Странна болка "отвътре"...

  • 1 070
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
Здравейте момичета, чудех се дали да пускам тема, но ми се иска, ако някоя от Вас е имала подобен проблем да сподели.
От снощи по някое време изпитвам странна болка "отвътре" някак във влагалището.  newsm78
Много ми е чудно, досега не ми се е случвало и много се притеснявам. Тези дни (до края на седмицата) трябва да съм в овулация - но надали това е причината. Болката (и то не е точно болка) е точно отвътре така да се каже Sick Постоянно се мърдам напред назад, като шугава, чувствам се неконфортно меко казано. Чудя се дали пък не е от постоянното седене на едно място, някой път почти по 5-6 часа не ставам от компютъра. Исках да се допитам първо до Вас, ако мислите, че е симптом на нещо това, пък тогава да ходя и на лекар. Като "се свия" така да се каже (както когато задържаш, ако ти се ходи до тоалетна) също ми е неприятно някак. Е, стана дълго и неразбрано май, но моля ако някой има идея какво е това, да сподели  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 146
Не е лошо да те види лекар, щом не можеш да определиш от какво е. Аз лично смятам, че не може да е от седенето. Аз също седя с часове ред компютъра, но ме болят само гърбът и кръстът. Не е от седенето! Naughty

# 2
  • Мнения: 225
Снощи си направих настойка със смрадлика. Днес нямам никакви оплаквания и мисля довечера пак да се измия със смрадлика, мисля, че е някакво замърсяване, като се замисля - преди 2-3 ми свърши цикъла, а превръзките, които си бях взела, нещо ме усъмниха още тогава. Имам чувството, че е от тях, някакво възпаление се е получило. Embarassed
Ще направя 2-3 дни промивки със смрадликата и ако не ми мине ще ида на лекар-но днес ми е сравнително по-комфортно  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 146
Радвам се, че си по-добре. То понякога е просто усещане, без кой знае каква причина! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт