Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Far away from here...

Много моля мамите с опит да ме посъветват каква покупка да направя. Hug
Искам да купя столче за кола,което хем да става за новородено бебче,хем да може да се пренася като кошница и да го ползвам по-дълго време.Бихте ли ми препоръчали подобно?
Или на първо време да купя само кошница,а столчето-по-късно?Кой е по-добрият вариант?
Предварително ви благодаря!
Цитирай

Столчетата за новородени са именно кошници-от 0 до 9 или до 13кг.Монтират се съвсем лесно в кола.
Цитирай

Засега не ти трябва столче. Кошницата за кола ще си я ползваш поне до годинката.
Цитирай

Far away from here...

Идеята ми беше дали няма някакви,които могат да се ползват повече от годинка? Thinking Или всичко зависи от кг на детето?А за конкретен модел (марка) бихте ли дали препоръка? Hug
Цитирай

Кошници, които да се ползват повече от годинка, май няма. Има столчета, които се водят 0-18 кг, но те не стават за носене на бебето. За конкретен модел - дъщеря ми имаше Чико, много удобно, леко и красиво столче. Удобно е, ако е съвместимо с количката.
Цитирай

Far away from here...

Кошници, които да се ползват повече от годинка, май няма. Има столчета, които се водят 0-18 кг, но те не стават за носене на бебето. За конкретен модел - дъщеря ми имаше Чико, много удобно, леко и красиво столче. Удобно е, ако е съвместимо с количката.
Ясно!Много благодаря!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.