Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Предсказания и паранормално
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хралупата

Здравейте,

Някои ходил ли е при тази жена..Чух от познати, че е много добра гледачка и много познавала...Мисля да отида...
Ако някой я познава, моля да ми даде инфо?   Very Happy
Цитирай

София

От доста дълго време има в "ЖУРНАЛ ЗА ЖЕНАТА" има поредица за ясновидки и освен да звъннеш в редакцията.
Цитирай

Абе, вие ебавате ли се?
Светлина, Марина, гледачки, магии, магьосници....кво ви става бе, хора? Всяка седмица теми за гледачки  Sick
Цитирай

Някъде там на юг...

предлагам да спрете да си давате парите за глупости Shocked
Цитирай

под голямата лоза

Я, елате в съседната тема, там фърлям бобеца, рЕдя карти Таро, а и на кайвенце виждам  #Crazy
Цитирай

София

Абе, вие ебавате ли се?
Светлина, Марина, гледачки, магии, магьосници....кво ви става бе, хора? Всяка седмица теми за гледачки  Sick

Ма верно полудеха тия хорица! Tired
Цитирай

Нови Искър

А аз пък викам КИКИ Mr. Green, сега ще го викна да омагьоса форума Whistling
Цитирай

София

Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай
ако разбере6 каде е , ми пи6и ,искам и аз да отида!!!
Цитирай

Хубаво би било, че последните две седмици нищо не съм свършила вкъщи ooooh!.
Цитирай

Оставете хората да ходят по ясновидки,нали и те са хора , и те трябва да изкарат някой лев.Балами колкото щеш.
Цитирай

Нови Искър

Оставете хората да ходят по ясновидки,нали и те са хора , и те трябва да изкарат някой лев.Балами колкото щеш.
да, но много бели могат да направят, много хора с големи проблеми могат лошо да подведат. Живяла съм срещу една арменка - врачка, 16 години на какво съм се нагледала не искам да ви кажа.
Преди около месец, моя брат попадна в такива проблеми, в каквито не съм си мислела никога, че могат да ни дойдат до главата. Беше на път да направи нещо на самия себе си от ужас и безизходица. Сто човека му наговориха - иди при тя врачка, иди при оная, незнам си какво. Само аз го заведох при един Отец - Отец Васил Hug и го кръстих, говориха си мнгого, много неща Отеца му обясни, запалихме свещичка и се помолихме..................това беше в неделя. От тогава до денднешен, нещата лека по - лека започват да се оправят, при все, че не виждахме нито решение, нието варианти как да се оправи бате с тези неща. Мисля, че е много важно човек първо да вярва, да не се предава и да обмисля внимателно нещата, после да ходи по ....врачки #2gunfire
Съжалявам, че толкова се отклоних от темата Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.