Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета , много ви моля  Praynig споделете ми впечатления ... Близо ми е този клуб , на първо гледане ми се видя що - годе приличен  и просторен ... Хареса ми това , че за родителите има отделна зала и помещението с играчките е доста голямо ...  Very Happy Но не знам ... Иска ми се да чуя и мнения на хора , които са празнували там !
Четох доста негативни мнения за новият Барбарони в Бъкстон ... кажете ми за този в Брезите ?
« Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 11:08 от Pipinka »
Цитирай

София

През октомври бяхме на рожден ден там.Беше точно след ремонта и даже снимаха партито за реклама.Аз съм доволна.Мишо тъкмо беше тръгнал на ясла и много плачеше.Въпреки,че не беше рожденник му обърнаха подобаващо внимание и го успокоиха доста бързо.Персонала беше много любезен с всички и осигуриха на децата незабравим купон!За мен това е най-важно - на мъниците да им е добре и да се забавляват,а колкото до обстановката - ти си я видяла.
Цитирай

София

И ние сме ходили на рож. ден в този който е на бул. България , незнам кой квартал се води  и не беше никак лошо. Лично аз останах много доволна . Всички деца много се забавляваха и мисля , че на всички обърнаха нужното внимание.
Цитирай

Аз пък съм доволна от Барбарони-2, който е в Бъкстон.
Всичко, което бяхме поръчали беше навреме подредено, сложено, каките бяха организирани, единствено заблежка имах, бях наела клоун и фея, уж да ги занимават, та те не се престараха много - бяха вде каки преоблечени, но то там друг вариант за анимация няма, може само аниматорки да наемеш, сигурно ще са същите каки, ама немаскирани Laughing
Иначе беше Ок всичко, препоръчвам.
Цитирай

София

В събота бяхме на рожден ден в "Белите брези".Много съм доволна и децата добре се забавляваха.
Цитирай

София

Ох ... благодаря ви много  Hug
Аз ще отида да видя и Барбарони 2 , също ми е близо , но този в Брезите ( на бул. България ) ми се видя доста просторен  Very Happy ...
Цитирай

И от двата съм много доволна. Преди по-малко от месец бяхме за пореден път в този в "Брезите" за РД на дъщеря ми.
Различни са 2-та като тип, зависи какво искаш.
Аз ценя много това, че и при двата виждаме децата и си преживяваме празника с тях. За нас и по-голямата част от компанията ни това е важно Smile
Цитирай

Празнувахме 2 РД в Барбарони 2 - много съм доволна  Peace
Еднопространствено светло помещение  Peace, което за мен беше предимство  Very Happy
Цитирай

София

Двата последни рождени дни на дъщеря ми празнувахме там.Единия беше в Барбарони  в "Бели брези",другия в Барбарони 2.Определено съм по-доволна от Белите брези.
Цитирай

София

Оставих капаро днес за нашият рожден ден , в този на Белите брези  Hug
Мисля , че направих добър избор  Peace

А от тортите на Лагуна доволни ли сте ?
На такава съм се спряла ...
Цитирай

София

Иска ли питане!Тортите им са супер!У дома всички сме големи фенове!Очертава се "Вкусен" Рожден ден!
Цитирай

София

Ще си прекарате чудесно.И тортите са супер. Very Happy
Цитирай

София

Били сме там на рожден ден, много ми хареса всичко. Миналата година го бяхме резервирали за рождения ден на Мартин, но младежът се разболя от бронхит и отменихме празненството. Никакво цупене нямаше от страна на персонала, приеха фактите с разбиране, върнаха ни всичко, що бяхме капарирали без 10 лв., два дни преди събитието.
 Smile
Според мен е най - удачния избор от всички клубове, в които сме били (щом сме го избрали, при положение, че живеем в Младост ...  Peace)
Цитирай

София

Ние празнувахме първия рожден ден на Светльо в Барбарони Бели брези,аз останах доволна въпреки че тогава все още не беше направен ремон изаведението бешепо тяхно.
А тортите на Лагуна са страхотни,тази година взехме от там с Телетъбисите и мъниците пощуряха:)
Цитирай

София

Две поредни години празнуваме РД на Гери точно в това в Бели Брези. Доволна съм Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.