Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Пловдивъ

Радвам се, че толкова мацки от София се организираха за народните танци, ами за Пловдив няма ли желаещи или такива, дето вече ходят??
Че много ми се иска да се запиша, ама не да съм самичка  Rolling Eyes
 Embarassed
 Tired

О1аквам оферти   bouquet
Цитирай

Тайна, майна

http://www.dalavera.net/read.php?51,666092
Не ми се ровеше повече - това е най-"прясното", което намерих.
Цитирай

Пловдив

аз като малка играх народни танци, сега пак ми се искаа обаче съм много срамежливааа  Embarassed пък като чуя някое хорце така ми се играеееее
Цитирай

Пловдив

аз като малка играх народни танци, сега пак ми се искаа обаче съм много срамежливааа  Embarassed пък като чуя някое хорце така ми се играеееее

В интерес на истината и аз, но сега не съм срамежлива, а мързелива.
Цитирай

София

Стискам палци да се организарате и в Пловдив! Няма да съжалявате!  Peace
Пък след време ще си направим една фолклорна среща на двата ансамбъла!  Wink
Цитирай

Пловдивъ

Хайде бе, мацка!!! Как може да си срамежлива... Айде да се запознаем, аз ще те острамежливя  Laughing
Във всяко заведение се яхвам на хорото, цъкам много, но искам да се запиша да си танцувам редовно...
Направо ми кипва кръвта като чуя народни песни!!!
Чакам ЛС или тук да разколачиме темичката  Laughing
  bouquet
Цитирай

Пловдивъ

Цъкат ли ти се хора или не ти се занимава извъобще??
Цитирай

Пловдив

Цъкат ли ти се хора или не ти се занимава извъобще??

Честно казано дълги години след като спрях с танците не си харесвах прасците. Сега ако изобщо намеря време за нещо ще да е тае-бо най-вероятно.
Цитирай

Пловдивъ

Отивай тогава в темата на тае-ботистките  Crossing Arms

Peace
Цитирай

Пловдив

Побуууут.  Very Happy  Може някои да изяви желание да тропкате хорце. Peace
Цитирай

Пловдив

амии много ми е мерак наистинаа , като малкаа много ми харесваше ама сегаа се ме е срам се си викаам там сички могат по-добре от мен а - у и се разколебаваам.. иначе имате ли предвид точно местенцее в Пловдив или още нищо конкретно Smile)))
Цитирай

Никой нищо не казва. Crossing Arms
Тропкате ли хорца някъде? Laughing
Цитирай

Пловдивъ

амии много ми е мерак наистинаа , като малкаа много ми харесваше ама сегаа се ме е срам се си викаам там сички могат по-добре от мен а - у и се разколебаваам.. иначе имате ли предвид точно местенцее в Пловдив или още нищо конкретно Smile)))

Знам за ДНА-то Wink
Преди време като се бях поинтересувала беше в много удобно за мен време - понеделник и сряда в 18 и 30ч. Може би имаше и трети ден  newsm78
Айде престрашавай се по-бързо, да покажем на другите ние какво можем Twisted Evil
« Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 14:25 от kafe »
Цитирай

София

На мен са ми мечта народните танци, но съм толкова спъната, че направо ме е срам да се появя в някоя зала. Трудно схващам, това ми е проблемът...
Цитирай

Пловдивъ

Ееее, да не съм отворила темичка за проблемите на първата крачка към народните танци  newsm78
Стига само сте си намирали кусури... Софиянки да не са всчики родени танцьорки?? Как се организираха и се научиха  Peace
Евала, съфорумки от столицата  Hug  Love

Пловдиииив, айдееее  newsm19
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора