Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Мнения: 630
Искам да ви попитам, възможно ли е по време на пиене на противозачатъчни цикъла да ми се промени, в смисъл, че този месец ми беше доста оскъден, да не кажа, че почти нямаше нищо, освен едни като съсиреци (но пак подчертавам оскъдни), и тъмнокафяви на цвят. Пила съм и друг път противозачатъчни, но не си спомням да ми е бил такъв цикъла когато и да било. Пих ги 1 месец, и ги спрях за почивката от 7 дни и тогава ми дойде - това което ви казвам, трая 4 дни, сега пия втората опаковка. Не смятам че имам притеснение за брменност, но всъщност - нищо не се знае, този оскъден мензис ме накара да се замисля, и смятам да си направя един тест утре, но ми кажете ако някой е пил Диане 35 дали е имал подобен случай. Мерси за отговорите предварително.
Цитирай

София

Мнения: 1 205
пила съм противозачатъчни и определено цикълът ми стана доста оскъден.  Peace
Цитирай

София

Мнения: 3 974
И при мен цикълът стана доста оскъден и кратък (по 3 дена приблизитекно). И цветът се промени - точно както ти пишеш-стана тъмнокафяв. Когато споделих с гинеколога, той каза, че това било целта -да стане оскъден и безболезнен и че е съвсем нормално. Дори като ги спрях за около година, си остана такъв.
Мисля, че нямаш основание да се притесняваш. Peace
Цитирай

София

Мнения: 1 271
Знам че е нормално да стане оскъден цикъла с приемане на противозачатъчни. Не знам дали е така конкретно с хапчетата, които ти приемаш. Най-добре обсъди това с гинеколога си Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.