Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Мъжът ми кара GOLF 3-има я от 3 години и вече иска да я сменя с четворка. Няма основателни причини за това, тъй като тази кола се доказа-кара я непрекъснато,правим големи преходи из страната, много си я поддържа-и най-малкия непривичен шум е повод за смяна на нещо. Да кажа още, че всичко и е el-стъкла,огледала, климатроник,,,В интерес на истината всички наши близки и познати искат да я купят. Но.... на мен не ми се продава. Здрава, ефтина за поддържане кола-не разбирам тези му мераци. Но както е тръгнало-няма да издържа дълго на непрекъснатите му дундения/тъй като ние заедно взимаме такива решения-т.е. все пак съгласието ми се търси/.
Права ли съм да протестирам-без причина да се нагърбваме с покупка на по-нова и по-скъпа кола

# 1
  • София
Ако може да си го позволите - не виждам защо не. Всяко по-ново нещо е за предпочитане.  Поне така смятам аз.

Друг е въпроса, ако например за да си купите новата трябва да вземете заем - тогава не виждам много смисъл ( при положение, че и старата е в добро състояние и ви върши работа).

# 2
  • Бургас
Имам желание, финанси - нямам Wink

Ако може да си го позволите - не виждам защо не. Всяко по-ново нещо е за предпочитане.  Поне така смятам аз.

Peace

# 3
  • София
Лично аз се привързвам по някакъв начин към колата си.Мъжът ми обаче не страда от такива скрупули и сменя колите в семейството всяка година.Вече свикнах,какво да правя.Добре,че мен не ме е сменил. Wink

# 4
Добре,че мен не ме е сменил. Wink

Наистина добро успокоение newsm78

# 5
  • Еклесиаст
скъпа, повечето мъже са такива, съжалявам че не ти е приятно, но аз отдавна се отказах да споря че не е необходимо да сменя цялото табло, да се слагат по нови модерни джанти и така нататак, да не говоря за хобито: въдица за 4000 евро виждала ли си - еее аз видях. Такива са, но си ги обичаме, нали?
поне имаш и ти повод да си купиш 'някоя глупост' както моя казва  bouquet

# 6
  • Майничка
Ако ги препродава с печалба - защо не.

# 7
  • София
Омръзнала му е колата - сигурно е сменил вече всичко по нея и му е скучно.

Новата сигурно ще има други екстри ( и проблеми, разбира се ! ). Може би ще е по-просторна, по-мощна. Освен това колкото повече време минава, толкова повече се вдигат разходите за поддръжка - времето не прощава. Ако се окаже, че след няколко месеца нещо й се счупи и за оправянето му се искат куп пари ... - идва момент, когато е време да се смени колата - обикновено след 3-4 години е нормално.
След като е преценил, че е за смяна и му имаш доверие ( нали ти е половинка ), ти би трябвало да си още по-щастлива от това. Друго е ако ти искаш нова кола (това май по-често се случва) и после се окаже проблем с новата ...

# 8
Да, на около две години.  Grinning

# 9
  • София
Аз лично не, мъжа ми и той.

# 10
Сменяме колата всяка година. Като ни свърши лизинга я продаваме и пак си взимаме нова.

# 11
Мъжът ми кара GOLF 3-има я от 3 години и вече иска да я сменя с четворка.
От трън та на глог. От една кошница на друга. Купете си една Лагуна  2000 година и да мирясате. И ти и мъжът ти.

# 12
  • при Arctic Monkeys
От трън та на глог. От една кошница на друга. Купете си една Лагуна  2000 година и да мирясате. И ти и мъжът ти.
бе и да не е лагуна, има какво да се вземе..
аз има желание, възможност нямам.

# 13
бе и да не е лагуна, има какво да се вземе..
аз има желание, възможност нямам.

Тогаз да си натиска парцалите, да си къта тройката и това е.

# 14
  • София
ДА, ЧЕСТО МИ СЕ ИСКА ДА СИ СМЕНЯ КОЛАТА! Но нямам такава възможност. Също така искам да си сменям колата често.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт