Черна рокля за кръщене??

  • 2 183
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 546
Момичета, ще ставам кръстница на едно прекрасно бебче на наши много добри приятели!И съм харесала една рокля за повода, черна напръскана с бели капки, с черни презрамки и черна фльонга под бюста.Много е сладка.Ако е хладно ще съм с черна плетена жилетка.
Обаче, това черно..за кръщене...Мойто мило ми вика"ми, кво ти пука,нали и попа ще е в черно" Laughing Laughing
Та, слушам мнения. Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 840
Не съм наясно с етикета, ама...все пак не е съвсем черна, пък и не е сватба, нали newsm78

# 2
  • Мнения: 780
ми да и попа ще е в черно  Joy Joy
аи нали е на бели капки мисля че става Peace

П.П аз ще съм кума скоро и също най вероятно ще съм в черно Blush

# 3
  • Мнения: 780
 
Код:
пък и не е сватба, нали 
че какво като е сватба  newsm78
нали преди време на повечето сватби младоженекът беше в черно   Mr. Green е то е ясно що ама hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 235
Аз харесвам черно за всякакъв повод.Много е елегантно , щом си си я харесала роклята , няма какво да се чудиш

# 5
  • Мнения: 2 631
Мисля, че няма никакви проблеми, все пак няма теб да трябва да те кръщават, че да се притесняваш, че не си в бяло  Peace

# 6
  • Мнения: 4 473
Не мисля, че има нещо смущаващо в черният цвят Rolling Eyes, класика в жанра Peace.

# 7
  • Мнения: 109
Честно казано.... newsm78 не знам.Черното е класика, а и ти каза, че не е съвсем дюс, но аз съм малко...как да кажа..суеверна ли, що ли, и ако бях на твое място щях да избера светли тонове. Бебче е все пак, а ти като кръстница трябва да го даряваш със светлина Grinning
Пак повтарям, това е лично мое мнение, и ако си харесала този тоалет, и ти е на сърцето- давай смело.

П.п. А можеш да си избереш жилетката в друг цвят и да не ти е толкова черно. Примерно и обувките и чантата newsm78

Както си решиш  bouquet

# 8
  • Мнения: X
Че какво толкова?!Нали всяка жена трябва да има в гардероба си litlle black dress, която е подходяща за всякакви случаи.А и ти сама казваш, че роклята не е съвсем черна.Освен това можеш да акцентираш на аксесоарите.Така, че моето мнение е, че няма нищо необичайно.

# 9
  • Мнения: 1 546
Много сте готни всички!Благодаря за хубавите мнения!
Наистина не е съвсем черна, напръскана е на ситни бели капки.Обувки имам, пак са черни....Абе, май ще е тя. Flutter

# 10
  • Мнения: 5 362
Аз харесвам черно за всякакъв повод.Много е елегантно , щом си си я харесала роклята , няма какво да се чудиш
И аз Peace

# 11
  • Мнения: 77
Мила, ако това е роклята, с която ще се чувстваш най-добре – естествено, че ще си с нея!!  Hug Какво като е черна? Нали хората са го казали – „малка черна рокля” – perfect choice за всякакви поводи!  reverance  Ще бъдеш прекрасна, само дано Мартин не реве много от тебе, че един такъв е станал... не допуска „чуждо присъствие” до себе си!  mamma Мисля, че дори ще бъде раздвоен – от тебе ли да реве, от попа ли ??  4470  no   bishop

# 12
  • Мнения: 1 546
Момичета, взех роклята! Flutter Flutter
Сега трябва да я снимам и ще се пофръцкам из форума с нея... 4470
Всъшност тя май изобщо не е черна...абе много е готина.Аз понякога съм прекално суеверна, а уж се опитвам да го изкореня от себе си. Embarassed
шнолка, Марти и да реве и да не реве, аз така или иначе сигурно ще го изям (защото е невероятно бебе) така че ще решим проблема... Wink Hug

# 13
  • Мнения: 159
   Преди седем години кръщавах и бях с черна доста къса рокличка, никой не му направи впечатление цвета, но за дължината имаше коментари. Въпросът е ти да се харесаваш.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
Не мисля, че има нещо смущаващо в черният цвят Rolling Eyes, класика в жанра Peace.
да и аз мисля, че е класика!

Общи условия

Активация на акаунт