Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 4 апр. 2007, 12:20 ч.
  • Преглеждания  358  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • nqkyde tam
има ли срок за подаването на декларациите за семейното подоходно облагане.едни ми казват до 15 април,други че нямало срок .а не ми се ходи специално до данъчната служба да питам.  а и счетоводителката май ми е объркала справката и ще трябва да се прави отново.

Реклама
# 1
  • някъде ... тук ...
до 15 април е.
справка тук

# 2
  • Варна
има ли срок за подаването на декларациите за семейното подоходно облагане.едни ми казват до 15 април,други че нямало срок .а не ми се ходи специално до данъчната служба да питам.  а и счетоводителката май ми е объркала справката и ще трябва да се прави отново.

ако си работила само по трудов договор няма срок! т.е. можеш да я подадеш и след 15-ти април! работя в НАП, ако това ще те успокои  Laughing

# 3
  • Sofia
Искам да използвам темата и да попитам каква е връзката между годишната данъчна декларация по чл. 41 и тази за семейното подоходно облагане?

# 4
  • София
Искам да използвам темата и да попитам каква е връзката между годишната данъчна декларация по чл. 41 и тази за семейното подоходно облагане?
Подават се заедно, ако целта е ползване преференциите на семейното подоходно облагане.

# 5
  • Sofia
Благодаря, Karimma   bouquet

# 6
  • Пловдив
        Всъщност тази година срокът е 16 април / понеделник/ включително.
        Одтаналото момичетата са го написали.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт