пак за контракциите....

  • 1 444
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Здравейте,извинявам се,че пускам дискутирана тема!Имам ранни контракции!Започнаха в 4 месец,като тогава бяха по 3-4 на ден,но след това,зачестиха.В средата на 5 месец,вече имах по 10-15 на ден!Започнах магнерич 3х2,но контракциите не намаляваха и започнах 4х2/по предписание на Доктора/.Вече ги пия от две седмици,но резултат няма-имам по 15-20 на ден!Доктора,ще ме праща в болница утре.Исках,да ви питам,на вас помогнаха ли ви лекарствата и кога,защото вече започнах да се притеснявам,че не ми намаляват контракциите!
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 671
Помогнаха ми лекарствата и много лежане. Успех!

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
писах ти и в нашата тема,само с магнерот не става,и аз бях така,но пия и други лекарства и вече съм по-добре.моите бяха ужасно много и много болезнени,но наистина само с магнерот не става питай и за други лекарства.

# 3
  • Мнения: 689
Трябва и много да почиваш

# 4
  • Мнения: 990
Помогнаха ми лекарствата и много лежане. Успех!
И на мен също . Наложи  се да лежа през цялата бременност.

# 5
  • Мнения: 2 757
Аз съм с контракции от 3ти месец. Твоите не са много, моите са нон стоп като ходя особено от 5ти месец насам. Като лежа са по-редки. Нощем дори се събуждам препотена от болезнени контракции и все си мисля, че ще раждам. Ужасно е. Само лежане му е майката. Иначе ако нямаш усложнения не са опасни тези контракции. Аз съм със скъсена шиика и поради това съм на постелен режим с тенденция да вляза в болница ако продължава да се скъсява. Ако при теб си е нормална не се притеснявай за контракциите. Просто си почивай повечко и готово. За сведение, предната бременност пак бях с много контракции и въпреки всичко изобщо не се пазех и не лежах. Родих си нормално в 39та седмица. Но сега с близнаци е по-сложно положението

# 6
  • Мнения: 5 391
Аз също мисля, че само с магнезий няма да се оправят нещата.
Лично аз, успоредно с него съм пила Гинипрал и нош па.Така от 6-ти до началото на 9-ти месец Tired

# 7
  • Мнения: 476
Помогнаха ми лекарствата и много лежане. Успех!
И на мен също . Наложи  се да лежа през цялата бременност.
Аз също лежа по цял ден,но контракциите на намалят/15-20 на ден/При вас,намаляха ли?
Аз също пия и нош па 3х1

# 8
  • Мнения: 640
sandcastle, аз контракции имах само една вечер, но от тях направих скъсяване на шийката на матката. Затова освен магнерота ми казаха и много лежане. И наистина лежа. Всичко е премъкнато до леглото, за да ми е минимално ставането. Ако се налага влизане в болница, то по-добре да отидеш и да те наблюдават. Все пак знаеш каква ни е крайната цел  Hug Пожелавам ти всичко скоро да е наред  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 044
Аз имах контракции и болки от самота начало на бременността. С еднорога матка съм и може би това бе причината за тях. И като лежах, пак ги имах. Освен Магнерич 8 таблетки на ден, пиех и Но шпа  8 таблетки, което за това лекарство е максималната доза. Мъжът ми се научи да ми бие мускулно Но шпа, не е трудно, във всяка аптека има ампули и спринцовки, а облекчението е страхотно, поне за няколко часа, все едно не си бременна. В болница лежах 2 пъти за задържане и лечението пак бе такова - Но шпа мускулно и магнезий, но венозно - действа също уникално - забравяш и болки и контракции и кървене и всичко. При мен в 16 седмица ми пуснаха две системи с магнезий и издържах без проблеми цял месец! Но и спрях работа и си лежах в къщи. После в 24 седмица ходих много пеша и влязох с контракции пак в болница и пак ме закрепиха. А като влязох в 28 седмица, болките изчезнаха от самосебеси и можех вече да тичам като кон. Родих в 39 седмица.

# 10
  • Мнения: 260
И аз имах подобен проблем в началото на 5 месец и влязох в болница . Там бях на системи с магнезий и се стабилизирах , но вече не ходя на работа, пазя се и почти не се движа. По- добре е , че ще постъпиш в болница-там ще си под наблюдение и ще могат при нужда лекарите да реагират незабавно. Не се притеснявай - сега най- важно е бебчо да е добре! Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз също съм с контракции от 1 месец и пия Магнерот 3x2 и Папаверин няколко дни близо седмица откакто ги започнах се чувстах добре а вчера имах поне 10 контракции днес от както съм станала 11.00 ч Confusedчаса имам 2! Много е неприятно и ме е страх но гледам да лежа и да не си мисля за глупости!

# 12
  • Мнения: 130
И аз преди 2 вечери за първи път получих контракции ходих при док и той ми предписа Магне В6 и сега да чукам на дърво се чувствам добре.

# 13
  • Мнения: 195
Аз имам контракции от 3 месец насам. Не са болезнени за щастие!
На мен лежането не ми помага, напротив! Получавам контракции главно докато съм в легнало положение и то непрекъснато! Когато съм по-активна ми се случва много по-рядко!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз също забелязвам,че като лежа доста често имам контракции и не знам защо е така при положение,че доки казва лежи повече  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт