това много ме притеснява  Confused Ние спинкаме тримцата заедно, но искаме поне още едно дете все пак...  Thinking

# 44
  • Мнения: 5 393
Както се научи детето-така.Иво не е свикнал да спи при нас, и като го гушна, най-много 10 секунди стои мирен, после почва да се върти.Само два пъти се е случвало да заспи гушнат при мене, защото плачеше от зъби.Като заспа  си го сложих в неговото легло, иначе щеше да се събуди бързо.

# 45
  • Мнения: 209
към 3-4 часа задължително се примества при нас, иначе смята, че е сутрин и става!!като се гушне пак заспива диагонално - на мама главичка, на тате във врата крачета!!! Hug

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Обича и още как...пък и ма мен много ми харесва да си го гушкам.

# 47
  • Мнения: 3 478
Ами не сме я свикнали да спи при нас, но съм я взимала броени пъти, поради разни причини. Направи ми впечатление, че спеше много неспокойно като е с нас и по принцип не я взимаме. Иначе и на мен би ми харесало да си я гушам поне сутрин, но за съжаления няма кога с тази ранна работа.

# 48
  • Мнения: 2 159
ние пък явно сме някакво изключение, също сме само на кърма и сме на 5,5 месеца, но пък малката не иска да стои при нас поне за сега, после като започне да разбира не знам как ще бъде

# 49
  • Мнения: 999
Мими доста дълго време спеше м/у нас, но тук в този форум прочетох че една мама прилепя креватчето на детето да спалнята и така то си спи в креватчето.Пробвахме и то взе че и при нас се получи.Сега всеки си спи в неговия си креват.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Много обича да се гушка при нас,почти веднага заспива.

# 51
  • Мнения: 27 524
Зависи. Повечето да. Моето категорично отказва  Stop

# 52
  • Мнения: 429
Моето си иска в своето легло и в своята си стая.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 629
Синът ми не само,че не обича, но и не може да заспи при нас. ВЪрти се, върти - докато ня го сложим в неговото си легло няма заспиване

# 54
  • Мнения: 393
 Голямата ми дъщеря обича,но синът ми предпочита неговото креватче.

# 55
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Моето не е свикнало да спи с нас и не иска,спи си в неговото легло!

# 56
  • Мнения: 1 999
Да, много обича да се гушка при нас, но си спи в нейното легло.

# 57
  • Мнения: 1 440
Виждам, че много обича да се гуши в нас (в мен предимно), но я вземам за малко обикновено сутрин...на мен също ми е изключително приятно Hug

# 58
  • Мнения: 1 044
Нашето момченце първо заспива в неговото си креватче, но после през нощта се премества сам при нас. И с такава блаженна усмивка заспива, че просто немога да го преместя! Това преместване започна, когато му израстваха кучешките зъби и единствения начин да го успокоя и да заспи отново бе като го гушна при мен на спалнята. И така до днес.

# 59
  • Мнения: 29
Ние бяхме така до 1и9месеца.

# 60
  • Мнения: 17
Мами с по-малки деца, знам, че е сладко в началото, но после няма отучване. Аз с второто един ден няма да направя пак тая грешка. И при нас се почна с идване призори към 7-8 месечна, от  есента спи изцяло при нас и не иска дори и на игра през деня да я сложим в креватчето й.
и при нас така,с баткото(8 г.) проблеми няма,той спи сам в детската стая,но малкия(1,5 г.)е постоянно при нас и незнам как да го отуча

# 61
  • Мнения: 1 353
И нашата Али обича да спи при нас и най-вече да суче по цяла нощ. Е това се случваше преди. Сега я приспивам в нейното легло и нощем само я кърмя 1-2 пъти без да я взимам при нас. Мисля че трябва да свикне с нейният си матрак, защото после може и да не го иска, а при нас вече е тясно.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 389
Обича.Всяка вечер заспива в своето легло и като се събуди през ноща казва,че го е страх и идва при нас.

# 63
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Синът ми обича да се гушка при нас. Понякога заспива на нашето легло. Но вече достарядко.  Hug

# 64
  • Мнения: 4 621
Яна си спи в креватчето в нейната си стая. Като дойде при нас в спалнята го обръща на игра Peace

# 65
  • Мнения: 131
След като го нахраня в 6 не иска да заспива и тогава го вземам при нас, защото знам какво следва. Иначе вечер спи предимно в неговото си легло.

# 66
  • Мнения: 3 499
И Мони спи при нас от време на време.

# 67
  • Мнения: 5 362
Да,обича.Но си спи в нейното легло  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт