Героите на нашето време

  • 1 382
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 725
 Приказваме си с колеги, че тези за които се пише по вестниците, гърми се по телевизията и заемат ежедневно място във водещите новини, се превърнаха в герои на нашето време Confused
За мен хората, които заслужават тази титла са обикновените, тези които бъхтят от сутрин до вечер за да осигурят топъл дом и прехрана за семейството си, въпреки трудностите. Тези, които оцеляват дори на ръба... Иван, Стоян, Мария или които и да са, за които никога няма да се прочете. Е, тук обаче може да се чуе...
 Кои са за вас героите на нашето време ?

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 08:49 от Kasidy

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
...Азис - с култовият си дрес код, Здравко - за това, че се ожени за майката на детето си... В общество, като нашето, такива са "героите"... Хляб и зрелища.

# 2
  • Мнения: 4 725
Тъжно, нали...
Макар, че втория пример е все пак "народен"...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Права си, но това, което направи Здравко не е нищо кой-знае-какво. И ако е имал желание - редно би било да го е направил преди 2 години...

Така, че отива в графа "зрелища".

# 4
  • Мнения: 4 725
Той пък какъв герой изобщо е ooooh!
За теб лично кои са?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Герой за мен е баща ми (няма да изпадам в лирични отклонения), една приятелка с 2 деца и шеметна кариера в бизнеса и една друга моя приятелка с близнаци и собствен (в добро партньорство), успешен бизнес... И двете пробиха без да пръскат ласки по трасето!

# 6
  • Мнения: 4 725
...без да пръскат ласки по трасето!
Много точно определение Laughing Peace

# 7
  • Мнения: 5 370
Нямам си никакви герои, нито героини. Левски и Ботев и Караджата-отдааавна лека им пръст. Всеки се бори, доколкото може, и сам за себе си е малък герой.
А пък ако ще говорим за герои, подобни на тези, дето е упоменала Ивонска, Касиди, по-добре вземи сложи едни кавички на заглавието.
Те тогава ела да видиш какво става. Twisted Evil Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 725
Не искам и тук да коментираме " тях ".

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Бате Бойко, разбира се.

# 10
  • Мнения: 753
Бате Бойко, разбира се.

 newsm10

и ето тези тук също:
http://www.elitsatodorova.com/index.php?menu=news_view&id=105&start=

и албена денкова и партньора и

работят здраво, хора са, и постигат успехи

# 11
  • Мнения: 7 109
Героите от Син Сити, Планета, Ескейп, БИАД ...

# 12
  • Мнения: 805
Героите от Син Сити, Планета, Ескейп, БИАД ...
... Роналдиньо, Джейсън Борн, хъ хъ ...

# 13
  • Мнения: 7 109
Героите от Син Сити, Планета, Ескейп, БИАД ...
... Роналдиньо, Джейсън Борн, хъ хъ ...
Детето на шефа ...

# 14
  • Мнения: 3 268
Вместо да се оглеждаме къде са тези герои,нека видим тук ,във форума.Мисля,че и между нас има хора,които заслужават да бъдат наречени така.За мен Emi е един човек,напълно заслужаващ името герой.Човек,който ежеседмично отделя от времето си и дава любов и нежност на децата без родители в няколко дома в София.И тези деца я обожават,защото е добър човек.За теб,Emi!  bouquet

# 15
  • Мнения: X
Героите на нашето време за мен са всички онези, които независимо от несгодите в живота си намират начин да направят нещо добро за някой друг,без да парадират с това и да извличат дивиденти.Въпреки, че животът им подлага крак те се изправят, отупват се от прахта и продължават без да се оплакват и да се вайкат.И въпреки всичко намират причини да се радват на живота.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 12:36 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 7 109
Вместо да се оглеждаме къде са тези герои,нека видим тук ,във форума.Мисля,че и между нас има хора,които заслужават да бъдат наречени така.За мен Emi е един човек,напълно заслужаващ името герой.Човек,който ежеседмично отделя от времето си и дава любов и нежност на децата без родители в няколко дома в София.И тези деца я обожават,защото е добър човек.За теб,Emi!  bouquet
За такива герои няма медали. Няма реклами.
Само искрена обич.  bouquet

# 17
  • Мнения: 251
Героите на нашето време за мен са всички онези, които независимо от несгодите в живота си намират начин да направят нещо добро за някой друг.Въпреки, че животът им подлага крак те се изправят, отупват се от прахта и продължават без да се оплакват и да се вайкат.И въпреки всичко намират причини да се радват на живота.

Най-точно казано!  Peace

# 18
  • Мнения: 534
Героинята за мен е майка ми  Blush
съжалявам,но няма кой друг да посоча,освен нея
  bouquet Heart Eyes Hug

# 19
  • Мнения: 822
Героинята за мен е майка ми 
съжалявам,но няма кой друг да посоча,освен нея ...

Абсолютно!  Много Heart Eyes за мама !

# 20
  • Мнения: 1 849
Героите на нашето време за мен са всички онези, които независимо от несгодите в живота си намират начин да направят нещо добро за някой друг,без да парадират с това и да извличат дивиденти.Въпреки, че животът им подлага крак те се изправят, отупват се от прахта и продължават без да се оплакват и да се вайкат.И въпреки всичко намират причини да се радват на живота.

И онези малки хорица които посвещават време и сили, за да спасят един човешки живот от калта, които се грижат за сираците, наркоманите, затворниците, просяците по улиците. Не само със средства но с отделено време и любов, за да променят не само начина им на живот но и начина на мислене.
Другите които са герои за мен са лекарите, които се жертват без да вземат подкупи и се грижат за хората без да гледат на етническата им принадлежност и състоянието на банковата им сметка....

# 21
  • Мнения: 1 517
За да си герой,  не е важно само до къде си стигнал, а от къде си тръгнал и колко път си изминал.

# 22
  • Мнения: 2 353
  Като си говорим за герои, черпя една снимка, която направих днес:

 

Общи условия

Активация на акаунт