Разделно Хранене- част 8

  • 11 989
  • 329
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 986
  ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!ЖЕЛАЯ ЛЮБОВ,ЗДРАВЕ И БЛАГОДЕНСТВИЕ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!!! Hug Hug Hug
  Калида,аз не успях да участвам в боядисването на яйцата,защото моята маймунка беше много неспокойна този ден и единствено кротува навън,в количката Wink-та,изкарахме цялата събота по разходки,а бабите начервиха яйцата.
   Уфф...,моето единствено прегрешение вчера и днес е козунакът Embarassed,другите храни си ги ям разделно,но той самия е "неразделна храна" ConfusedТа,бройте ме и мен в отбора на "пречистващите" Wink-тази вечер ще имаме гости и не върви да ръфам само ябълки,но утре съм решила да карам само на плодове/при много силен глад-и кисело мляко/.
   Другата седмица и аз съм на сватба,а все още дрехите ме опъват Cry
   Хубав ден на всички  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 724
Здравейте майчета  bye.Тази сутрин първа влязох в темaта, постарах се много ,обърнах се към всички поотделно и накрая разбрах, че постингът ми е потънал някъде по пътя Weary, докривя ми  Crossing Arms, но какво да се прави, сега се обръщам към всички заедно, дано няма проблеми  Praynig. Каня мамите, които се чувстват преяли ,прегрешили, с гузна съвест и тнт..., да започнем разтоварваща седмичка  Laughing. Аз разтоварвам с лека храна, приготвена на пара ,най -вече зеленчуци ,малко пресни плодове и салатки и намалям количеството. Калида, не се налага да вземам добавки, само витамини "Центрум "от време на време Обичкам ви  lovekiss.Чао.

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 11:20 от aleks

# 62
  • Мнения: 1 227
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ! ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ!
Аз не успях да прегреша много, може би защото си бяхме семейно в къщи, без гости и т.н. Вчера ходихме до зоологическата и въобще в това хубаво почивно време сме си по разходки - много приятно.

Диди, много големи и хубави са станали принцесите.

Целувки на всички и приятен ден  love001  love001  love001

# 63
  • Мнения: 422
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ[/i easter

Весел Великден, мили разделни мами.Обичам този празник.Два дни борба easter и хапване.Хапнахте ли яйчица и козунак?Аз като за първа година не прекалих ни с едното, нито с другото.Вчера хапнах едно яйце следобед и едно днес за обяд, а козунака за закуска към 10 ч.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Алекс  newsm51 аз съм на лице в групата на разтоварващите. Чудесно ще ми дойде една седмица само на плодове и зеленчуци. За днес съм си приготвила 3 ябълки и ако стане напечено ще му мисля с някоя друга краставичка. Така съм се усвинила на този празник, че направо ме е срам да се кача на кантара. Пустото му ядене, а и тая мойта воля дето хич я няма, ама ще наваксам.
Хайде хубав и усмихнат ден от мен  bouquet
 

# 65
  • София
  • Мнения: 3 787
Христос Воскресе ,момичета HugБъдете здрави,весели,усмихнати и все така милички Heart Eyes

Ние си пракарахме страхотно празниците в къщи.В София беше паднала бомба Mr. Green.Нали знаете,софиянци си заминаха по родните места и се дишаше спокойно Joy Joy Joy
Ще пусна снимки после.Намазахме и един пикник,а дечко-ходене в Зоологическата градина Laughing

За хапването-какво да ви кажа.Толкова много козунак не съм яла никога EmbarassedАгнешкото,обаче,беше разделно,и него го консумирах с чиста съвест Mr. Green

Весела и усмихната следпразнична седмица ви пожелавам Hug.

# 66
  • Мнения: 231
Христос Воскресе ,пожелавам на всички много здраве,щастие и любов. Hug

Алекс аз също съм с теб,днес ще съм на лападена супичка,мисля че е добре eat.Аз не прекалявах с количеството,но не ми се отрази добре на стомаха,за двата дена неразделно ядох по веднъж на ден.Калида кифличките станаха чудесни,радвам се че свършиха вече,едно изкушение по малко.
Вчера си направихме една семейна разходка по магазините,аз си купих сабо,неми се и питаше за мой размер дрехи нали съм още  Animal Pig,но детенце и 1/2 се възползваха добре.

С най-добри пожелания   love001

# 67
  • Мнения: 392
Здравейте , разделни мамчета!
Да се отчета:
за закуска - 2 ябълки
за обяд - 2 варени яйца с 1 краставица
за следобедна закуска - 1 ябълка
вечеря - шопска салата
Вода - общо за деня 2 л
Останаха ми 1 козунак и малко сладки и мисля да ги занеса на мама ,за да не ме подлъгват,а яйчицата ще си ги хапнем.
Алекс - разтоварващата ти идея е чудесна , но аз мисля да продължа с РХ.
Лек ден на всички!

# 68
  • Мнения: 4 025
Христос Воскресе!
Много здраве, късмет и любов за всички!

Да казвам ли за тотално неразделните 2 дни newsm78 май няма смисъл newsm78 Уж днес нямаше да погледна козунак, но вече сгънах едно парченце Grinning Хайде, не всеки ден е Великден, нали така Grinning Килограм нагоре отчете кантарът, но друго не съм и очаквала. Сега ще  внимавам, обещавам Grinning

Иначе изкарахме разкошно, бяхме на селото на свеки, топло място, топли хора, разкош. Детето се надиша с чист селски въздух, хапна така, както се хапва само на село, игра от тъмно до тъмно, идилия. Не ми се тръгваше вчера Grinning Толкова прекрасен сезон е пролетта, обожавам я!
Хубав и слънчев пролетен ден желая на всички!

# 69
  • София
  • Мнения: 570
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Как сте момичета?
Аз се чувствам като прасе. Толкова много не бях яла отдавна  Embarassed. Няма нужда да ви казвам, че РХ беше напълно забравено през почивните дни. А освен това се прибрахме с пълни сакове с вкусни манджи от мама и свеки, които ще се ядат цяла седмица. Като знам колко труд са положили и колко желание  грехота е да не ги ядем и да се изхвърлят.

Ние също бяхме в провинцията. Детето беше като отвързано - през цялото време беше навън и се наслаждаваше на свободата и на възможността да тича из двора.

И аз ви пожелавам бързо връщане към РХ.

# 70
  • Мнения: 861
Привет и от мен! Съжалявам, че не честитих празника, ама не съм сядала на компа няколко дни. Все пак пожелавам на всички ви много любов и здраве.
Аз няма с какво да се похваля, освен да си призная как 4 дни не съм спряла да ям козунак  Embarassed. Като се замисля почти нищо друго не съм яла. Много обичам козунак, а и без това ям веднъж годишно и си казах "Айде не всеки ден е Великден". Сега обаче имам чувството, че съм наредила около талията и бедрата 2-3 козунака  Rolling Eyes, затова и днес съм с полата за "дебели времена". Малко ми е мъчно, че тъкмо бях свалила 2 кг, ама ще видим до края на седмицата ако не ям може и да вляза във форма.
Днес като първи работен ден естествено времето е супер, за разлика от вчера и оня ден, когато в празничните дни ни мореше прословутия пронизващ морски вятър. Ама вече има надежда...пролетта дойде. Хайде да се стягаме вече  newsm10, че останаха още два месеца и ще показваме дупета на плажа sun.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 787
Уф,и аз не мога да се наям на козунак.Толкова много обичам LaughingСтои един в шкафа,дали да не го хапна Mr. Green

Не се косете за килцата.И аз качих едно-нормално.По празниците е простено Mr. Green.Сега ще хапваме само плодове и зеленчуци цяла седмица Wink

Ето малко снимчици от нас.В парка Заимов,на пикник на Камбаните и в Зоологическата градина.Така изкарахме празника ние,в София Crossing Arms

# 72
  • София
  • Мнения: 900
Мамини, да изкарате разтоварващи дни и за мен  Embarassed  Wink

Започна разделното време - разцепва ми минутките  Sick

Цунки и успех на всички,
че скоро май няма да мога да вляза  Mr. Green

Язък - утре мУсю преъзидаън
ша ма скива с цялото ми достолепие  hahaha hahaha hahaha

Дано открадна някой мУмент  Wink
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug


# 73
  • Мнения: 903
Здравейте милички Hug
Гледам всички са изкарали добре празниците. Ние също. Е, почти кило трупнах, но сега се разтоварвам. Тази вечер хапнах една салата от картофки, червено цвекло и майонеза с кисели краставички и моркови. Не се стърпях. Нали аз си я правих Laughing
Иначе се чувствам добре. Обикновено след празниците се чувствам като балон, но сега не е така, а си хапвах доста.
Радвам се ,че ви е харесал новият аватар Grinning То голям зор да ги събера дребните на едно място, препотих се няколко пъти. А тази вечер снимах Сиска как яде от един голям хляб. Докопа целия от масата и се скри в ъгъла да хапне. И тя като мен ще обича хлебчето Joy По нататък ще пусна снимката.
Ками, много са ви хубави снимките. Калоян много е пораснал, да го нацелуваш  bouquet
Айде, сега ви оставям. Лека вечер на всички.

# 74
  • Мнения: 2 724
Ехе, чак сега ми остана време да вляза в темичката -добър вечер   Grinning.Днес голямо трамбоване му дръпнах, прибрах се с два мазола ,но си свърших работата, даже отидох и на трeнировка  newsm10.Ками ,страхотна трапеза и голям сладур  love001! Мино ,миличка ,стискам палци на крака и ръце от снощи /мазолите може да са от това  Mr. Green/. Духом съм с теб и не се съмнявам в успеха ти  Heart Eyes. Диди ,все по красиви стават кукличките  love001. Юзерче ,тя моята разтоварваща си е и разделна диетка  Laughing. Е, събрахме се мераклиите имам подкрепа от доста мами  newsm44- Ани 33 ,Шарли, Софи ,да не пропускам някого ,че аз не съм като нашата Калида, малко шматчица си падам и все забравям нещо newsm47. Реге ,и аз си хапнах доста козунак и курабии и ми е едно тежко, всъщност ми беше тежко ,днес съм на салатки и печени чушки и съм окей newsm10. Верче ,идвай при разтоварващите, още ден два и сме готови  Grinning. Мартеа, Ист ,Мади ,Нели, каня ви и вас ,ако знаете колко е лекичко на стомахчето след един такъв разтоварващ ден smile3521. Сега ви казвам лека нощ и ви цункам  lovekiss.

Общи условия

Активация на акаунт