Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, наближава Великден и съм сигурна,че близките ни няма да пропуснат да предложат на детенце курабии и козунак. Въпросът ми е дали да ги предупреждавам, че е още е рано за тази храна или вече може да похапваме спокойно от тях. За справка- бебока скоро ще навърши годинка, но все пак май му е рано за такива "благинки"...  newsm78
Цитирай

Белгия/София

Остави детето да хапне, няма нищо вредно и опасно в тях, щом е почти на годинка  Peace
Цитирай

Варна

подкрепям
особено ако са домашни супер
Цитирай

София

Можеш да дадеш. Не виждам проблем.
Цитирай

Благодаря Ви за отговорите!
Цитирай

София,Младост1

И аз питах педиатъра по същата при4ина като тебе Smile
Каза 4е няма проблеми да давам.
Цитирай

Притесняваше ме наличието на много захар, прясно мляко и цяло яйце в тестото от което се приготвят.Но щом всички мами тук казват, че няма проблем (пък и педиатрите явно са на същото мнение)им се доверявам напълно! Така ,че ще му дам да си похапне.
Цитирай

при любовта

ами че аз яйце не съм давала като захранване,а в застройка,баница,кифла,козунак и такива неща.После почнах да давам по-малко и нещо като миш-маш и мисля ,че нямаме проблем с яйцата.Така или иначе ще яде яйце догодина ,засега това го устройва.
Така,че можеш да бъдеш спокойна.
Цитирай

София

и аз мисля, че няма проблем. Когато дадох на дъщеря си домашен кекс за първи път - олеле - по-впечатлена от храна не съм я виждала  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.