Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Мъжът ми кара GOLF 3-има я от 3 години и вече иска да я сменя с четворка. Няма основателни причини за това, тъй като тази кола се доказа-кара я непрекъснато,правим големи преходи из страната, много си я поддържа-и най-малкия непривичен шум е повод за смяна на нещо. Да кажа още, че всичко и е el-стъкла,огледала, климатроник,,,В интерес на истината всички наши близки и познати искат да я купят. Но.... на мен не ми се продава. Здрава, ефтина за поддържане кола-не разбирам тези му мераци. Но както е тръгнало-няма да издържа дълго на непрекъснатите му дундения/тъй като ние заедно взимаме такива решения-т.е. все пак съгласието ми се търси/.
Права ли съм да протестирам-без причина да се нагърбваме с покупка на по-нова и по-скъпа кола
Цитирай

София

Ако може да си го позволите - не виждам защо не. Всяко по-ново нещо е за предпочитане.  Поне така смятам аз.

Друг е въпроса, ако например за да си купите новата трябва да вземете заем - тогава не виждам много смисъл ( при положение, че и старата е в добро състояние и ви върши работа).
Цитирай

Бургас

Имам желание, финанси - нямам Wink

Ако може да си го позволите - не виждам защо не. Всяко по-ново нещо е за предпочитане.  Поне така смятам аз.

Peace
Цитирай

София

Лично аз се привързвам по някакъв начин към колата си.Мъжът ми обаче не страда от такива скрупули и сменя колите в семейството всяка година.Вече свикнах,какво да правя.Добре,че мен не ме е сменил. Wink
Цитирай

Добре,че мен не ме е сменил. Wink

Наистина добро успокоение newsm78
Цитирай

Еклесиаст

скъпа, повечето мъже са такива, съжалявам че не ти е приятно, но аз отдавна се отказах да споря че не е необходимо да сменя цялото табло, да се слагат по нови модерни джанти и така нататак, да не говоря за хобито: въдица за 4000 евро виждала ли си - еее аз видях. Такива са, но си ги обичаме, нали?
поне имаш и ти повод да си купиш 'някоя глупост' както моя казва  bouquet
Цитирай

Майничка

Ако ги препродава с печалба - защо не.
Цитирай

София

Омръзнала му е колата - сигурно е сменил вече всичко по нея и му е скучно.

Новата сигурно ще има други екстри ( и проблеми, разбира се ! ). Може би ще е по-просторна, по-мощна. Освен това колкото повече време минава, толкова повече се вдигат разходите за поддръжка - времето не прощава. Ако се окаже, че след няколко месеца нещо й се счупи и за оправянето му се искат куп пари ... - идва момент, когато е време да се смени колата - обикновено след 3-4 години е нормално.
След като е преценил, че е за смяна и му имаш доверие ( нали ти е половинка ), ти би трябвало да си още по-щастлива от това. Друго е ако ти искаш нова кола (това май по-често се случва) и после се окаже проблем с новата ...
Цитирай
Да, на около две години.  Very Happy
Цитирай

София

Аз лично не, мъжа ми и той.
Цитирай

Сменяме колата всяка година. Като ни свърши лизинга я продаваме и пак си взимаме нова.
Цитирай
Мъжът ми кара GOLF 3-има я от 3 години и вече иска да я сменя с четворка.
От трън та на глог. От една кошница на друга. Купете си една Лагуна  2000 година и да мирясате. И ти и мъжът ти.
Цитирай

при Arctic Monkeys

От трън та на глог. От една кошница на друга. Купете си една Лагуна  2000 година и да мирясате. И ти и мъжът ти.
бе и да не е лагуна, има какво да се вземе..
аз има желание, възможност нямам.
Цитирай
бе и да не е лагуна, има какво да се вземе..
аз има желание, възможност нямам.

Тогаз да си натиска парцалите, да си къта тройката и това е.
Цитирай

София

ДА, ЧЕСТО МИ СЕ ИСКА ДА СИ СМЕНЯ КОЛАТА! Но нямам такава възможност. Също така искам да си сменям колата често.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора