Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 3 апр. 2007, 16:46 ч.
  • Преглеждания  504  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 157
Здравейте,

Можете ли да ми кажете каква молба се подава като ти свърши болничния за дните след 135 до 315?

Благодаря предварително

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 1 273
http://www.noi.bg/
Отиваш на Парични обезщетения и помощи  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 334
Раздел ІІ

Ред за подаване на документи за изчисляване и изплащане
на паричните обезщетения и помощи

Чл. 4. Паричните обезщетения при бременност и раждане за остатъка от 135 до 315 календарни дни по чл. 50 КСО се изплащат въз основа на молба-декларация от осигуреното лице по образец съгласно приложение № 2.
http://www.noi.bg/content/pob_pom/Pril_2.doc
Това е приложение 2.

Успех!   bouquet

# 3
  • Мнения: 157
мерси много намерих го

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 616
Miles, благодаря ти за темичката, тъкмо щях да пускам същото питане!
А после като изтекат и те какво се пуска, за да ползваме обезщетението от мин.работна заплата на месец до навършване на 2 годишната възраст на детето?

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт