Харесвате ли двойните комбинации на имена?

  • 10 046
  • 241
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Не Naughty
Момиче с такова име  и като се омъжи и вземе фамилията на мъжа си с тире ще стане леле-мале "последния да затвори вратата" Mr. Green

Въпрос на вкус, аз не бих си кръстила детето с такова име  Hug

# 76
  • Мнения: 393
  Може би харесвам тези,които започват с Мария и Иван,дори се чудех дали дъщеря ми да е Мария-Теодора,но ми се видя много дълго,пък и така или иначе повечето хора  и казват Мими.Но варианти като Анита-Ивета и Шабан-Георги по-скоро ме разсмиват.

# 77
  • Мнения: 5 140
Само определени ми харесват.

# 78
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Някои комбинации ми харесват! Peace

# 79
  • Мнения: 5 391
Дали ми харесват...не знам точно, зависи от комбинацията вероятно, но сякаш не бих кръстила така детето си Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 440
Харесват ми само оределени комбинации, на като цяло не ги намирам за привични за нас!

# 81
  • Мнения: 2 936
определено не!!!!

има две дечица които знам с двойни имена....Катрин-Грейс,на галено Кати ....и Георги-Павел  Crazy

# 82
  • Мнения: 1 101
Не всички комбинации ми харесват  Naughty

# 83
  • Мнения: 7 640
Не ги харесвам и изпитвам затруднение как да се обърна към човека носещ две имена.

нека майките на такива деца да отговорят, пък!

# 84
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не ги харесвам и изпитвам затруднение как да се обърна към човека носещ две имена.

нека майките на такива деца да отговорят, пък!

Поне аз, само с първото име. Когато ме питат как се казва, не казвам всичките му имена, а само първото - Стивън. Само ако се карам му казвам и двете.

# 85
  • Мнения: 7 640

Поне аз, само с първото име. Когато ме питат как се казва, не казвам всичките му имена, а само първото - Стивън. Само ако се карам му казвам и двете.

Ее, накрая да има някой да обясни Grinning
А защо при това положение реши да му дадеш двойно име, като ползваш само първото?

# 86
# 87
# 88
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не ги харесвам, мисля, че освен първото в името дугите са излишни и объркващи.

# 89
  • Мнения: 799
Шабан-Георги, муахахахахахаха  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт