Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Zdraveite,moqta bebka sled edna sedmica 6te napravi tri meseca i iskam da popitam ne6to.S kolko laji4ki plodovo pure trqbva da zapo4na . Hug
Цитирай

Варна

аз ще изчакам, не мисля да и давам каквото и да било освен мляко поне до 5 месец
Цитирай

гр.София / Смолян

Ами според мен ви е още раничко да започвате да се захранвате но ако все пак наистина държиш да го направиш започва се с около 2-3лъжички.
И все пак помисли си дали не можеш да изчакаш още малко.
Цитирай

София, България

Преди да започнеш захранване, моля те, прочети всичко по въпроса в библиотеката и после реши.  За мен е много рано да се въвежда друга храна освен кърма на толкова малко бебе, но всеки решава сам.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1844.0
Цитирай

С николко.

Изчакай най-рано навършен 4-ти месец.
Най-добре - навършен 5 или 6-ти.
Прочети в Библиотека статиите за захранването, ще ти бъде интересно.  Wink

Иначе се започва с 1 лъжичка. Препоръчва се оризова каша, като лека и неалергизираща храна.
Цитирай

София

Николко.

Първо е много рано да захранваш, второ мисля, че трябваше  да се започне със зеленчуково пюре.

Но най-добре виж Библиотеката!!!
Цитирай

София, център

аз още не съм почнала, струва ми се много рано за вас, но всеки си решава сам Hug
Цитирай

USA & Germany

rano e oshte, izchakai do 6 meseca
Цитирай

Велико Търново

Точно с николко Peace
Цитирай

София

Правилно - точно с николко. Изчакай поне до 4-5 месеца. И чети в библиотеката, има доста информация.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

С нула! Пюретата ги почни от 5-6,както и сокче не по-рано от 4-5..така мисля аз, а ако сте самона кърма НЯМА нужда до 6м да даваш каквото и да е.
Цитирай

Sofia

И на мен ми се струва,че е раничко да захранвам бебето си сега(и моето е на 3 месеца).По-възможност  Praynigще изчакам до 6 месец.
Цитирай

София

На тази възраст моя син още и понятие си нямаше за друга храна освен кърма и така до 6 месец.
Цитирай

По-добре изчакай със захранването, но и плодовото пюре не е за препоръчване във възрастта на коликите. Ако държиш да захранваш започни с оризова каша. Първа с една и увеличаваш всеки ден по малко докато достигнеш количеството според възрастта.
Цитирай

Много рано си решила да захранваш.Изчакай бебето да навърши 5-6 месеца и тогава.За препоръчване е оризовата каша-не дразни стомахчето, хипоалергична е.Започни с лъжичка-две.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора