Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Бургас

Здравейте, искам да давам на малката  вечер натрошени бисквити в млакото. На пазаара ми препоръчаха тези на Плазмол (май така се казваха) без гултен. Всичко е супер, но вдидях, че съдържат обезмаслено сухо мляко. Аз до сега не съм давала на Алекс нищо, което съдържа сухо мляко, избирам кашите и пюретата да са без или с Ам. Тук във формума, бях чела , че не тряба да се дават още храни съдържащи сухо мляка и по точно за кашите. Малката яде сега Ам,каши,  зел. и плод. пюрета. Сок не е пила.
Вие какво мислите за тези бисквити?  newsm78 Давали ли сте от тях на маките бонбони?
Цитирай

Sf

Бисквитите са супер. На Плазмон са и са предназначени за разтваряне в млякото. Нямаш никакви поводи за притеснение. Давай спокойно.
Цитирай

PLOVDIV

ние също сме ги ползвали и няма проблем
Цитирай

Белгия/София

На Плазмон са и са предназначени за разтваряне в млякото. Нямаш никакви поводи за притеснение. Давай спокойно.

Peace
Цитирай

Бисквитите са супер.Не се притеснявай и давай смело.
Цитирай

Цитирай

Ама раzгледай по-добре какво пиШе на кутията. Те съдържат глутен.
Цитирай

София

Ама раzгледай по-добре какво пиШе на кутията. Те съдържат глутен.
Момичето е уточнило, че са й предложили тези без глутен, т.е. - тези, които са на прах!  Rolling Eyes
Цитирай

щом са без глутен можеш
Цитирай
И аз давам от тях и съм много доволна!
Цитирай

Моя приятелка дава от около 3-тия месец такива бишкоти в млякото на бебка и няма проблем. Аз започнах да давам от някъде 6.5 месеца, но като попарка с кисело мляко.
Цитирай

Според мен спокойно можеш да даваш от тези бисквитки.
Давала съм на децата ми и не съм имала проблем.
Цитирай

Бургас

Намах нет и сега виждам отговорите ви, Благодаря Ви.   bouquet
В тези бисквити има масло, означава ли това, че вече съм захранила бебката  с масло?
Весели Великденски празници! Днес ще боядисваме яйцата и сматам Алекс да ни гледа, предполагам , че ще й бъде интересно. Laughing
Цитирай

днес тук, утре там...

Peace
Цитирай

Давй спокойно. Аз започнах да му давам от тези бисквити на същата възраст и много си ги хареса.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора