Кутии от АМ

  • 6 474
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Момичета, дайте идеи, как да оползотворя кутиите от АМ, вече започнах да изхвърлям, но имам запазени, за в случай, че ми хрумне нещо, но за съжаление нищо такова не се случва. Мислех да направя саксии, обаче, аз мога да се похваля само с изсъхнали цветя. За инфо само живея в къща и имам двор, който, живот и здраве тази пролет смятаме да си го пооправим. Нямам идея, как бих могла там да ги наместя. newsm78
Чакам с нетърпение. Hug

# 1
  • Мнения: X
Облепяш ги със самозалепващо фолио и ги ползваш за подправки-ориз, брашно, боб, леща, захар.Само не слагай сол, защото е влажна и кутията ръждясва.
Аз, освен това съм направила на децата касичка от такава кутия, пак по гореспоменатия начин, но е по-шаренка.
Ако се сетя още нещо пак ще пиша.

# 2
  • Мнения: X
Сетих се още нещо:
Можеш да ги боядисаш (с боя или спрей) и в тях да си засадиш градински подправки-чубрица, джоджен  и т.н.
Или след боядисването им да ги захванеш за някаква плоскост и да си направиш нещо като пано за двора -в кутиите да си слагаш разни джунджурийки.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 828
облепяш ги с фолио или лепенки разни  Grinning

аз лично си пазя една такава  Embarassed от детето като беше бебе и в нея съм му сложила химикалки, моливи и т.н.

# 4
  • Мнения: 8 505
Изхвърлям ги.
Но щом искаш идеи-тази с подправките е добра,а ако решиш да си сагиш зеленчуци,можеш да ги използваш и за разсад.

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Облепваш с фолио, а на капаците изрязваш дупки - на една кръгла, на друга - квадратна, и там детето да пуска кубченца или топченца. (пинг-понг или от шоколадовите яйца)

# 6
  • Мнения: 1 120
а какви са тези кутии?  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 111
Тъкмо помислих че някой търси кутии, имам много. Майка ми мисли на саксии да ги прави.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 230
Момичета благодаря ви, като чета се чудя как не съм се сетила. Много добри идеи, приемам още Wink

# 9
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
И аз съм садила цветя в тях, а съм ги използвала и за боядисване на яйцата. Само, че тогава ми ги даваше една приятелка, а сега нямам понеже сме на Аптамил.

# 10
  • Мнения: 6 461
Аз ги изхвърлям....
но пък може да се държат -чубрица ..и други подправки.

# 11
  • Мнения: 1 237
а какви са тези кутии?  newsm78

От адаптирано мляко.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 758
Моята мацка е на кърма, но взех кутии от съседката и държа в тях бебешки каши и котешка храна. Махам им вътрешния "ръб" с отварачка за консерви за да се изсипва по-лесно съдържанието. За играчки също стават, даже и да са без дупки по капаците. Хлапетата обичат да пъхат и вадят разни неща или просто да се опитват да ги затварят.

# 13
  • Мнения: 2 956
Можеш също да си ги облечеш с плат и да слагаш вътре...разни неща:)
Нещо такова:

# 14
  • Мнения: 1 120
а какви са тези кутии?  newsm78

От адаптирано мляко.

мерси  bouquet
ясно защо ми беше толкова трудно да разнища загадката с тези кутии.

Общи условия

Активация на акаунт