«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 812 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора

BG

ћнени€: 4 546
н€кой има ли мебели дибо http://www.dibobg.com/index.html и доволен ли е? харесала съм си кошарка от там  Smile
÷итирай

»спани€

ћнени€: 1 327
имам масичка със столче, цв€т череша. ћного съм доволна!! Ќа тази масичка јти се храни, играе, рисува.. ¬ече повече от половин година € ползваме и още си е като нова.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 48
Ћеглото и скрина на сина ми са на ƒибо. Ќие избрахме легло 70/140 см. ћного сме доволни. “е ми дължат пари за реклама  Wink две наши при€телски семейства си купиха мебели от т€х покрай нас. «а сега не са ме били още.  fight
÷итирай

ћнени€: 1 449
»маме легло (70х140) и скрин - в синьо. ѕолзваме ги 3-4 месеца, доволна съм.
—глоб€ват се лесно, стабилни са, кантовете са пластмасови и здрави. ќсвен това са и красиви.
ћного добра цена за качеството.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8 384
кантовете са пластмасови и здрави.
a? Shocked
÷итирай

ћнени€: 1 449
кантовете са пластмасови и здрави.
a? Shocked
ќбкантването на ƒибо е с дебели, U-образни ѕ¬÷-кантове.
ќт опит сподел€м, че кантовете са много важни за ц€лостното качество на мебелите. ѕредполагам, че всеки се е сблъсквал с разлепващи се кантове от меламин или тип фурнирована харти€...
÷итирай

софи€

ћнени€: 7 281
Ќашите легла са с решетки от двете страни 120х60, уж Ѕертони, но съ производство на ƒибо.
много съм доволна.
»маме и столчена с масичка, които могат да се ползват от бебета и по-големи деца на една асеновградска фирма, ƒибо предлагат подобни- също съм доволна.
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
Ќе знаех досега чие производство е леглото на ≈ва, но го разпознах на една от снимките. ƒетско легло "—ъни".
 райно недоволна съм Twisted Evil
 огато детето навърши годинка и понатежа, пръчките на подматрачната рамка започнаха да се вад€т и да падат. Ћеглото стана негодно за ползване. Ќаложи се намесата на майстор. “олкова некадърна изработка, просто съм удивена.
«а чекмеджето да не говорим, то е тежко и се държи на 2 тънки релси. ћакар че винаги е било празно и ≈ва никога не е стъпвала в него, падна от само себе си.
»наче леглото изглежда като ново, но щом вдигнеш матрачето и истината лъсва Confused
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
јко ’ерелина иска, ще го снимам утре и ще пусна снимки за да се види какво точно имам предвид.
÷итирай

BG

ћнени€: 4 546
јко ’ерелина иска, ще го снимам утре и ще пусна снимки за да се види какво точно имам предвид.
ако не те затрудн€ва..  bouquet а от магазина поне не приеха ли рекламаци€  newsm78
÷итирай

¬арна

ћнени€: 829
 ошарката ни е такава, без шкаф: http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Sanyb6.jpg

расива е на външен вид, но не съм доволна от две неща: кантовете се отлепиха /не б€ха добре направени фабрично/ и чекмеджето /единично/ се отвар€ много неудобно. ¬земи си кошарка с две чекмеджета.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора