Ahlan Wasahlan от Арабията слънчеви мами - 20

  • 16 490
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 184
 welcome Добре дошли в новата ни темичка.

Ако Катето реши да помогне може да включа и линкове към старите ни темички  Twisted Evil.

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 15:56 от elip

# 1
  • Мнения: 3 461
Пу, първа да се възползвам от гостоприемството на сватето. Heart Eyes Като кажа :"свате" и мед ми капе от сърцето, сигурно ще да е от хормоните. Blush

# 2
  • Мнения: 3 804
здравейте на всички,
ноя,4естити бебчета,нашия баща се отказа на 3 път,така че даяна ще си остане глезотииката в къщи.
миленка чрд на братти,и 4естит имен ден на които празнува.
ани мъничето ти е супер.
мария,заед обещан ли е на някого,защото ние си правим списък с кандидат зетиове,засега имаме 2 полуруснаци,но все пак нашите са си с предимство Laughing
4естит 1 април на всички
аз вчера бях в културния,на празник и томбола,спе4елихме 2 пити кашкавал 1 пр4е плат и 1 декоративна чаша

# 3
# 4
  • Мнения: 1 269
Иха,4е сте се разписали  :lol

4естит празник на вси4ки празнуващи моми4ета и близки  bouquet
Да сте живи и здрави  Hug

Днес прекарахме 9 4аса в сити сентър Laughing 4ак се 4удя на себе си как издържах.краката ми като пони4ки станаха
Утрепах рибата като се ка4ихме с Дима на едни въртележки  Mr. Green Какво въртене и лашкане беше,на горе, на долу  ... Sick

Благодаря ви за пожеланията.Аз много си оби4ам баткото Heart Eyes Heart Eyes
Отивам да ви до4ета и да изкъпя децата Hug

# 5
  • Мнения: 1 184
Ани, златна си. Мерси много за линковете  Hug. Е, младото си е младо - разбирате ги вие тези технологии  Twisted Evil.
Миленка какви въртележки бе мила??? Не те ли е страх??? Аз на такова нещо не се качвам  Naughty  Laughing.

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет от слън4ев тунис!страхотно време и аз нали съм идейна булка, направих страхотно предложение на моите да изпратим татко до работата му (линда с отварянето на о4ите иска хаусу-разходка), та нямаше как да ни откаже и с него отидохме на кафе, после да поработи татко ни, линда си изяде и кроасана и после обратно с тати през едно яко пазарене за стомасите!сега линда довършва вторите маслини! ако стане зелена няма да се у4удя!
ноя,аз толкова смело ти бях подхвърлила, ама ти наистина май си се заразила покрай другите!айде късмет!не е  1 априлска, нали?
ани, миленка за братята ви поздрав и букет!  bouquet

който празнува да му е 4естито името!
миленка, това е асида(сгугу)-традицията тука за деня на профета!аз си го хапнах ,срам! но като си нямам положителна емоцийка да ми дърпа от мазнините!
лек ден, не успях да излъжа днес, дано и никой не ме е  катурнал ,4е ще  #2gunfire
 Hug Peace

# 7
  • Мнения: 1 724
Ели аз с мойта велика технологична мисъл, едва като указах линковете по бабешкия начин, се усетих как става бързо, когато предната тема не е заключена още, ама нищо човек се учи от грешките си.

Миленчето пак са го ударили на fun  Grinning Мен също ме е страх от по-екстремни забавления, голямо шубе съм си.

# 8
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кой ме викаше.....  Wink
Аз докато се дофтасам вие сте свършили работата!!!!
Ноичка  Hug Hug Hug

Честит празник и на всички, рожденици, именници и празнуващи!!!

# 9
  • Мнения: 3 461
Усещам, че утре ще има линч, но това е друга тема. Mr. Green

Я кажете, метнахте ли някой днес или само на мен ми се отдава това упражнение. Wink Heart Eyes Днес сутринта чакам пред компютъра Джон да ми звънне и да ми каже как е извадил дантелените гащички, (които му напъхах снощи в сакото) заедно с химикалката от джоба си по време на съвещание, докато в един момент  ги виждам пред себе си. Joy Обаждам му се и го питам дали  му се е случило нещо по-особено тази сутрин, той отрича. Wink А случайно да знаеш нещо по въпроса за дантелките или за теб е нормално всеки ден да вадиш по един чифт от джоба си? Twisted Evil Аз ли съм била, помислил, че Дилън ги е напъхал там. Joy hahaha Пак лесно му се размина. Преди една година почерпих вдъхновение от случката в съда, май в Русе беше, помните ли, когато се оказа, че на практика стотици хора не са женени. Confused Не си спомням пожар ли имаше или длъжностното лице, което ги е бракосъчетавало нямал право. Както и да е , казах, че поради същата причина бракът ни е невалиден, навсякъде гърми пресата и той се хвана човека, много правдоподобно му прозвуча. Mr. Green Затюхка се, че трябва да вадим всички документи наново, да ги превеждаме и легализираме. Joy А пък преди 2 години излъгах една приятелка от София, че съм бременна, тъкмо реших да я просветля след няколко дни и се оказа, че съм бременна с Атли. Laughing
Но, дебелашки шеги не правя или такива, които да водят до инфарктно състояние. Naughty, марси прибери си арсенала моля те, да не ме застреляш по грешка. Joy Heart Eyes  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 724
Ноичка с тези увертюри за шегите да не ни направи днес всички шаранчета  Twisted Evil

Казвай, че много рибки се наловихме на въдицата  Joy ако е така.

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 19:55 от AniSim

# 11
  • Мнения: 3 461
Ани, гледам редакция си правила, и ти ли първоначално извади калашника като марси? newsm43 Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 184
 Joy  Mr. Green  Joy
Ноичка, сега никакво излизане от под столчето мила  Joy. Дано се размине без стрелби  Praynig. Но определено ти беше единствената, която успя да бъзне някой днес  Mr. Green /и то да беше един  Laughing/.
newsm10!!!

# 13
  • Мнения: 1 363
Ноичка,  ??? Grinning Wink
Аз днес метнах един приятел. Моя мъж не съм го мяткала, толкова се познаваме и знаем, че нищо няма да мине метъра. Ако не се лъжа по английска традиция лъжите стават до 12.00 на обед. Така или иначе Мъжа ми се събуди в 11.15... докато слезе долу то стана 12.30 Laughing

# 14
  • Мнения: 3 804
ноя браво на теб,щом успя цял ден да задържиш фронта.
ето ви парче кекс от мен

рецептата е много лесна без яица и мляко,взех я от форума,ако някой я иска може да я пусна в цитат.моята даяна щеше да удуши 1то котенце,но то я одраска и така се спаси,освен това ве4е имитира ов4арката как лае,а и казва 3 думи на арабски+целия си речник на бг

това е оцел;ялото коте с майка си

Общи условия

Активация на акаунт