Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 377 отговора

Анкета

Кой е вашият фаворит за момента?

(Гласуването приключено: чт, 12 апр 2007, 21:36)
Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178665.0

http://www.bigbrother.bg/

Кратки репортажи от изминалите дни
картинка голяма - хорото за извеждане на булката. Роси по хавлия друска малката Яница. Петя се клати отстрани на пътеката - май никога не е играла хоро. Като извадени от Хайка за вълци са.

Сега е адски любопитно. Венета сипе житейска мъдрост... И понеже довечера ще има лайФ, каза, че трябвало да се "ОблекАт и натокат!", по подражание на... на тризначките ли?!
Не мога да се въздържа, Венета Райкова е толкова неприятна... но пък сега е сботи Прада, не че не и завиждам, но колко струват едни такива боти... Сигурно някоя от вноските за прословутия им апатрамент. И, горканка, постоянно разправя колко трудно е в днешно време за младите семейства... Е, трудно е, особено ако трябва обувките да са ти все Прада, Гучи, Шанел...

Венета към Здравко: Изберете ни за кумове и ще ви подарим пералня бе!
Здравко: А, ний пиралня си имаме! Ама една сушилня може..., че пералнята няма сушилня.

Азис и Китаеца:Мъжът ми каза,че направо му се отщява храна,като ги види и двамата как се тъпчат,като за световно.
Онзи ден,Китаеца беше набарал едни кроасани и здраво си похапваше от тях със к.мляко.Като преди това ядеше нещо друго.Свърши първата торбичка със кроасаните захвана втора.
Имам чувството,че тези хора,храна не са виждали.
То и аз си хапвам добре,ама такова количество храна,което той и Азис изконсумират,аз не бих могла да погълна.
Всичко при тях,това със женитба и т.н е пълен фарс,всички разбраха това,как няма да е унил Азис.
Росито:Момичето според мен страда от алкохолна зависимост.Онзи дядката,нейният настойник,ако е толкова загрижен за нея,както тя самата казва,да вземе да прати на лечение.
Срамота младо момиче,пие като дърт алкохолик и се излага безпаметно,направо резил.
Венета и Тишо:Толкова нагласено е всичко при тях,чак някак си сухо."Бебе това,бебе онова"Къде се карат като кръвни врагове,къде се прегръщат....Иди че ги разбери.
Катето Евро:Готина,с чувство за хумор,и определено във къщата тя е най,най.......
Деси:Евала за гласа и,отдава и се да пее и наистина има дарба,но със това нейното подмазване покрай Азис ми стана антипатична.За всяко нещо"Васееее,това Васе онова"
Останалите участници:Барабаниста,депутата,онази русата певица,миската ми нещо до сега не са ме грабнали някак си сухи.......

« Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 21:25 от L е о »
Цитирай

близо до Витоша

първа
Цитирай

София

айде хейтърки....
ваш ред....
какво ви подразни...
щастието....???
Цитирай

Abu Dhabi

много е забавен моментът с хлапето във ваната с розовите листенца.
Искам номинации вече.
Цитирай

София

Ох, и тук да си кажа:
- Азис танцува божествено кючек, Деси е страхотна, поплаках си на сватбата...
Цитирай

София

Моля ви за песента на Десислава от сватбата,за която Венета каза ,че й е любима. Praynig
Цитирай

Десито ме кефи още, и защото винаги се старае да изглижда добре.Петя много неглиже го раздава.
айде хейтърки....
ваш ред....
какво ви подразни...
щастието....???

Да бе голямо щастие само за пред зрителите.
Цитирай

London, UK

Ееее, чак в четвъртък номинации Confused
Цитирай

близо до Витоша

Ох, и тук да си кажа:
- Азис танцува божествено кючек, Деси е страхотна, поплаках си на сватбата...

много ми харесаха Love
Цитирай

Я, наистина първите номинации са отложени  newsm78... Някой го предрече в миналата тема...
Цитирай

хайдееееееееееееееее номинации чак в четвъртък. Еееееееееее сеира трябваше да почне вече.......

а докато публикувам то вече написано
Цитирай

тюх, язък за номинациите тази вечер
Цитирай

Днес  си починахме от пияното  Роси Laughing 35
Цитирай

близо до Витоша

Я, наистина първите номинации са отложени  newsm78... Някой го предрече в миналата тема...

а,защо,че не разбрах newsm78
Цитирай

София

Моля ви за песента на Десислава от сватбата,за която Венета каза ,че й е любима. Praynig
По ФенТВ я пускат много често Wink и на мен ми е любима Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 1 377 отговора