Разделно Хранене- част 8

  • 12 003
  • 329
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 3 787
Мартеа,ох,измъчихте се с тези болести Sad.Дано се оправя бързо Теа и скоро да не се разболява пак Praynig
Наесен и нас това ни чака.Успокоявам се поне,че е нормално в яслата така да боледуват.Само не знам как ще се работи,сигурно ще трябва да съм постояно в болнични newsm78

Добри дошли на новите момичета Hug

Тези десет дена беше много трудно с РХ и като цяло не го спазвахме много-много.Най-големите прегрешения бяха едни панирани дробчета и пълнен заек с ориз Mr. Green
И двамата с мъжо сме качили по едно кило,което е абсолютно задоволително.Аз очаквах да са поне 2-3 Laughing

Шарли,Реге,много приятно сте си изкарали почивните дни.Браво.И аз така обичам да разтоварвам-в паркове,сред природата,на пикник Grinning

Дани,ние май сме били по едно и също време в Добрич.Ееее,можехме да се видим.Ние всеки ден ходихме в градската градина на площадките,по центъра.Много хубаво е станало в Добрич Wink

# 301
  • Мнения: 4 073
Мартеа,ох,измъчихте се с тези болести Sad.Дано се оправя бързо Теа и скоро да не се разболява пак Praynig
Наесен и нас това ни чака.Успокоявам се поне,че е нормално в яслата така да боледуват.Само не знам как ще се работи,сигурно ще трябва да съм постояно в болнични newsm78


не се притеснявай, Теа досега от яслата не е боледувала сериозно. Само сополи, без АБ. Нали имах абсолютно неотложни неприятни ангажименти двата уикенда, оставих я и свеки я подреди така и двата пъти. Невероятно, но факт Sad

# 302
  • Мнения: 573
Ех,че ме яд Ками!Можеше да се видим.Ние също по цял ден бяхме в градината и по точно на люлките до тенис кортовете.Нищо за следващи я път ще се организираме........
Мартеа,пожелавам ти детенцето да се оправи в най скоро време.Много е притеснително когато са болни. Praynig
sharli ,радвам се че сте изкрали добре почивните дни.На мен също много ми се ходи на пикник,отдавна не сме го правили.
Реге,благородно ти завиждам за релаксиращите процедури ,които си направила,и аз много обичам да се гевезя.Преди да замина за Добрич си направих кола масака ,но нали се сещаш че не особенно приятно Crazy
joya -браво за постигнатия резултат.  bouquet

# 303
  • Мнения: 392
Здравейте момичета!
Вьпреки,че последните дни не сьм писала ви чета всеки ден.
Искам да ви питам много сме говорили за готварската сметана , а какво ще кажете за сметаната , която в заведенията слагат на плодовата салата.Мисля че е сьс захар , но не сьм сигурна .Според вас тя вписва ли се в РХ?
И още нали зеле  с домати на фурна може с хляб?И двата зеленчука са безскорбялни не би трябвало да има проблем.
Калида - малката още не се е оправила напьлно,но мисля че до края на седмицата и това ще стане.
По празниците при нас нищо интересно , но се радвам че вие сте прекарали добре.На Зима и Бифана добре дошли и поздравленя за избора.При мен РХ за сега дава много добри резултати,бавни но за сега траини.А и мисля ,че не бих издьржала на плодове и чай по цял ден.Направо ти завиждам за волята Зима.
Ками и на мен от тез болнични ме е срам да гледам вече колежките в очите,но като им доиде и на тях на главата ще разберат какво е.
Дани Дженкова - много си хубава на снимките!
Лека вечер на всички!

# 304
  • Мнения: 1 227
ей здравейте,

Радвам се да ви видя и да разбера, че сте си прекарали страхотно.

Аз днес съм определено по-добре - отново си имам глас, малко дрезгав, но все пак мога да говоря и естествено ходих на работа. След това бях и на лекар - слава богу нищо обезпокоително, предписаха ми лекарства и след ден два ще съм ок.

Калида, котката се казва Джон Малкович /не се смейте/ - бял персиец. 1/2 ми го подари миналата година /аз обожавам котки/. Вече е на година и 2 месеца - голям, пухкав и добър - с Неса се обожават...

Целувки на всички

# 305
  • Мнения: 903
Здравейте  Hug
Наистина се изгубих. Хем нямам никакво време да седя на компа, хем напоследък не съм никак разделна, та ме е срам да пиша Embarassed А и пак бяхме малко болни, но леко се размина. Иначе много ми липсвате. И режима, но не знам що така съм се отпуснала. Всеки ден си казвам, че днес вече ще се храня разделно и не и не Sad
Хубавото, е че ям по-малко и се движа повечко с децата и съм смъкнала 2те кила, които качих като развалих режима.
Калида, наистина ходихме на село, голяма игра падна. Имаше и малко охлузени физиономии.
Благодаря ви, че въпреки несериозността ми не сте ме забравили и се сещате за мен. Много ми става мило и ви чувствам много близки.
Стискайте ми палци да се взема в ръце и пак да съм стриктна разделна мама.
Айде лека вечер ви желая и много целувки.

# 306
  • Мнения: 353
Здравейте,
много хубаво е че всички звучат свежо.
Аз тези дни доста се по изложих с разделния режим(сладоледи и разни такива нещица), но ще се оправя скоро.

За зелето, доматите и хляба, според мен зеле и домати може, също зеле и хляб може.Хляб и домат не става според мойта таблица.
Нека обаче и още някой да си каже мнението.

# 307
  • София
  • Мнения: 3 787
Юзърче,домати с хляб не се смесват по принцип,но ако са малко,мисля,че не е проблем Wink

Мдааа,Гери ме е изпреварила.Съгласна съм с нея Laughing

# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Реге ах, че хубаво си го описала цялото ти преживяване през почивните дни. Леееекинко ти завидях за процедурките, масажчето и т.н. Радвам се, че си се поглезила и че си имала толкова наситен с емоции и добро прекарване уикенд. А иначе прегрешението да заради виното, знам че не много. Тае Бо-то за сега ми взима здравето. Аз започнах с базик програмата, която е 20 минути, но........за сега успявам да правя едва 10-15 и каталясвам. Предполагам, че с повече усилие ще наваксам. Преди да забременея ходих на фитнес и не слизах от крос-тренажора по 45 минути, сега съм направо като парцал за 15, но и този период ще отмине. Ками 1 кило за 10 дни с дробчета и зайчета си е супер Mr. Green Веднага ще го наваксате. Юзерче, Ками и Гергана са ти отговорили за доматите. И според моята книга е така, но си мисля, че ако говориш за класическото зеле на фурна в него доматите са много малко и не би трябвало да е проблем една такава комбинация. Мади на Джони няма да се смея, не много, но ми се прииска да го видя. Диди П стискаме палци, хайде вземай се в ръце и по-честичко да ни пишеше.
Сега за моето РХ, аз вчера отново бях решила да лунувам, но не стана. Вечерта отново имахме гости и си хапнах кюфтета на скара (разделни, правя ги с много телешко и само месо с подправки) и салата от краставици.
Вчера водих Ива на втори профилактичен преглед при ортопед и да се похваля, че имам здраво бебе с идеална костна система и добре развита мускулатура. Хи хи щях да падна като ми каза това за мускулатурата докато и пипаше шошавите краченца Mr. Green
Хайде хубав, усмихнат и успешен ден от мен   bouquet

# 309
  • Мнения: 2 724
Добро утро милички. Днес ми е едно криво,цяла нощ сънувах глупости и още съм подвлаcтна на съня си, но ще се оправя  Naughty. Реге, така те искам ,докато ти четях постинга и на мен ми се дощя един такъв ден ,ще помисля по въпроса. Шарли, защо така ,много ли е натоварващо тае бото, може би трябва постепенно да увеличаваш времето, мен ме зарежда и се чувствам страхотно слеч 1ч и 15 мин .Поздравления за Ивчето, много е важно децата да имат добра костна система ,а за мускулатурата -всеки си има по нещичко   Laughing.Юзерче ,сладкарската сметана има захар и не е подходяща според мен .Диди ,стискам палци мила, не се отказвай, да нацелуваш сладурите  love001 и стига с тези болести. Мади, има едни хомеопатични таблетки за смучене ,които помагат на гласа да се възстанови по -бързо, но в момента не се сещам как се казваха. Ще проверя и ще ти пиша .И аз харесвам котки, обаче предпочитам кучета ,имам немска овчарка ,която си гледам на двора .Дани Дженкова ,като разхождаш Единцето край тенис кортовете, може след време и тенисист да стане  Laughing. Моята дъщеря така се запали по този спорт, там си пиехме кафето и вече осем години... Мартеа, и аз ти пожелавам бързо оздравяване на сладурчето  Hug. Уондърфул, това за ремонта е чудесно, сигурно Йоанка е много щастлива .За шарката не се притеснявай, даже е по- добре сега, когато е по- малка да я изкара .Джоя, много се радвам ,че се появи ,поздравления за свалените килограми    bouquet.Ани33 ,и моят мъж е грандоман, като купува нущо ,трябва да е голямо и най -най, но това да са им кусурите, нали  Mr. Green. Колкото до подаръците ,макар да не е романтично, предпочитам сама да си ги избирам, че съм много" капризна "  Mr. Green.Мина ,къде потъна бе душко ,пак ли много работа ,драсни някой завихрящ постинг, плийз  Praynig.http://www.vbox7.com/play:2853e412

# 310
  • Мнения: 2 724
Мади, сетих се, таблетките са хомеовокс и хомеожен .И двете лекарства помагат за гласа, но второто е и за болки в гърлото. пробвай ,ако искаш ,не са вредни  newsm10.

# 311
  • Мнения: 1 986
  Привет от мен,и от малката ми щерка Heart Eyes-ей тук се е кротнала в скута ми,докато ви пиша-много ми е послушна-пу-пу Wink
  Реге,страхотни дни си изкарала,браво PeaceДействаш заразително Wink-вчера ходих и аз на масаж на лицето,маска и все такива приятни процедури-така се отпуснах,че едва не заспах,и с голямо неудоволствие си тръгнах Wink
  Алекс,по-добре ли си вече,мила HugОтмина ли въздействието на съня?Сигурна съм,че вече си  Peace
  Ками,браво на теб!Аз така и не се престрашавам да изкарам шофьорския курс-преди бях голям ентусиаст,но с тези катастрофи напоследък...пък и покрай работата ми...съвсем ми се отщя да шофирам Confused
  Диди,нищо,че си кривнала от РХ,пиши по-често HugИ аз колко прегрешения правих..... ooooh!,но съм редовна в писането/и особено в даването на съвети Wink,които не винаги аз спазвам Mr. Green/.

# 312
  • Мнения: 2 724
Софи, благодаря, вече съм по- добре, нали си поговорих виртуално с вас ,сега като ни грабне ежедневието и съвсем ще ми се "изправи "  Laughing.

# 313
  • Мнения: 231
Здравейте smile3533  Wink

Реге  smile3501 само така,така можем да убием сивото ежедневие  Grinning.ДидиП и на нас ни липсваше,и аз правя такива отклонения Blush небои се не си сама  Wink,да щипнеш малките кукли от мен  Hug.Алекс,да това да са им кусурите Mr. Greenхубави ни са 1/2 Joy. Довечера да сънуваш райски градини  Party и да наваксаш лошия сън,как е Аля?Шарли,как издържаш на глад цял ден  Rolling Eyes,аз не мога най-много до вечерята,  love001за малката принцеса.

Моето РХ последните дни е на ниво,но утре потегляме за планината близо до Смолян,така че нищо не се знае Mr. Green.Хората дадоха 4 почивни дни-ние не Twisted Evil,сега ще ходим Wink.По живо по здраво трябва да се приберем в понеделник вечер,мноооого път,цял ден/хич не обичам да пътувам/.
Хубав ден на всички Hug

# 314
Добър ден момичета....

Една молба...моля да ми дадете линка към книжката с разделни рецепти...преинсталирах си компа и всичко загубих като информация...

Калида с Мишето се кърмим само сутрин и вечер....захраних я и тя предпочита разнообразните  зеленчукови пюрета на обяд и каша в 4 часа... пийва си и сок...кърмя я само за имунитет..
Дафи беше на зелено училище в Казанлък, Карлово, Калофер и е супер доволна...макар и за една седмица ми се видя пораснала...а и почна сама да се ограничава в хапването....старшно съм довола от нея...и с училището е супер...
 
Аз да ви  се похваля, от както започнах от 06.01.2007 с РХ съм свалила общо 8 кг. - бавно и постепенно...спарях малко аеробиката и минах на масажи с вакум, защото се оказа че масата става на мускул....така че първо разбивам сланинките, а после като ослабна ще ги стягам..това е новата ми теория....е разбитра се и 3 часа ходене на ден с количката са си спорт......

Вчера като ходих на курс (записах в British Council - курс по английски за доусъвършенстване на езика) и там ми направиха комплимент, че съм изглеждала не на 32, а на 25.....което ме поласка ....

За сега довиждане мили прекрасни дами... Heart Eyes   

Общи условия

Активация на акаунт