Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Здравейте! Много ми хареса въпросната количка и най-вече това, че кошът за новородено се трансформира в кошница за кола . Моля всички момичета, които имат такава количка да споделят впечатления и дали наистина това 2 в 1 се оказва добра алтернатива на 3 в 1 ?  Smile

Очаквам с нетърпение мненията Ви   bouquet
Цитирай

Производителите на тази количка имат твърдението, че това е един от най-умните варианти, които са измисляли, единственият проблем е че хората все още не са свикнали с факта да имат 2 в 1 вместо 3 в едно. Също така като факт можеш да приемеш че коша за новородено се ползва само до 6тия месец, докато коша Matrix е до 13 кг, както всяко столче за кола от тази група. Т.е. възможността да го използваш по дълго е по вероятна. Като сложим това че плащаш по малко заради липсата на 3тия елемент Smile Единствената разлика във случая е че коша за новородено е по широк от коша Matrix. Надявам се да съм била полезна с обяснението си Smile
Цитирай

Много !!! Този вариант мого ми харесва и сега трябва само да реша Jane Carrera pro Matrix или Casualplay S6+кош Prima Easy  Thinking

Виждала съм само Jane и много ми допадна  Crazy
Цитирай

няма ли абсолютно никой с Jane Carrera във форума ?   Confused
Цитирай

Бургас

И аз се интересувам дали няма да е неудобен този малък кош  Rolling Eyes защото разликата в цената на версията с по-големия кош е 100-тина лв и аз се чудя , но когато отида да я купувам ще видя.
Цитирай

Последен опит да получа информация за рамера на коша - достатъчен ли е или се оказва малък и тесен ?   bouquet
Цитирай

Абсолютно достатъчен е
Цитирай

Достатъчен е да Smile Малко със закъснение отговарям. Естествено, че е бил съобразен със средностатистическото бебе - инъче тази количка би била непродаваема, нали  Very Happy
Цитирай

София

Може ли линк към въпросната количка /2 в 1/, продава ли се в Бг и каква й е цената Praynig?
Цитирай

Това е количката :

http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … 08&categoria=

а това е коша Matrix, който става кош за новородено и кошница за кола съответно

http://www.jane.es/seguretat/index.php?fuseaction=matrixcup

Премама я внасят , аз не знам друг вносител на Jane, ако някой знае - чудесно ! Цената доколкото си спомням с чанта, повивалник и дъждобран е 1070 лв.

Въпрос към тези, които имат количката вече - продават ли се термочувалчета към количката и ако да , на каква цена ?  Smile
Цитирай

София, кв. Хиподрума

... за размера на новите кошници за кола 2 в 1: бебетата обичали да стоят на тясно, защото им напомняло за майчината матка, поне така казват... Колкото по-затулено, толкова по-добре! Аз лично отидох в Малечко да разгледам Prima Easy на CasualPlay - според мен бебето спокойно може да си лежи вътре до 6-7 месец, след това те така или иначе искат да гледат, а и могат да седят, та може да се мине само на летния вариант на количките. А кошницата можела да се ползва като стандартно столче за кола още няколко месеца - голяма работа като му стърчат краката; да не говорим че следващия размер обикновено е 9+, така или иначе ще се купува, та бебо реално ще ползва кошницата не повече от 9-10 месеца.
Само не разбирам, защо, да им се..  #Cussing out, никъде не пишат колко тежат пустите им кошници??? Как човек да си направи сметка колко ще мъкне?!?!
Цитирай
А някой знае ли в Пловдив, къде мога да видя тази количка на живо?
Цитирай

Можеш да я видиш само във Стара Загора Smile
Цитирай
Anita margarita, благодаря,би ли ми обяснила къде точно. Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай

Аз имам количка JaneSlalomPro и съм страшно доволна
Последен опит да получа информация за рамера на коша - достатъчен ли е или се оказва малък и тесен ?   bouquet
Не е въобще малък и тесен ,напротив като гледам други колички ми се струва по широк.

Само не разбирам, защо, да им се..  #Cussing out, никъде не пишат колко тежат пустите им кошници??? Как човек да си направи сметка колко ще мъкне?!?!
Аз го мерих грубо моя около 4кг
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора