Моля Ви за информация относно Пег Перего Чентро?

  • 567
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
След много гледане и ровене из нета съм се спряла на този модел и ми се иска да имам повече впечетления.Знам, че е от колекция 2007 и едва ли ще има много ползвали я, но дано поне има виждали я, че ще я поръчвам даже и без да съм я видяла.Благодаря предварително на всички отзовали се!

# 1
  • Мнения: 3 457
Аз ,от това ,което съм виждала имам много добро впечатление- имаше я  и миналата година като модел ,но беше по-скъпа ,ето да погледнеш  Hug
http://www.pegperego.com/page.php?sid=c63a6c872918b23fda30ef8b64 … mp;pg=02&cl=C

# 2
Според мен непременно я виж на живо. Количката наистина е удобна, на дръжката й е много дървен а/въпреки че се регулира/. Така че по-добре си я виж все пак. Има я само в два цвята... Успех в избора....  Laughing

# 3
  • Мнения: 17 402
Днес я гледах- ми разочаровах се. Дръжката не е удобна, мацката  в магазина не успя да й регулира височината. НЕ знам дали от това, но самата количка ми се стори по- тромава и не толкова лека- по- трудна за управление с други думи. ЗА сенника- каката каза, че не се обръща; стъпенката за крачета- не се регулирала (не знам така ли е наистина). Има си чувалче, дъждобранът е с цип. Аз видях сивата- много гаден цвят. Нещо се разколебах, а я бях харесала...
После огледах и Джордани G4- много по- удобни дръжки, макар и 2 отделни( бях предубедена), като цяло по- лека и удобна ми се стори.
ИЗобщо не ти препоръчвам да поръчваш, без да си видяла, така само на базата на инфо от тука Peace

# 4
И аз въпреки, че с моя близка се колебаем между два модела на Чико, мисля че добре огледах и мога да допълня още нещо за Перего - за мен лично дръжката й е много неудобна, както между другото и на Арията, сенника е дълбок, ама много..... не е никак лекичка, иначе степенката за крачетата се регулира. Но ще си позволя пак да ти кажа, че на картинка количката изглежда просто перфектно, но в действителност....не е така, но пък то няма супер удобна количка или поне аз не съм попаднала на такъв модел. Тук може би ще получиш много съвети, които повече ще те объркат май - просто отиди и сама прецени!  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 5
  • Мнения: 466
Аз пък не виждам какво и е дървено на дръжката, както и на Арията, на мен са ми удобни с такива дръжки, пък и впредвид, че колелата са въртящи си е много маневрена .

Мисля, че е по-добре да кажат тези, които са я ползвали наистина, защото всеки има различен критерий за добра количка.  Аз лично  съм доволна.

# 6
  • Мнения: 17 402
Аз пък не виждам какво пречи на някои наистина да им е неудобна дръжката, освен това момичето пита и такива, които поне са я виждали. Пак казвам- има нещо недоизкусурено в дръжката и ми се струва тежичка, но това е според мен. Основната идея беше да не се поръчва, без дори да се види. Едва ли някой я е ползвал, преди да реши да я купи- избираш  в магазина по принцип Peace

# 7
  • Мнения: 466
Аз пък не виждам какво пречи на някои наистина да им е неудобна дръжката, освен това момичето пита и такива, които поне са я виждали. Пак казвам- има нещо недоизкусурено в дръжката и ми се струва тежичка, но това е според мен. Основната идея беше да не се поръчва, без дори да се види. Едва ли някой я е ползвал, преди да реши да я купи- избираш  в магазина по принцип Peace

Точно за това казах, че на мен са ми удобни такива дръжки , на някой друг може да не са, но не навлизам в спор, понеже всеки си има собствени предпочитания. Що се отнася до виждането, съм видяла всички колички на Пег Перего по простата причина, че имам две и докато реша кои модели да са, съм ги огледала и проучила  достатъчно обстойно преди това.

Не винаги обаче хората избират в магазин, някои си поръчват и само по снимка.
Ако момичето има възможност да я види на живо естествено, че е по-добре , така сама ще прецени дали и е удобна или не, но ако няма възможност.........
То е ясно , че тя търси мнение от ползвалите такава количка, а на теб доколкото разбрах май не са могли да ти обяснят както трябва от некомпетентност, така че доста екстри не си и видяла, може дори и предните колела да са били застопорени ,което също е причина да е по-тромава количката и затова си се разочаровала.
Когато аз я разглеждах в магазина ми хареса, но съм търсила по-лека количка от предишната ми и поради тази причина не съм се пряла на нея.
Но във всеки случай е добре да се изкаже някой, който наистина има и ползва точно този модел .

П.П.  да не ми се обидиш с нещо, не искам да те засегна с нищо просто пояснявам мойта гледна точка. Cry

# 8
  • Мнения: 17 402
Не съм имала намерение да споря. Като цяло е хубава количката и не от това, че не видях екстрите се разочаровах Peace Предните колела не бяха застопорени, така че добих ясна представа за маневреността и не за това ми се стори тежка и тромава. Писaла съм и че сравнявах с G4 na Giordani...
Дано се включат и други с мнения, но това, че някой ползва количката и му харесва нищо не значи. ЗА пореден  път пиша вече, че е супер набутвация да поръчаш само по снимка. Цената може и да е добра, ама е близо 500лв и ако за някой това са нищо пари, за мен не е така Peace

Общи условия

Активация на акаунт