«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 051 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

Sofia

ћнени€: 244
«дравейте,
ѕостроихме си къща в близко село с огромен двор. Ќаправихме си  и цветна градинка, ко€то искаме за заградим, за да не тъпче кучето вътре. »маше навремето подобна тема за градините, но не мога да € откри€.ƒайте идеи - какво, от къде и на какви цени?
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 1 706
жива ограда
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 843
  —исонка, в  строителните хипермаркети има интересни нещица.    ато се започне от обработени дъски,  оформени за оградка / н€кои и бо€дисани/, готови модули / вече сглобени оградки,  до телени мрежи и оградки от ковано жел€зо.
     ∆иви€ плет ще отнеме време, пък и кучето ще го гази.  »ма значение и колко гол€мо е кучето.Smile)
     ”спех!  «а цени в момента не мога да говор€.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 255
» аз ще след€ че баща ми е подхванал един кът за децата на село, остана само оградка да спретнем.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 244
“аниела, жива ограда специално за цветната градинка не ни устройва. ўе правим такава, но на друго м€сто в двора, затова много благодар€ за линка, ще ни е от полза.
Ќайка, точно това имам предвид "обработени дъски,  оформени за оградка / н€кои и бо€дисани/, готови модули / вече сглобени оградки", но ми се иска да вид€ и други идеи. ј и строителните хипермаркети не са от най-ефтините.
 учето е немска овчарка, т.е. за не€ е достатъчно да е просто оградено, за да знае че там не се ходи. Ќ€мам предвид да не може да прескочи.
÷итирай

ѕловдив

Евтино и ефектно? М... сещам се за една ограда..интересна беше, но си е  работа. Прави се стабилна рамка и на нея се коват капаци от / обикновено  иглолистни/ дървета.  Ще обясня какво е "капак"  за протокола.  Това е Прав отрез от кората на дървото  , заедно с част от дървесината.   Това, което се маха, когато от ствола се изрязва талпа, примерно,  леле, че го обясних !!!   Използва се и за ламперии  / битов стил/  ,при по широк отрез и за огради.  Трябва да се  почисти и лакира. Повече подробности не знам, кората е доста красива, но трябва да се поддържа / е, като всяка ограда, де/
     "Капаците" по принцип са отпадъчен материал при дървопроизводството и не са скъпи никак / поне тогава/
  Кората е много красива.

Просто идейка. bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 264
» мен ме интересува н€ко€ по-евтина иде€, да оградим м€стото на децата на село Smile??
÷итирай

ћнени€: 2 631
Ќайка, а ако корите са от брези, мммм...става разкош! Peace

ќградка и на мен ми тр€бва, но декоративна - да бъде границата между райграса и цвет€та, но да не е и скъпа. »де€та ми е за едни пластмасови ниски оградки ... не знам, дали се сещате - много са разпространени! Wink
«а мо€та цел, н€кой нареждали стари керемиди или капаци и ставало много ефектно. Ќ€кой пробвал ли е? јз веднъж опитах, но не се получи... newsm78
« ѕоследна редакци€: вт, 03 апр 2007, 14:18 от envia »
÷итирай

ѕловдив

envia ,  кокото до ниските декоративни оградки , скоро попаднах на нещо много свежо.  ѕ¬÷ - тръби  / приблизителен диаметър - 5-7 и с 10 см  става/  се нар€зват на височина 20-25см.  “ам също е пожелание. «абиват се около градинката плътно една до друга.
      ѕри скъпи€ вариант може да се напълн€т с цимент ,  при по- евтини€ се пълн€т почти догоре с п€сък и най - отгоре, до ръба - с б€ла мозайка. ј за доукрас€ването - много варианти  , например със шаблон и спрей. —то€т при€тно, оригинално   и може да се прави във вс€какви форми. 
      »звин€вам се на авторката, че и спам€ темата  “ова не и върши работа. bouquet
÷итирай

Ѕ√

ћнени€: 307
Sisonka показвам ти две идеи за огради от нашата къща на село
едната е от дъски бо€дисани с блажна бо€ зелена с т€х сме оградили п€съчник за малки€
другата е на цвет€та от червен камък
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2339761
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2339812
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора