Вълшебната аспиринова маска за лице

  • 56 726
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Ако смогна още днес ще я направя и утри ще докладвам (ако има видим резултат от първи път).

Пробвай, пробвай  smile3508
ще чакаме отзиви, а аз ако не забравя да си купя днес аспирин, може и аз да си я направя след банята  Peace

# 16
  • Мнения: 1 666
Не я бях чувала до сега тази маска, но днес ще я пробвам и ще дам отзиви.

# 17
  • Мнения: 2 673
Аз съм пробвала нещо подобно ,няколко аспирина +сол в изцедено кисело мляко.Наистина има ефект ,но доста ми щипеше и от много време не съм правила .Време е скоро да направя отново.
newsm09 no

# 18
  • Мнения: 14 489
С аспирин съм си правила само маска за коса, имаше страхотен ефект  Peace Ако не забравя, ще  пробвам и тази.

и в какво се състои страхотния ефект?

# 19
  • Мнения: 9 990
щом щипе не е добре-явно дразни кожата.Аз сега ще забъркам, ще сложа и ще докладвам  Hug

Уриел-изглажда/ пилинг ефект/ и избелва/ петна от пъпки ако имаш  Twisted Evil/

# 20
  • Мнения: 2 631
Щипе, защото е било предозирано сигурно....  Thinking

# 21
  • Мнения: 14 489
не, не, аз питам за косата какъв ефект е имало

# 22
  • Мнения: 2 631
не, не, аз питам за косата какъв ефект е имало

Ами чела съм, че Дженифър Анистън в интервю споделя, че така си поддържа блясъка и жизнеността на косата... Тогава пишеше, че тя била с най-хубава коса в елита...
Стриват се 2 аспиринови таблетки и се смесват до пълно разтваряне в шампоана, който следва да сложиш на косата си.  Peace

# 23
  • Мнения: 14 489
#Crazy #Crazy #Crazy в шампоана? странно. иначе и аз съм го чела това за анистън. чела съм и че се миела с шампоан за коне. може сега с очвата маска да се маже, знае ли човек Grinning

# 24
  • Мнения: 2 631
Еми в шампоана де, къде другаде?? Кое му е странното??

# 25
  • Мнения: X
не, не, аз питам за косата какъв ефект е имало

Ами чела съм, че Дженифър Анистън в интервю споделя, че така си поддържа блясъка и жизнеността на косата... Тогава пишеше, че тя била с най-хубава коса в елита...
Стриват се 2 аспиринови таблетки и се смесват до пълно разтваряне в шампоана, който следва да сложиш на косата си.  Peace
Дженифър Анистън доскоро даваше 50 000 долара годишно, за да поддържа косата си,сега не знам как е, а това с аспирина е прах в очите Peace

# 26
  • Мнения: 2 631
Айде стига сте ми разводнявали темата с Дженифър Анистън сега....  Stop
 Twisted Evil
 Peace

# 27
  • Мнения: 374
и аз ще пробвам по късно и ще докладвам....(ако има какво )

# 28
  • Мнения: 2 631
Докладвайте, докладвайте  Hug
Но пишете и какъв тип ви е кожата, че да знам с какво се захващам довечера  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: X
Аз съм с комбинирана - с нормални и мазни участъци и склонност към образуване на черни точки Peace

Общи условия

Активация на акаунт