Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте!
По цветница ходихме на църква с малкия и естествено - грейката му е накапана с парафин. Плата на грейката е шушляк. Някой знае ли как мога да я почистя?
Предварително благодаря!  bouquet
Цитирай

С много слаба ютия и плат, който много добре попива отгоре. Но петна сигурно ще останат...
Цитирай

Sf

С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.
Цитирай

С вестник и с ютия. Налагаш вестника върху петното и отгоре минаваш с ютията.Парафинът ще попие върху вестника.
Peace
Цитирай

Пловдив

Благодаря Ви, много!
Довечера ще опитам и дано се почисти!
  bouquet
Цитирай

Раднево

Peace
  newsm10 после като остане петно - пръскаш с меглио и переш Peace
Цитирай

Пи6и дали е станало. И аz го zнам тоzи метод, но никога не съм го пробвала.
Цитирай

Русе

Аз редовно като духам свещ на масата, разлим парафин върху покривката. Тя не е от шушляк, но все пак процедирам по следния начин - първо махам парафина колкото мога с нож, после пера покривката на повече градуси - 50 или 60 и в повечето случаи няма и следа от парафина, но ако все пак остане пръскам с Меглио и пак пера!
Дано да се махне от якенцето!
Цитирай

Русе

аз съм го пробвала и действа този метод!
Цитирай

София

Peace
  newsm10 после като остане петно - пръскаш с меглио и переш Peace

Този препарат МЕГЛИО - продава ли се в Била, на каква цена е и трябва ли дрехата с петно да престои напръскана с него или веднага се слага в пералнатра?
Цитирай

Русе

Меглио се продава почти навсякъде! По принцип е за фурни, но върши работа и при дрехите и дори при тапетите. Аз напръсквам и оставям дрехата да постои 30 минути минимум и тогава пера!
Цитирай

Пловдив

Благодаря момичета!
Направих номера с ютията и вестника - получи се!
  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.