Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора

София

Мами, искам да ви питам след баня кои части на бебешкото тяло мажете. Абсолютно цялото тяло ли мажете или оставяте не намазани места, които да дишат? Аз го мажа цялото, но може би бъркам...казаха ми че гърдите и гръбчето не трябвало да се мажат.  newsm78
Цитирай

Асеновград

И аз мажа цялото тяло,незнам дали е правилно   bouquet Мисля,че така трябва...
Цитирай

София

Аз цялата я мажа. Една педиатърка ми изсумтя: "Да, за да не може да диша.", но и каката съм мазала по същия начин, така че...
Цитирай

Мазала съм цялото тяло.
Цитирай

плевен

И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.
Цитирай

В полите на Пирин планина

И аз съм мазала цялото тяло.Най важно е да са намазани гънките,за да се избегне опасността от подсичане.

Така е  Peace Бебешката кожа е доста суха, затова се маже навсякъде, освен лицето.
Цитирай

Навсякъде мажа.
Цитирай

Старата столица

Вече не мажа,но когато го правех мажех цялото тяло.
Цитирай

София

Така е  Peace Бебешката кожа е доста суха, затова се маже навсякъде, освен лицето.
а на дупето слагам и крем против подсичане след цялото мазане.
Цитирай

Цялото тяло му мажи и има страхотна кожа.Ако забележа, че някъде му е по-мазна ще започна да слагам по-малко, но за сега мажа всичко Peace.
Цитирай

град Монтана

Мажа бебо по цялото тяло,но не прекалявам с козметиката,обръщам повече внимание на гънките.
Цитирай

София

Навсякъде Peace
Цитирай

София, Манастирски ливади

и аз!
Цитирай

София

А ако приемем, че кожата не може да диша, като се намаже, как точно се избира коя част да диша и коя - не?  newsm78 Може би по симпатии... това краче по-си го харесвам от другото...  35 35 35
Цитирай

Русе

И аз мажа цялото тяло,незнам дали е правилно   bouquet Мисля,че така трябва...
и аз  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора